Seyir Mükemmellik Denetimleri Gerçekleştiriyorlar

Seyir Mükemmellik Denetimleri Gerçekleştiriyorlar

Sponsorlu içerik
08.05.2019 18:19 | Son Güncelleme: 08.05.2019 18:19

2013 yılından beri faaliyet gösteren dünyadaki 20 kurumdan bir tanesi olan Seyir Akademi firması, IECEx üzerinde yetkili uzmanlar ile birlikte seyir mükemmellik denetimleri gerçekleştiriyorlar.

"1'DEN 10'A KADAR TÜM YETKİNLİĞE SAHİP DÜNYADAKİ TEK UZMANIM"

Seyir Akademi işletme sahibi Efari Bahçevan "Bizler yetkili uzmanlarız. Yetkili uzmandankastedilen, IECE sistemi içerisinde 1'den 10'a kadar bir yetkinlik sistemi var. 1'den 10'a kadar tüm yetkinliğe sahip dünyadaki tek uzmanım. Bu konuda Yurt dışında özel eğitimler almıştım. Tecrübemiz ve bilgi birikimimiz vardı. Akabinde sınav ve sertifikasyon sürecine başvurduk Seyir Akademi olarak. Bu çerçevede de sertifikalandırıldık." diye konuştu.

"ÖZEL TASARLANMIŞ EĞİTİM SETLERİMİZ VAR"

Bahçevan "Bizler genellikle patlayıcı ortamda çalışan tesislerin bu eğitimi alması gerekiyor. Patlayıcı ortamlarda çalışan personele yönelik özel eğitimlerimiz var. Mühendislere ve yöneticilere yönelik özel eğitim programlarımız var. Bu çerçevede onların yetkinliklerini geliştiriyoruz. Daha güvenli bir şekilde işlerini yapmalarını sağlıyoruz. Bunu yaparken de sadece teorik bir eğitimimiz yok. Özel tasarlanmış eğitim setlerimiz var. Yurt dışından da onaylı bir eğitim programımız var. Bu eğitim programı çerçevesinde uluslararası bir eğitim veriyoruz. Türkçe olarak vermiş olduğumuz eğitim dünyanın her yerinde geçerli olarak kabul ediliyor." diye konuştu.

Seyir Mükemmellik Denetimleri Gerçekleştiriyorlar
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title