MİLLET BAHÇELERİ HABERLERİ

Millet Bahçeleri Haberleri

Millet Bahçeleri haber, Millet Bahçeleri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Millet Bahçeleri - 13.7.2020
Son Dakika | "15 Temmuz Zaferi" Bursa'da Dijital Gösterim Merkezinde yaşatılacak
Son dakika güncel haberi: Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca Bursa Millet Bahçesi'nde açılan Dijital Gösterim Merkezinde, 15 Temmuz darbe girişimine karşı verilen mu¨cadele ve kazanılan zafer dijital ortamda sergilenecek.
Millet Bahçeleri - 11.7.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Zeytinburnu'nda temel atma törenine katıldı Açıklaması
Kanal İstanbul projesi Kanal İstanbul projesine değinen Bakan Kurum, şunları kaydetti: "Kanal İstanbul'un da 3 etabının çevre düzeni planını onayladık. Bu proje, doğal kaynaklarımızın, su kaynaklarımızın, vatandaşlarımızın ve İstanbul Boğazımızın korunduğu, tehlikelerden kurtarıldığı, örnek bir medeniyet projesidir. Planlama alanının yaklaşık yüzde 52'sini, sosyal donatı alanları olarak belirledik. Kanal'ın etrafında, yürüyüş ve bisiklet yolları, millet bahçeleri ve yeşil alanlar olacak, ekolojik koridorumuz olacak.
Millet Bahçeleri - 11.7.2020
Kayseri'den kısa kısa
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri'de gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgi verdi.
Millet Bahçeleri - 10.7.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kırıkkale'de Halifeli İçme Suyu Tesisi'ni hizmete açtı...
Tesislerin kente hayırlı olmasını dileyen Kurum, şunları kaydetti: "Su medeniyettir. Geçmişten bugüne bütün medeniyetler su kenarında kurulmuştur. Atalarımızın şehirlerimize yaptığı çeşmeler her zaman en büyük hayırlardan biri sayılmıştır. Ecdadımızın çeşmelerle sağladığı hizmetleri bugün içme suyu şebekeleriyle sağlama gayreti içerisindeyiz. Şu an açılışını gerçekleştirdiğimiz bu tesis, 17 içme suyu kuyusuyla mevcut şebekeye 9 kilometre uzunluğundaki bağlantısıyla enerji nakil hattı ve trafosuyla son derece modern bir içme suyu tesisi oldu. Kırıkkale merkez içme suyu hattımızın günlük kullanım miktarı minimum 1,5 milyon metreküp. Bu tesisimizin aylık kullanım miktarı ise 450 bin metreküp. Yani bundan böyle bu tesisimizle merkez ilçemizin su ihtiyacının 3'te 1'ini karşılamış olacağız." Bakanlığın İlbank kanalıyla Kırıkkale Belediyesinin sunduğu bu hizmet için 5 milyon lira hibe desteğinde bulunduğunu ifade eden Kurum, şehirlere kentsel dönüşümden millet bahçelerine, sosyal konutlardan çevre yatırımlarına kadar tüm projelerine destek olduklarını belirtti.
Millet Bahçeleri - 10.7.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Kırıkkale Belediyesini ziyaret etti Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kırıkkale'de yapılacak millet bahçesiyle ilgili, "Kırıkkale'ye de dünyaya örnek olacak bir millet bahçesi projelendirdik.
Millet Bahçeleri - 10.7.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, Sarayönü'nde incelemelerde bulundu
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Sarayönü'nde çeşitli incelemelerde bulundu ve ziyaretler gerçekleştirdi.
Millet Bahçeleri - 10.7.2020
Ankara Kent Konseyinden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Yavuz'a ziyaret
Ankara Kent Konseyi Yürütme Kurulu Temsilcileri ve Kültür Sanat Çalışma Grubu üyeleri, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz'u ziyaret etti.
Millet Bahçeleri - 10.7.2020
Ankara'nın Kalecik ilçesinde eski Ankara evleri inşa edilecek
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Ankara'nın Kalecik ilçesinde, kentsel dönüşüm projesi kapsamında 12 hektarlık alana eski Ankara evlerinin yapılacağını bildirdi.
Millet Bahçeleri - 8.7.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör: "Kılavuzlu Millet Bahçesi hayırlı olsun"
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Kılavuzlu'da 265 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan Millet Bahçesi ihalesinin yapıldığını belirtti.
Millet Bahçeleri - 8.7.2020
Van'da Millet Bahçesi Projesi'nin çalışmalarına başlandı
Van'ın Tuşba Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca onaylanan ve TOKİ tarafından ihale edilen "Tuşba Millet Bahçesi" projesinin çalışmalarına başladı.
Millet Bahçeleri - 7.7.2020
TBMM Genel Kurulu yeni Meclis Başkanı'nı seçmek üzere toplandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Celal Adan'ın başkanlığında yeni Meclis Başkanı'nı seçmek için toplandı.
Millet Bahçeleri - 6.7.2020
Son dakika haber! Bakanı Kurum, "Kovid-19 Salgını ve Çevremizin Geleceği" toplantısında konuştu Açıklaması
Türkiye ekolojik koridorlarla yeşil ağlarla örülecek Türkiye'nin çevresi, doğal alanları, koruma bölgeleri, ekolojik koridorları, şehir içi yeşil alanları, Sıfır Atık projesi, millet bahçesi ve yenilenebilir enerji kaynaklarıyla her türlü salgına karşı hazır olacağına işaret eden Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak halihazırda süren çevre ve doğa koruma projelerinin, birer çalışma alanı olarak geliştirilebileceğini, ortaya çıkan yeni projelerin de hep birlikte gerçekleştirilebileceğini vurguladı. Kurum, şöyle dedi: "Salgın sonrası yeni dünya düzeninde Türkiye'yi bir uçtan bir uca yeşil ağlarla öreceğimiz ekolojik koridorlar, yeşil hatlar, yeşil yollar oluşturuyor, bisiklet yolları, yürüyüş yolları yapıyoruz. 22 ilimizde uygulamaya başladığımız ekolojik koridorları, gölleri, göletleri, doğal alanları, milli parkları, akarsuları, bisiklet yolları ve millet bahçelerini o ekolojik koridorlarımız birbirine bağlayacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Millet Bahçeleri Haberleri | Millet Bahçeleri Haber - Haberler - Sayfa 9 - Millet Bahçeleri haberleri, son dakika millet bahçeleri haber ve gelişmeleri burada. Millet Bahçesi'nde müzik eğitimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 13:11:46. #1.14#
title