377 milyon liralık tarımsal destek ödemesi bugün hesaplarda olacak

377 milyon liralık tarımsal destek ödemesi bugün hesaplarda olacak

Anadolu Ajansı - Haberler | Ekonomi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, üreticilerin merakla beklediği açıklamayı yaptı. Pakdemirli, 377 milyon liralık destek ödemesinin bugün 18.00'den sonra hesaplara aktarılacağını duyurdu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tarımsal destek ödemeleri kapsamında yaklaşık 377 milyon liranın bugün üreticilerin hesaplarına aktarılacağını bildirdi. Pakdemirli, yaptığı yazılı açıklamada, söz konusu destek tutarının saat 18.00 itibarıyla hesaplara yatırılacağını ifade etti.

Desteklerin detaylarına ilişkin bilgi veren Pakdemirli, şunları kaydetti:

"Hububat-baklagil-dane mısır desteği kapsamında 33 bin 433 üreticimize 154 milyon 658 bin 71 lira, yem bitkileri desteği kapsamında 69 bin 584 üreticimize 222 milyon 85 bin 119 lira olmak üzere toplamda 376 milyon 743 bin 190 liralık destek ödemelerine, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaralarına göre bugün itibarıyla başlıyoruz. Tüm üreticilerimize hayırlı, bereketli olsun.

PARALAR T.C. KİMLİK NUMARASINA GÖRE YATIRILACAK

Kimlik numarası son hanesi 8, 6, 4 ve vergi kimlik numarası son hanesi 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 olanlara bugün saat 18.00'den sonra, kimlik numarası son hanesi 0, 2 ve vergi kimlik numarası son hanesi 0, 2 olanlara ise 12 Mart saat 18.00'den sonra ödeme yapılacak."

377 milyon liralık tarımsal destek ödemesi bugün hesaplarda olacak

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları (12)
VATANDAŞ: Hızmetli memur kadar maaş alıyor ikramiye alıyor ekstradan hizmetli veri hazırlamaya geçmek için sınava giriyor ışçi kadrosunda olupda VHK kadrosunda olan var ne neden ağlıyorsun bu haklar hizmetli memurda yok taşeron kadroya geçildi devlet size daha ne yapsın
MEVLÜT: DEVLET , İLKİN DEVLET OLMALI . . BES DEDİNİZ ZORUNLU DEDİNİZ COVİD 19 BOYUNCA BESE HASTANE ÇALIŞANLARI OLARAK TASERON AMELİYATHANE DEZENFEKSİYON KADROSUZ KAPSAM DIŞI TASERON KÖLE İŞÇİLERİN BESE YATIRMAMIŞ SAĞLIK BAKANLIGI VE DTH ŞİRKETİİİ . NERDE BU DEVLETTT NEDEN AZİZ SAĞLIK TASERON İŞÇİLERİNİ MAGDUR EDİYORSUNUZZ NERDE DEVLETTTTT NERDE BU DEVLETTT????
VATANDAŞ: Hububat fatura paraları ödenmedi ton başına ikiyüz otuz TL verilecek dendi yüz TL ye tekrar indirildi faturaya masraf parası aldılar masraf etildi yapılan masraf ancak verilecek anlaşılmaz bir iş bir daha fatura yaptırmam harcı borcunu ödemitor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title