Haberler » Spor » Şener Özbayraklı oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi - Spor

Şener Özbayraklı oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi

Fenerbahçe'den Galatasaray'a transfer olan Şener Özbayraklı, 4 yıldır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi. Makal'ın parmağındaki yüzük ise dikkatlerden kaçmadı.

Şener Özbayraklı oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi

Oyunculuk için tarih öğretmenliğini bırakıp, Yeni Gelin dizisiyle geniş kitlelere ulaşan 'ın, futbolcu 'yla aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Son olarak "Anormal" adlı tiyatro oyununda rol alan Şilan Makal, 4 yıldır sakladığı ilişkisi hakkında ilk kez geçtiğimiz aylarda konuşarak "Huzuru Şener'de buldum" ifadelerini kullanmıştı. İkili ilk kez birlikte görüntülendi.

"LÜTFEN ÇEKMEYİN"

Güneş'in haberine göre; Önceki gün Mecidiyeköy'de bir AVM'ye tiyatro izlemeye giden Şilan Makal ve Galatasaraylı futbolcu Şener Özbayraklı fotoğraflarının çekildiğini fark edince panikledi. Özbayraklı, ellerini kaldırarak "Lütfen çekmeyin, çekmeyin" şeklinde tepki gösterdi.

Sonrasında hızlı adımlarla AVM'den çıkmaya çalışan çift sorular karşısında daha da panikleyerek "Her şey güzel gidiyor" demekle yetinirken Şener Özbayraklı evlilik için "inşallah" dedi. Genç çift, daha sonra araçlarına binerek AVM'den ayrıldı.

Oyuncu Şilan Makal'ın her ne kadar saklamaya çalışsa da parmağındaki tektaş dikkat çekti.


Haber Videosu: Şener Özbayraklı oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.