NURETTİN CANİKLİ HABERLERİ

NURETTİN CANİKLİ HABERLERİ

Nurettin Canikli haber, Nurettin Canikli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurettin Canikli - 26.6.2018
Bakan Canikli ve Orgeneral Akar Azerbaycan'da
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Azerbaycan ordusunun 100. kuruluş yıl dönümü etkinliklerine katılmak için geldikleri Bakü'de Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü.
Nurettin Canikli - 26.6.2018
Azerbaycan'dan Gövde Gösterisi
Azerbaycan'ın bağımsızlığını kazanmasından bu yana 5'incisi düzenlenen törende Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Savunma Bakanı Zakir Hasanov, Pakistan, Belarus, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Gürcistan, İran, İsrail, Kazakistan, Özbekistan, Suudi Arabistan, Rusya ve Ukraynadan siyasi ve askeri yetkililer katıldı. Türkiye'yi, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli temsil etti.
Nurettin Canikli - 26.6.2018
Gündem / 26 Haziran 2018
(Ankara/11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Azerbaycan ordusunun 100.
Nurettin Canikli - 26.6.2018
Gündem Özeti / 26 Haziran 2018
(Ankara/10.00) DÜNYA-DİPLOMASİ 1- Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Azerbaycan ordusunun 100.
Nurettin Canikli - 25.6.2018
Azerbaycan Ordusu Gövde Gösterisine Hazırlanıyor
Çok sayıda ülkeden siyasi ve askeri yetkilinin katılacağı törende Türkiye'yi Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar temsil edecek.
Nurettin Canikli - 25.6.2018
'Solo Türk" ve "Türk Yıldızları" Azerbaycan'da
26 Haziran günü saat 12.30'da, "Solo Türk" ve "Türk Yıldızları"na ait 2 adet F-16 ve 8 adet F-5 uçağı Bakü semalarında uçuşlar gerçekleştirecek. Töreni Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve Milli Savunma Bakanlı Nurettin Canikli'de izleyecek.
Nurettin Canikli - 24.6.2018
Gib Başkanı Ertürk Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine, Başbakan Binali Yıldırım, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Maliye Bakanı Ağbal, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Cumhurbaşkanı Özel Kalem Müdürü Büyükelçi Hasan Doğan, Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, ATO Başkanı Gürsel Baran, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Başkanı Masis Yontan, eski DSP Genel Başkanı Masum Türker, milletvekilleri, iş adamları ve çok sayıda bürokrat katıldı.
Nurettin Canikli - 24.6.2018
Gündem / 24 Haziran 2018
(Sivas/10.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 8- Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27.
Nurettin Canikli - 24.6.2018
Gündem Özeti / 24 Haziran 2018
(Sivas/10.00) 8- Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27.
Nurettin Canikli - 23.6.2018
Muğla'da Seçim Çalışmaları
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.
Nurettin Canikli - 22.6.2018
Bakan Canikli'nin Makam Aracı, Şehidin Oğluna Sünnet Aracı Oldu
MİLLİ Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit olan Astsubay Üstçavuş Okan Taşan'ın 8 yaşındaki oğlu Meriç'in sünnet düğünü için makam aracını tahsis etti.
Nurettin Canikli - 22.6.2018
Bakan Canikli'nin Makam Aracı Şehit Oğlunun Sünneti İçin Süslendi
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, şehit Astsubay Üstçavuş Okan Taşan'ın oğlu Meriç'in sünnet düğünü için makam aracını tahsis etti.
Nurettin Canikli - 22.6.2018
Bakan Canikli'nin Makam Aracı, Şehidin Oğluna Sünnet Aracı Oldu
MİLLİ Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit olan Astsubay Üstçavuş Okan Taşan'ın 8 yaşındaki oğlu Meriç'in sünnet düğünü için makam aracını tahsis etti.
Nurettin Canikli - 22.6.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma Namazını Enver İbrahim ile Kıldı
Haber/Kamera: Gülseli KENARLI - İbrahim MAŞE-İSTANBUL DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kartal mitinginin ardından Maltepe'ye geçti.
Nurettin Canikli - 22.6.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma Namazını Enver İbrahim ile Kıldı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Kartal mitinginin ardından Maltepe'ye geçti.
Nurettin Canikli - 22.6.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da
Erdoğan'a, Enver İbrahim'in yanı sıra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erol Kaya, Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve milletvekili adayları eşlik etti.
Nurettin Canikli - 22.6.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kartal'da Halka Seslendi
Kartal Meydanı'ndaki mitinge, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, AK Parti genel başkan yardımcıları Erol Kaya, Mustafa Ataş, Ravza Kavakcı Kan, milletvekilleri ve milletvekili adayları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, Kartal ve Pendik belediye başkanları katıldı.
Nurettin Canikli - 21.6.2018
Ayla" Kore'de İzleyiciyle Buluştu
Kore Savaşı'nda Astsubay Süleyman Dilbirliği'nin başından geçen olaylardan esinlenilerek beyaz perdeye aktarılan "Ayla" filmi, Güney Kore izleyicisiyle buluştu.
Nurettin Canikli - 19.6.2018
Erdoğan, Gençlerin Sorularını Cevapladı
Programa, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir ile TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil de katıldı.
Nurettin Canikli - 17.6.2018
AK Parti'nin "Büyük İstanbul Mitingi" Sona Erdi
Gülseli KENARLI - Mehmet İLKAY ÖZER  - Harun UYANIK / İstanbul DHA - YENİKAPI Miting Alanı'nda düzenlenen Ak Parti'nin "Büyük İstanbul Mitingi" sona erdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'daki konutundan miting alanına helikopterle gelirken, Başbakan  Binali Yıldırım ise Çengelköy iskelesinden bindiği vapurlar mitinge katılanlarla birlikte alana geldi. Mitinginde eski Başbakan Tansu Çiller de sahneye çıkarak katılımcıları selamladı.  Mitingde ilk olarak Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşma yaptı. Erdoğan konuşmasını yapmak üzere sahneye eşi Emine Erdoğan ile birlikte çıkarak alanda toplananları selamladı. Erdoğan kürsüye çıktığı sırada sahne üzerinden mavi, turuncu ve beyaz balonlar gökyüzüne bırakıldı. Alanda bulunan kalabalık dev Erdoğan posteri elden ele gezdirildi. Erdoğan'ın konuşmasının ardından, aralarında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli'nin de bulunduğu AK Parti İstanbul Milletvekili adayları sahneye gelerek alanda bulunanları selamladı.
Nurettin Canikli - 17.6.2018
Dha İstanbul - (Aktüel Görüntülerle) AK Parti'nin "Büyük İstanbul Mitingi" Sona Erdi
Haber: Gülseli KENARLI - Kamera:  Mehmet İLKAY ÖZER  - Harun UYANIK / İstanbul DHA Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen Ak Parti'nin "Büyük İstanbul Mitingi" sona erdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'daki konutundan miting alanına helikopterle gelirken, Başbakan  Binali Yıldırım ise Çengelköy iskelesinden bindiği vapurlar mitinge katılanlarla birlikte alana geldi. Mitinginde eski Başbakan Tansu Çiller de sahneye çıkarak katılımcıları selamladı.  Mitingde ilk olarak Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşma yaptı. Erdoğan konuşmasını yapmak üzere sahneye eşi Emine Erdoğan ile birlikte çıkarak alanda toplananları selamladı. Erdoğan kürsüye çıktığı sırada sahne üzerinden mavi, turuncu ve beyaz balonlar gökyüzüne bırakıldı. Alanda bulunan kalabalık dev Erdoğan posteri elden ele gezdirildi. Erdoğan'ın konuşmasının ardından, aralarında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli'nin de bulunduğu AK Parti İstanbul Milletvekili adayları sahneye gelerek alanda bulunanları selamladı.
Nurettin Canikli - 17.6.2018
Şehit Jandarma Çelebi Son Yolculuğuna Uğurlandı
Besler Dereler bölgesindeki operasyonda teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve Ankara'da tedavi gördüğü hastanede şehit olan Yüzbaşı Yunus Çelebi, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ'ın katıldığı törenle Erzurum'da defnedildi.
Nurettin Canikli - 15.6.2018
Köpek Balığı Ağızlı" Ilgaz Tüneli "Kaptan"In Yükünü Aldı
Yaklaşık 4 yılda tamamlanan tünel, Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla 26 Aralık 2016'da hizmete girdi.
Nurettin Canikli - 14.6.2018
AK Parti'nin Yalova Mitingi
Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İnce arasındaki söylem farklılıklarına dikkat çekerek, "Birisi vergici, birisi de malum fizik öğretmeni. Ehlini gönder. Gönderdin. 3 sayfalık raporu da verdiler. Mesele bitti. Şimdi bak yatıyorlar, kalkıyorlar. Brunson, Brunson... Kim Brunson? İzmir'deki bunların bir papazı... Bizden onu vermemizi isterdiler. Dedim ki 'Kusura bakmayın.' Öyle mi? Bizden istiyorlar. Dedik ki 'Kusura bakmayın. Yargıda.' Yargı kararını verir. O karara uyarız. Siz de FETÖ'yü verin. FETÖ yargıda değil. FETÖ serbest. Niye vermiyorsunuz? Olay bu kadar basit. bu kifayetsiz muhterislere, bu istismarcılara, bu yalancılara 25 Haziran'da derslerini veriyoruz muyuz? Güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye diyor muyuz? Rabbim hepinizden razı olsun. Her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum." Mitingden notlar Mitinge, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, milletvekili adayları katıldı.
Nurettin Canikli - 14.6.2018
AK Parti'nin Yalova Mitingi
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, "Maalesef bazıları, bu ülkenin birliği ve bütünlüğü için mücadele eden komutanlarımıza hakaret ediyor.
Nurettin Canikli - 14.6.2018
Türkiye'ye Dil ve El Uzatanlara Gereken Cevabı Vereceğiz"
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, "Zeytin Dalı Operasyonu gerçekleştirilmemiş olsaydı, çatışmalar bu sefer kendi topraklarımızda, Türkiye'de olacaktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nurettin Canikli Haberleri | Nurettin Canikli Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Nurettin Canikli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurettin Canikli kimdir, hayatı ve biyografisi. Milli Savunma Bakanı Canikli'den Kovaçi Şehitliği'ni Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 22:25:30. #1.15#
title