Haberi Paylaş

  Ebru Şancı, futbolcu eşi Alpaslan Öztürk'ü sandalyeye bantladı!

  Spor Haberleri

  Ebru Şancı, futbolcu eşi Alpaslan Öztürk'ü sandalyeye bantladı!

  Futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan eski model Ebru Şancı, şimdilerde üçüncü çocuğunu kucağına almak için gün sayıyor.

  Futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan eski model Ebru Şancı, şimdilerde üçüncü çocuğunu kucağına almak için gün sayıyor. Ailesiyle karantinada olan Şancı, sosyal medya hesabından sürekli oyun oynayan eşine isyan etti.

  "YETER DÜŞ KOCALARIMIZIN YAKASINDAN"

  Sosyal medya hesabından sık sık eşinin telefonla vakit geçirmesinden şikayetçi olan 6 aylık hamile Şancı, son yaptığıyla şaşkına çevirdi. Eşini ve telefonunu sandalyeye bantlayan Ebru Şancı, Aile Bakanlığı'na seslenerek şunları söyledi: "Yasaklansın bu oyun! Aile ve Çalışma Bakanlığı lütfen harekete geçsin. Sen mi büyüksün ben mi? Sende biraz gurur varsa çekil Türkiye'den PUBG (oyun)... Yeter düş kocalarımızın yakasından kumamız oldun! NOT: Bantı da beklemediği anda zart diye çektim ohhhhh."

  ERKEK BEBEKLERİ OLACAK

  Karantina sürecini Bodrum'daki yazlığında ailesiyle geçiren Ebru Şancı, 2 kız çocuğunun ardından bir erkek bebeğe hamile. Çift bebeklerine Kürşad Fırat adını verecek.

  Kaynak: Hürriyet / Spor

  Alpaslan Öztürk Ebru Şancı oyunlar Spor Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title