Haberi Paylaş

Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın ayda harcadığı parayı duyanlar kulaklarına inanamıyor

Spor Haberleri

Galatasaray'ın yeni transferi Mauro Icardi'nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara'nın Paris'te yaşadıkları dönemde yaptığı aylık haracama ortaya çıktı. Nara'nın Paris'te yaşarken ayda ortalama 400 ila 500 bin euro arasında para harcadığı belirtildi.

Mauro Icardi'nin Galatasaray'a transferinin yankıları sürerken, Arjantin'den yıldız futbolcunun eşi ve menajeri Wanda Nara ile ilgili bomba bir iddia geldi.

YARIM MİLYON HARCADI

Arjantinli gazeteci Augusto Tartufoli, Icardi ve Wanda Nara çiftinin Paris'te aylık giderlerinin çok yüksek seviyede olduğunu belirtti. LAM'da konuşan Tartufoli, "Wanda Nara, Paris'te yaşamak için ayda yaklaşık 400-500 bin euro arasında harcama yaptı. Çok fazla para!" dedi.

"KOLAY KARŞILANMAYACAK SABİT GİDERLERE SAHİPLER"

Tartufoli ayrıca konuşmasının devamında, "Çok yüksek yaşam standardına ve çok kolay şekilde karşılanmayacak kadar yüksek sabit giderlere sahipler" ifadelerini kullandı.

Haberler.com - Spor

Mauro Icardi Galatasaray Wanda Nara Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Hakan Çetin:

Yusufçum adamın maaşını psg ödüyor maden Fransa da. yine de sen bilirsin. 750.000 euro bize maliyeti. Karısının birbçuk aylık harcamsına adam bizde top oynuyor.

Yusuf Algan:

terlemeden para kazanıyor nasıl olsa gs gibi maden buldu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title