Murat Ünalmış Haberleri

Murat Ünalmış haber, Murat Ünalmış son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Ünalmış - 1.9.2016
Fetö'cüler Kadar Kötü Olabilir Miyim Bilmiyorum"
"Biz bir intikam hikayesi anlatıyoruz" Dizide "Arif Ünlü" karakterini canlandıran başrol oyuncusu Murat Ünalmış ise ilk 6 bölümün girizgah olduğunu, yeni sezonda esas konuların köklerine inileceğini söyledi.
Murat Ünalmış - 15.8.2016
Sevda Kuşun Kanadında", Yeni Sezona Sürprizlerle Başlayacak
TRT 1 kanalında yayınlanan dizinin başrollerini Murat Ünalmış, Deniz Baysal, Ufuk Bayraktar, İlker Kızmaz, Bahadır Yenişehirlioğlu, Müge Boz ve Yavuz Bingöl paylaşıyor.
Murat Ünalmış - 19.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Uçakan "Geleceğimiz için meydanlardayız. Vatanımız, namusumuz, dinimiz için meydanlardayız." mesajına yer verirken, dizinin başrol oyuncularından Murat Ünalmış "Bu vatanda artık darbe yapamayacaksınız.
Murat Ünalmış - 29.4.2016
Sevda Kuşun Kanadında' TRT Ekranlarında Başlıyor
Başrollerini Murat Ünalmış, Deniz Baysal, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, İlker Kızmaz ve Yavuz Bingöl'ün paylaştığı TRT'nin yeni dizisi 'Sevda Kuşun Kanadında', 2 yıllık çok titiz bir çalışmanın ürünü.
Murat Ünalmış - 28.4.2016
Sevda Kuşun Kanadında" Dizisinin İstanbul Galası
Dizide Arif Ünlü karakterini canlandıran Murat Ünalmış ise 1968'li yıllarda sağ ve sol çatışması arasında, politik olmayan bir karakteri canlandırdığını dile getirerek, "Dönem hakkında bilgilerim vardı, babam 1947 doğumlu ve o dönemde aktif siyaset yapmış biri.
Murat Ünalmış - 26.4.2016
Sevda Kuşun Kanadında" Dizisinin Galası Yapıldı
Senaristliğini Ahmet Tezcan'ın, yönetmenliğini Mesut Uçakan'ın, yapımcılığını Ahmet Nesim Şahin'in üstlendiği dizide, başrolleri, Murat Ünalmış, Deniz Baysal, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, İlker Kızmaz ve Yavuz Bingöl gibi isimler paylaşıyor.
Murat Ünalmış - 14.3.2016
Ankara'daki Terör Saldırısına Sanatçılardan Tepkiler
Oyuncu Murat Ünalmış, Ankara'da yaşanan terör saldırısından dolayı üzüntüsünü paylaşarak, "Memleketimizin özellikle son zamanlarında yaşadığı bu durumdan dolayı çok üzgünüm" dedi.
Murat Ünalmış - 22.1.2016
Seddülbahir 32 Saat"İn Çanakkaleli Oyuncuları
İbrahim Çelikkol, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Dolunay Soysert, İlker Aksum, Gülsüm Ali İlhan, Deniz Celiloğlu, Timur Ölkebaş, Ahmet Mekin ve Okan Yalabık gibi ünlü oyuncuların rol aldığı dizinin yapımını Okur Film üstlendi.
Murat Ünalmış - 14.1.2016
Seddülbahir 32 Saat" TRT'de Başlıyor
İbrahim Çelikkol, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Dolunay Soysert, İlker Aksum, Gülsüm Ali İlhan, Deniz Celiloğlu, Timur Ölkebaş, Ahmet Mekin ve Okan Yalabık gibi ünlü oyuncuların rol aldığı dizinin yapımını Okur Film üstlendi.
Murat Ünalmış - 5.5.2015
3. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali
Festivale oyuncular Murat Ünalmış ile Fatih Dokgöz, sinema yazarları Burcak Evren ile Burak Tolga Şen de katıldı.
Murat Ünalmış - 29.1.2015
Yapışık Kardeşler'den Muhteşem Gala!
GALAYA ÜNLÜ YAĞMURU Sinema, sanat ve cemiyet hayatının bir çok ünlü isminin bir araya geldiği geceye Rasim Öztekin, Oya Aydoğan, Pakize Suda, Nur Yerlitaş, Hakkı Bulut, Birol Güven, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Murat Ünalmış, Uğurkan Erez, Ceyhun Yılmaz, Müfit Can Saçıntı, Ahu Türkpençe, Şevket Çoruh, Ceyhun Yılmaz, Faik Öztürk, Atilla Taş, Nefise Karatay, Muammer Ketenci, Ali Yörenç, Zuhal Topal, Burak Satıbol, Furkan Palalı, Serap Tibuk, Kemal Gürman, Mehmet Köymen, Atalay Demirici, Hayrettin, Esra Akkaya, Ceyhun Fersoy ve Çakallarla Dans filminin yönetmeni Murat Şeker gibi isimler katıldı.
Murat Ünalmış - 28.7.2014
Sanatçılardan İsrail Protestosu
Bir grup tiyatro, dizi ve sinema sanatçısı, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını, bu ülkenin İstanbul Başkonsolosluğu'na yürüyerek protesto etti.  Levent Metrosu çıkışında bir araya gelen İsmail Hakkı, Hüseyin Türkyıldırım, İsrafil Köse, Ali Nuri Türkoğlu, Mehmet Sadi Bayazıt ve Murat Ünalmış'ın da aralarında bulunduğu sanatçılar, kortej oluşturarak, Levent'teki İsrail'in İstanbul Başkonsolosluğu'na yürüdü.
Murat Ünalmış - 29.10.2013
"İnadına Yaşamak" Tanıtım
Asiye (Açelya Yılhan) ve Rıdvan (Edip Saner), karanlık bir olay sonrasında 5 yaşındaki oğulları Çınar’ı (Doruk Özermanoğlu) eski eşlerine emanet edip ortadan kaybolur. Yolları bu emanet çocukla kesişen Zeynep (Sanem Çelik) ve Ali (Murat Ünalmış), zamanla birbirlerine aşık olur.
Murat Ünalmış - 23.5.2013
Yer Gök Aşk Finalinde Neler Olacak?
2010 yılında FOX ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yer Gök Aşk, 27 Mayıs pazartesi yayınlanacak olan bölümü ile ekranlara veda edecek. Başrol oyuncuları Murat Ünalmış ve Birce Akalay'ın ayrıldığı dizinin kadrosunda değişikliğe gidilmiş ve Burak Hakkı, Melisa Aslı Pamuk ve Tuvana Türkay oynamaya başlamıştı.
Murat Ünalmış - 13.5.2013
Sevilen Dizi 122. Bölümüyle Veda Edecek
Avşar Film'in yapımcılığını yaptığı "Yer Gök Aşk"ın senaristi Berfu Soner, Twitter adresinden sevilen dizinin bu sezon final yapacağını duyurdu. 2010 yılında FOX ekranlarında yayınlanmaya başlayan "Yer Gök Aşk" dizisi, sezon sonunda final yapacak. Murat Ünalmış, Birce Akalay ve Selen Soyder'in diziden ayrılmasından sonra değişikliğe giderek Burak Hakkı, Melisa Aslı Pamuk ve Tuvana Türkay'lı kadrosu ile yoluna devam etmişti.
Murat Ünalmış - 7.5.2013
Bir Dizi Daha Bitiyor!
Yer Gök Aşk'ın senaristi Berfu Soner, Twitter adresinden sevilen dizinin bu sezon final yapacağını duyurdu. İlk sezonlarında Murat Ünalmış ve Birce Akalay'ın rol aldığı dizide yeni sezonda başrol oyuncuları değişmişti.
Murat Ünalmış - 12.4.2013
Boşandılar Ama...
Murat Ünalmış ve Birce Akalay ayrılığa dayanamadı.
Murat Ünalmış - 30.3.2013
Aynı Kanaldan 2 Dizi Ekranlara Veda Ediyor
BAŞROL OYUNCULARININ TAMAMI DEĞİŞTİ 2010 yılında FOX ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yer Gök Aşk dizisi, sezon sonunda final yapacak. Murat Ünalmış, Birce Akalay ve Selen Soyder'in diziden ayrılmasından sonra değişikliğe giderek Burak Hakkı, Melisa Aslı Pamuk ve Tuvana Türkay'lı kadrosu ile yoluna devam etmişti.
Murat Ünalmış - 28.2.2013
Beren'in Davasına Kenan Ayarı
Saat, oyunculuk kariyerinin ilk dizisi olan "Aşka Sürgün"deki rol arkadaşı Mahsun Kırmızıgül'ün teklifiyle 2009'da "Gecenin Kanatları" filminde Gece isimli bir canlı bombayı oynamıştı. Filmin fragmanı çıktığında Saat, Murat Ünalmış ile sevişme sahnesi sırasında aynadan göğsünün göründüğü karenin de kullanıldığını gördü ve çılgına döndü.
Murat Ünalmış - 13.2.2013
Sinem'in Dekoltesi Geceye Damga Vurdu
Erol Özlevi'nin yönettiği 'Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda' filminin galası önceki akşam Kanyon'da yapıldı. Başrollerini Sinem Kobal, Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı, Cemal Hünal, Burcu Kara ve Gürgen Öz'ün paylaştığı filmin galasına ünlüler akın etti. Geceye katılanlar arasında Murat Ünalmış, Mahsun Kırmızıgül, Orhan Gencebay-Sevim Emre, Sermiyan Midyat, Demet Akbağ-Zafer Çika, Hande Subaşı-Can Tursan, Çağlayan Topaloğlu, Naz Elmas, Gül Gölge, İlker İnanoğlu ve atv Genel Müdürü Adem Gürses gibi ünlü isimler vardı.
Murat Ünalmış - 23.1.2013
100. Yardım Tırı da Yola Çıktı
Müge Oruçkaptan da Kilis'teki Suriyeli bebek ve çocukların kendilerini çok etkilediğini belirterek, şunları kaydetti: "Önemli olan yanlı olmak değil, duyarlı olmak ve insan olmaktır. İnsanlar şunları söylüyorlar, 'neden Türkiye bizim fakirlerimizle ilgilenilmiyor da bu insanlarla ilgileniliyor'. Bir defa ön yargılardan kurtulmamız gerekiyor. Buradaki insanlar savaş içerisinde. Hepsi bizi çok seviyor. Onlar insan, anne ve çocuk. Kadınlar yavrusu ya da eşini kaybetmiş. Esasında tek istekleri vatanlarına dönebilmek. Çok güzel bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Zaten bütün dünyaya da örnek olduk." Konuşmaların ardından 100. yardım tırı, sanatçılar Nuray Hafiftaş, Murat Ünalmış, Nadide Sultan, Müjgan Gönül, Aslıhan Erkişi, Açelya Akkoyun, Müge Oruçkaptan ve diğer yetkililerin katılımıyla Suriye'ye uğurlandı.
Murat Ünalmış - 23.1.2013
Sanatçılar Suriyelilere Destek Eli Uzattı
Nuray Hafiftaş, Nadide Sultan, Açelya Akkoyun, Murat Ünalmış, Müşgan Gönül, Müge Oruçkaptan, Aslıhan Erkişi ve Sibel Öztürk'ten oluşan gönüllü ekip, yardım programı kapsamında ilk olarak Gaziantep'te Koordinatör Vali Veysel Dalmaz'dan Suriyeli mültecilerle ilgili bilgi aldı.
Murat Ünalmış - 23.1.2013
Suriyeli Sığınmacılara "Sanatçı" Desteği
Etkinlik kapsamında sanatçılar Nuray Hafiftaş, Murat Ünalmış, Açelya Akkoyun, Nadide Sultan, Müge Oruçkaptan, Müjgan Gönül ve Aslıhan Erkişi ilk olarak Koordinatör Vali Veysel Dalmaz ile Kilis Valisi Süleyman Tapsız'ı makamında ziyaret etti.
Murat Ünalmış - 23.1.2013
Sanatçılar Suriyeliler ile Kucaklaştı
Kilis'e gelen Nuray Hafiftaş, Açelya Akkoyun, Murat Ünalmış, Müjgan Gönül, Nadide Sultan, Müge Oruçkaptan ile Aslıhan Erkişi ve Kimse Yok mu Derneği Genel Başkan Yardımcısı Celal Türkoğlu, ilk olarak Vali Süleyman Tapsız'ı makamında ziyaret etti.
Murat Ünalmış - 20.12.2012
Karısı Evi Terk Etti
Murat Ünalmış kendisi gibi oyuncu eşi Birce Akalay'dan boşanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Ünalmış Haberleri | Murat Ünalmış Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Murat Ünalmış haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Ünalmış kimdir, hayatı ve biyografisi. Erzincan Beyaz Hüzün Sarıkamış, Erzincan'da Film Oluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 00:07:26. #1.15#
title