Muhabirin sorusuyla önce şaşırdı, sonra kahkahayı bastı! Sergen Yalçın, kendine has tarzıyla cevap verdi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Muhabirin sorusuyla önce şaşırdı, sonra kahkahayı bastı! Sergen Yalçın, kendine has tarzıyla cevap verdi

Haberler.com - Haberler | Spor

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, muhabirin "İyi oynayacak mısınız?" sorusuyla kahkaha attı. Yalçın, "Bunun cevabını bilsem başka bir iş yapıyordum. Öyle bir soru sordun ki ne desem bilemedim. Amacımız bu, elbette amacımız iyi oynamak" diye cevap verdi.

Muhabirin "Yarın iyi oynayacak mısınız?" sorusu Sergen Yalçın'a kahkaha attırdı. Yalçın, kendine has tarzıyla cevap verdi. Yalçın, "Mücadele zaten futbolun içinde olması gereken bir şey, ekstra bir şey değil" ifadesini özellikle vurguladı.

Muhabirin sorusu Sergen Yalçın'a kahkaha attırdı! Kendine has tarzıyla herkesi güldürdü

"HERKESİN HEDEFİ BU"

Sergen Yalçın, "Tabii ki iyi oynamak istiyoruz. Bilsem bu işi yapmazdım. Hedefimiz bu, herkesin hedefi bu. Bunlar ekstra özellikler değil, zaten olması gereken özellikler. Artık Avrupa'da sistemler koşu mesafeleri, birçok istatistikler var. Bu istatistiklere yaklaşmak zorundayız. Rakiple başabaş oynamak zorundayız. Türkiye'deki istatistiklerle oynayamayız. Daha iyi bir tablo ortaya çıkartmak zorundayız. İki lig arasındaki sorunu yaşıyoruz" diye konuştu.

Haberler.com - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
pentakill lol:eyyamcı sergen hakemler bu sene desteğini kesince alt sıralara ilerliyorsun. dur bakalım sizin başkan ortalığı karıştırıp hakemleri çeker yine yanına. Cevap Yaz 16 12 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title