Haberi Paylaş

Cristiano Ronaldo'nun gizli fantezisini sevgilisi Georgina ağzından kaçırdı

Spor Haberleri

Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina, hayatını konu alan "I am Georgina" adlı seride Portekizli yıldızın gizli bir fantezisini açığa çıkardı. Georgina, Ronaldo'nun Spa'da ilişkiye girmek istediğini ve bunu yaptıklarını söyledi.

Dijital bir platformda yayınlanan "I am Georgina" serisinin ikinci sezonunda Ronaldo'nun sevgilisi Georgina, Portekizli yıldızın ilginç bir fantezisini dile getirdi.

"SPA'DA DEĞİL YATAKTA İLİŞKİYE GİREBİLİRDİN"

Yayın bir bölümünde Ronaldo ile arasında geçen bir diyaloğu anlatan Georgina, "Spa'da ıslanmasınlar diye kollarımı havaya kaldırdığım için çok rezil bir durumdaydım. Kollarımın böyle olmasından bıkmıştım resmen." ifadelerini kullandı. Bunun üzerine arkadaşları Georgina'nın neyi ima ettiğini anlayarak, "Spa'da değil de yatakta ilişkiye girebilirdin." dedi.

Cristiano Ronaldo'nun gizli fantezisini sevgilisi Georgina ağzından kaçırdı

"ORADA YAPTIK"

Utangaç bir şekilde, "Hayır, orada yaptık" diyen Georgina daha sonra ağzından çıkanların şokuyla sustu. Kız kardeşinin, "Spa'da ilişkiye mi girdiniz yani?" sorusu karşısında ise Georgina, gergin bir şekilde bekledi ve cevap vermedi. Ronaldo'nun Spa fantezisini açığa çıkaran Georgina, böylece Portekizli yıldızla ilişkiye girdikleri en ilginç yerlerden birini de ağzından kaçırmış oldu.

Haberler.com - Spor

Cristiano Ronaldo Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Boş Yapma Doldur:

Adam SPA da fantazi yapar bizde sobada yakacak odun bulamayız maharna verin benaa maharnaaa krizim tuttu

Cevap Yaz63165Yayından Kaldır
Ercan akdeniz:

ah yalancı dünya... Çık dışarı da şehre bir tepeden bak rezidanslar villalar caddede lüks arabalar, herkes kezanırken sen de çalışacaktın..!.

7084Yayından Kaldır
Ihsan Okur:

Adamin uckurundan bize ne kardesim

Cevap Yaz6102Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title