Haberler » Spor » Metin Şahin: "Nur Tatar'a Milli Takımımızın Kapası Kurallar Dahilinde Açıktır" - Spor

Metin Şahin: "Nur Tatar'a Milli Takımımızın Kapası Kurallar Dahilinde Açıktır"

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, sporu bırakan tekvandocu Nur Tatar Askari için, "Nur Tatar’a her milli takımda olduğu gibi milli takımımızın kapısı kurallar dahilinde sonuna kadar açıktır" dedi.

Metin Şahin:

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. , sporu bırakan tekvandocu Askari için, "Nur Tatar'a her milli takımda olduğu gibi milli takımımızın kapısı kurallar dahilinde sonuna kadar açıktır" dedi.


Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, sosyal medya aracılığıyla sporu bıraktığını duyuran milli tekvandocu Nur Tatar Askari ile ilgili bir açıklama yayınladı. Açıklama şu şekilde:


"Nur Tatar Askari, ülkemiz için büyük başarılara imza atmış olimpik bir sporcumuzdur. Sporu bıraktığına dair açıklamasını gördük. Biz, böylesine değerli bir sporcuyu her zaman aramızda görmek isteriz. Her sporcunun zaman zaman bazı sıkıntıları olabilir. Konuyla ilgili olarak Gençlik ve Bakanlığımıza bilgi verdik ve gerekli istişareleri yapacağız. Nur Tatar'a her milli takımda olduğu gibi milli takımımızın kapısı kurallar dahilinde sonuna kadar açıktır." - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler