R.Madrid'in teklifini reddeden Sergio Ramos, adım adım Galatasaray'a yaklaşıyor

R.Madrid'in teklifini reddeden Sergio Ramos, adım adım Galatasaray'a yaklaşıyor

Haberler.com - Haberler | Spor

İspanya'dan Galatasaray için Sergio Ramos iddiası gündeme geldi. Radio Sevilla'da yıldız stoper için, "Sevilla'nın teklif yaptığı Ramos için güçlü bir rakip var. Galatasaray, Sergio Ramos'u uzun süredir Türkiye topraklarına götürmek istiyor ve futbolcu bu ilgiden memnun" ifadesi kullanıldı. Real Madrid'le mukavelesi biten 35 yaşındaki stoper, bir yıllık sözleşme teklifini geri çevirdi.

Real Madrid ile Sergio Ramos arasında sonu gelmeyen bir sözleşme yenileme süreci yaşanıyor. İspanyol ekip kaptana, son olarak 1 yıllık sözleşme ve 6 milyon euro teklif etti. 34 yaşındaki yıldız oyuncu, eğer 3 yıllık sözleşme olursa 6 milyon euro'ya oynamak istediğini söyledi. Madrid ekibi kesinlikle bu öneriyi kabul etme taraftarı değil. Ramos da kendisine gelen teklifleri değerlendiriyor.

"GALATASARAY ÇOK İSTİYOR"

Başarılı futbolcuyu, Sevilla'nın transfer etmek istediği belirtilirken karşısında güçlü bir rakip olduğu da dile getirildi. Programda, "Galatasaray bir süredir Sergio Ramos'u Türkiye topraklarına götürmek istiyor ve futbolcu bu ilgiden memnun" denildi.

R.Madrid'in teklifini reddeden Sergio Ramos, adım adım Galatasaray'a yaklaşıyor
Haber Yorumları (5)
AY KURAL: Kral gelirse Galatasaray'ı uçurur. Para konusunda anlaşırlar ise Ramos gelir.
ÇINAR SARAÇ: Fenerbahçe’ye gelir de Galatasaray’a gelmez ,
OLMAK OLMAMAK : Zaytung haberi mi bu? son zamanlarda görüdügüm en komik haber
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title