Haberi Paylaş

Ahmet Çakar'ın Erden Timur hakkındaki 'Tarikat' iddialarına Galatasaray'dan çarpıcı yanıt

Spor Haberleri

Yorumcu Ahmet Çakar, Galatasaray yöneticisi Erden Timur'un bir tarikat üyesi olduğunu ve Timur 'Proje' olduğunu iddia etmişti. Galatasaray Kulübü, bu açıklamalara karşı sert bir yanıt verdi: "23. Şampiyonluk yolundaki kararlılığımızdan duyulan korku ve endişe olduğu aşikardır."

Eski hakem ve spor yorumcusu Ahmet Çakar, spiker Ertem Şener ile yaptığı sohbette Galatasaray yöneticisi Erden Timur'un tarikat toplantısına katılarak liderlerinin elini öptüğünü iddia etmişti.

Çakar, "Erden Timur bir projedir. Galatasaray'ın batıya açılan kapısında şu anda ikinci adam statüsündeki Erden Timur, Cemalnur hanımefendinin tarikatında el öperken gördüm. Videosu var. Özel hayatıdır karışamam. Ama bu ülke cemaatlerden çok çekti. Son 8-10 yılda neler olduğunu herkes biliyor. Sonuçlarını görüyoruz" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur'un Cemalnur Sargut'la yan yana olduğu görüntüler de ortaya çıktı. Odatv'nin yayınladığı görüntülerde Timur'un Cemalnur Sargut'la yan yana durduğu görünüyor.

Konuya ilişkin resmi açıklama yapan Galatasaray, "Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekilimiz Sayın Erden Timur hakkında bazı yayın mecralarında yapılan karalama amaçlı, maksatlı ve hiçbir gerçeklik payı olmayan haberleri (!) şaşkınlıkla takip etmekteyiz. Zamanlaması son derece manidar olan bu saldırıların altında yatan gerçeğin; 23. Şampiyonluk yolundaki kararlılığımızdan duyulan korku ve endişe olduğu aşikardır. Galatasaray Spor Kulübü; Başkanından yönetimine, teknik heyetinden futbolcularına, taraftarından tüm camiasına kadar bir bütündür. Bu vesileyle bir kez daha hatırlatmak isteriz ki; bu tür manipülatif haber ve yorumlar bizleri birbirimize daha da fazla kenetler ve Galatasaray kenetlendiği zaman önünde hiçbir güç duramaz" ifadelerini kullandı.

Ahmet Çakar'ın Erden Timur hakkındaki 'Tarikat' iddialarına Galatasaray'dan çarpıcı yanıt

Erden Timur Ahmet Çakar Galatasaray Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

ilteris ilteriş:

ne alaka var tarikat üyesi olan insanda bu ülkeye hizmet edebilir art niyetli olmadıkçada,,, senin tercihin ayrı başkasının tercihi ayrı .... insanların nasıl yaşayacağına kimse karar veremez.... önemli olan topluma zarar vermesin. suç sahsidir bir kişinin art niyeti bir zümreyi komple bağlayamaz

Murat ÖREN:

O görüntüler Ahmet Çakar'ın boş boğazlığı. Ne tarikat görüntüsü var nede Cemaat. Görüntüler camide olabilir ama niyetin yardım amaçlı camiler var. Böyle bir durum gibi duruyor. Çakar'ın tek amacı reklam yaparak gündemde kalmak.

sadece kadir:

AHMET ÇAKAR BOŞ TENEKE GİBİ. BOŞA SES ÇIKARIYOR

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title