Milli Takım Maç Saatini Beklemeye Başladı

Milli Takım Maç Saatini Beklemeye Başladı

13. Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu'nda Norveç ile Karşılaşacak (A) Milli Takım, Bu Akşam Yaptığı Antrenmanla Hazırlıklarını Tamamladı.

Milli Takım Maç Saatini Beklemeye Başladı

13. Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu'nda Norveç ile karşılaşacak (A) Milli Takım, bu akşam yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamladı.

Karşılaşmanın yapılacağı Commerzbank Arena Stadı'nda yapılan antrenman 1,5 saat sürerken, antrenmanın ilk 15 dakikasında basın mensuplarının görüntü almasına izin verildi.

Milli takımın antrenmana topla ısınma hareketleriyle başladığı, daha sonra taktiğe bağlı çift kale maçla çalışmayı tamamladığı kaydedildi.

Ay-yıldızlıların son çalışmasına Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy da gelirken, antrenman öncesi Ulusoy, futbolcuları tek tek öperek kutladı ve başarılar diledi.

Öte yandan karşılaşmanın oynanacağı Commerzbank Arena Stadı'na antrenmandan önce dev bir Atatürk posteri ve Türk bayrağı asılması dikkat çekti. Oldukça neşeli geçen idmanın ardından futbolcular otele dönerken, yarın yapılacak maçı beklemeye başladılar.

Türkiye-Norveç karşılaşması, yarın TSİ 21.00'de Almanya'nın Frankfurt kentinde yapılacak.