Son Dakika: Seçimde başkan adayı olmayacağını açıklayan Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a zehir zemberek sözler

Son Dakika: Seçimde başkan adayı olmayacağını açıklayan Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a zehir zemberek sözler

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Spor

Son dakika: Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'deki seçim öncesi düzenlediği basın toplantısında Ali Koç'u çok ağır sözlerle hedef aldı. Yıldırım, "Aday olmayacağım. Mahalleden yönetim yapsan, bu kadar kötü yönetim olmaz. Fenerbahçe ne hallere geldi! İşler kötü gidiyorsa ben Fenerbahçe'yi savunurum. Bu kulübü kimseye sattırmam, hemen el atarım. Seni bu seyirciyle gönderirim" dedi.

Aziz Yıldırım toplantı başlamadan bombaladı. Fenerbahçe'nin eski başkanı, basın mensuplarına toplantı öncesinde adaylık açıklamayacağını belirtip, Koç ve yönetimini eleştirdi.

İşte Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları:

"ADAY DEĞİLİM"

"Başkan adaylığımı açıklamaya gelmedim. Mevcut yönetim ve Fenerbahçe'nin gidişatı hakkında konuşacağım.

"FENERBAHÇE'NİN GELECEĞİ TEHLİKEDE"

Mahallede yönetim yapsan, bu kadar kötü yönetim olmaz. Fenerbahçe'nin geleceğini tehlikede gördüğüm için konuşacağım. İşler kötü gidiyorsa ben Fenerbahçe'yi savunurum."

"STAT YAPTIK"

Stadı yaptık, borç alarak yaptık. 100 milyon dolar'a yakın maliyeti oldu. Ülker Arena... Bugünkü maliyeti 130 milyon dolar. Samandıra, Dereağzı tesisleri, Fenerbahçe Koleji arazisi, Fenerbahçe TV ve yayın grubu, Fenerium, Faruk Ilgaz Tesisleri, Topuk Yaylası.

"HAPİS Mİ YATTIN, PANDEMİDE BİR HAFTA EVDE KALDIN"

Çok sıkıntı çektim diyorsun, hapis mi yattın? Pandemide 1 hafta evden çıkmadın galiba.

"1 TANE AĞAÇ DİKTİLER Mİ?"

Geldiklerinden beri 1 tane ağaç diktiler mi? Kulübün oraya bekçi kulübesi diktiler. Ali Koç bu kulübe niye geldiğinin farkında değil.

"FENERBAHÇE'Yİ KÜME DÜŞÜRÜYORDUN"

Fenerbahçe tarihinde 2 kez küme düşüyordu. Bir kez Ali Şen döneminde, bir kez de Ali Koç döneminde. 'Ben şampiyonluk sözü vermedim' dedi. Fenerbahçe'ye başkan olan herkes şampiyonluk sözü vermek zorundadır. Ali Koç, beyaz atlı prens olarak geldi. Pamuk Prenses'i alacak, uçuracak... Beyaz atlı prens küme düşürüyordu bizi.

"EZELİ RAKİPLERİN MALI BİZDEN FAZLAYMIŞ"

Ali Koç, Beşiktaş ve Galatasaray'ın malı bizden fazla diyor. Beşiktaş'ın bir stadı var, bir de karşıda kamp tesisleri, Beşiktaş'ta bir apartman var. Galatasaray'ın yarısı Florya'da ait olan bir arsa, devletin yaptığı bir stat var.

"PARA YOK, 52 TANE FUTBOLCU ALMIŞSIN"

52 tane futbolcu aldın. Para yok bu kulüpte, batmış bu kulüp. 52 tane futbolcuyu nasıl aldın? 6 tane antrenör getirdin. Biz bir oyuncu alıyorduk, hemen bildiriyorduk SPK'ya. Hani SPK nerede? Onlar da yok ortada. Fenerbahçe'nin nereye gittiğini kimse bilmiyor. Şeffafsınız ya, hadi açıklasanıza her şeyi.

"BU KULÜBE 500 MİLYON DOLAR GİRDİ"

İki yılda bu kulübe 500 milyon Dolar girdi. Bu para ne oldu? 50 milyon Euro, bizim çalışmalarımız sonucunda alınan oyuncuların satışlarından gelen bonservis parası.

"SENİ BU SEYİRCİYLE GÖNDERECEĞİM"

Seni affetmem. Seni bu seyirciyle göndereceğim, bunu bil. Bu yönetim Koç'a yakışmıyor. Benim yönetimimden bir Fenerbahçe başkanı, bir de TFF Başkanı çıktı.

Son Dakika: Seçimde başkan adayı olmayacağını açıklayan Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a zehir zemberek sözler
 olgun.kiziltepe@haberler.com -  Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Spor Haberleri
Haber Yorumları (4)
SMMM: ZAMANINDA HEP BİR AĞIZDAN DEFOL DİYE BAĞIRDINIZ BU ADAMA. ALİ KOÇUDA BİŞEY SANDINIZ. NOLDU? BİR GS.Lİ OLARAK FB.Yİ SON 3 YILDIR RAKİP GİBİ BİLE GÖRMÜYORUM. HATAY SİZDEN DAHA TEHLİKELİ
AY KURAL: Onüç yıla altı lig şampiyonluğu üç süper kupa ve çeşitli kupalar sığdırmış. Onüç yılda Fenerbahçe beşincilik görmemiş. Onu bunu bilmem Aziz yıldırım Fenerbahçe için bir idol ve simgedir. Ali Koç artık üst seviye işadamlığına geri dönmelidir. Futbol holding yönetmeye asla benzemiyor.
ERAY IÇKAYA: BİR GALATASARAYLI OLARAK tüm klüplerimizin başına çirkeflikten uzak . birbirine saldırmak yerine dostane ve futbol kalitesini yükseltmeyi hedefleyen alt yapıya önem veren türk gençlerini yetiştirme kapasitesi ve düşüncesi olan yöneticiler gelmesi dileği ile ... MİLLİ TAKIMIN HALİ ORTADA . KİMİN ŞAMPİYON OLDUĞU HANGİ YILDIZI GETİRDİKLERİ 2, PLANDA öncelik seyirciye güzel kaliteli futbol izletirmek ve milli takıma kaynak yaratmak olmalı
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title