Mehmet Tosun Haberleri

Mehmet Tosun haber, Mehmet Tosun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Tosun - 21.11.2017
Bodrum'da MHP'den 250 Üye İstifa Etti
MHP Bodrum İlçe Teşkilatı üyesi 250 kişi, bugün Bitez Adliyesi'ne gidip, dilekçelerini Bodrum İlçe Seçim Kurulu'na teslim edip, partilerinden istifa etti. Aralarında MHP Bodrum İlçe Teşkilatı eski başkanlarından İlhami Karadağ, kapatılan Konacık Beldesi'nin MHP'li son belediye başkanı Mehmet Tosun, MHP Bodrum eski ilçe başkanlarından Osman Yetgin, kapatılan Ortakent-Yahşi Beldesi'nin MHP'li son belediye başkanı Mehmet Onur Şahbaz, Konacık Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin'in de bulunduğu istifa eden partililer, dilekçelerini teslim etmelerini ardından basın açıklaması yaptı.
Mehmet Tosun - 21.11.2017
Dha Yurt Bülteni-13
MHP Bodrum İlçe Teşkilatı üyesi 250 kişi, bugün Bitez Adliyesi'ne gidip, dilekçelerini Bodrum İlçe Seçim Kurulu'na teslim edip, partilerinden istifa etti. Aralarında MHP Bodrum İlçe Teşkilatı eski başkanlarından İlhami Karadağ, kapatılan Konacık Beldesi'nin MHP'li son belediye başkanı Mehmet Tosun, MHP Bodrum eski ilçe başkanlarından Osman Yetgin, kapatılan Ortakent-Yahşi Beldasi'nin MHP'li son belediye başkanı Mehmet Onur Şahbaz, Konacık Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin'in de bulunduğu istifa eden partililer, dilekçelerini teslim etmelerini ardından basın açıklaması yaptı.
Mehmet Tosun - 19.11.2017
Bodrum Cemevi Açıldı
Açılış töreninde Cemevi'nin yapımında büyük emeği geçen turizmci Rıza Ersan, Cem Ersan ve eski Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun'a plaket verilmesinin ardından protokolün kurdeleyi kesmesi ile açılış yapıldı.
Mehmet Tosun - 19.11.2017
Dha Yurt Bülteni - 8
"MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SAYESİNDE BUGÜN BURADAYIZ" Cem Vakfı Alevi İslam İnanç Hizmetleri Başkanı Eşref Doğan da konuşmasında, Allah'ın isminin anıldığı her yerin ibadethane olduğunu dile getirerek "Bu nedenle cemevlerinin ibadethane olup, olmadığı konusundaki tartışmalar anlamsızdır. Gazi Mustafa Kemal Paşa ve silah arkadaşlarının sayesinde bugün burada bulunuyoruz. Bize hem laik Cumhuriyet değerlerini hediye etmiştir hem de bize yaşama hakkını vermiştir. Çünkü Mustafa Kemal Atatürk'ün kurmuş olduğu laik Cumhuriyet ile beraber Ebu Suud fetvaları, Kemal Paşazade'nin (İbni Kemal) fetvaları ki Yavuz Sultan Selim'in şeyhülislamıdır; Hamza Efendi'nin Alevi katliamına cevaz veren fetvaları, çok şükür ki kalkmıştır. Bugün Alevi, Sünni, Türk, Kürt  ayrımı yapmadan herkes kardeşlik birliği içerisinde ülkenin felaketi sürüklenmemesi için mücadele vermektedir" dedi. Doğan'ın sözleri açılışa katılanlar tarafından dakikalarca alkışlandı, Bahadır- Zafer -Turgay müzik grubunun Anadolu ezgileri ve türküleri ile renk kattığı açılışta konuşan Cem Vakfı Genel  Başkanı Erdoğan Döner dede cemevlerini sadece ibadet yerleri değil barışın kardeşliğin, hoşgörünün, uzlaşının ülkemizin tamamına yaydığı, özgür yerler olarak ilim ve irfan yuvaları olarak çalıştırmak zorunda olduklarını söyledi. Açılış töreninde Cem Evi'nin yapımında büyük emeği geçen turizmci Rıza Ersan, Cem Ersan ve eski Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun'a plaket verilmesinin ardından protokolün kurdelayı kesmesi ile  açılış yapıldı.
Mehmet Tosun - 02.11.2017
Bulaşık' Tartışmasında Kocasını Öldürdü, Ömür Boyu Hapis Cezası 15 Yıla İndi (2)
SIRTINDA SİGARA DA SÖNDÜRMÜŞJandarma Uzman Çavuş olan eşi Mehmet Tosun'u tabanca ile öldürdüğü suçlamasıyla yargılanan Gamze Tosun'a, Bursa 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nce verilen ömür boyu hapis cezası, Mehmet Tosun'un eşine uyguladığı şiddet, hakaret ve daha önceden kolunda ve...
Mehmet Tosun - 26.10.2017
Çine'de Aşure Programı
Çine Merkez Camisi önündeki programa ilişkin açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Tosun, birlik ve beraberlik içinde aşure hayrını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Mehmet Tosun - 25.10.2017
Eyüpspor: 4 - Gümüşhanespor: 2
STAT: Atatürk OlimpiyatHAKEMLER: Mustafa İlker Coşkun, Fatih Söyler, Emir Eray EyisoyEYÜPSPOR: Burak Kaplan, Yüksel Kayaalp, Mehmet Tosun, Bilal Gülden, Ahmet Devret, İsmail Ayaz (Dk. 77 Gencay Erten), Erkan Yetişmiş, Emrah Metoğlu (Dk. 64 Mehmet Kodeş), Dede Çelik, Barış Memiş (Dk.
Mehmet Tosun - 25.10.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Atatürk OlimpiyatHakemler: Mustafa İlker Coşkun, Fatih Söyler, Emir Eray EyisoyEyüpspor: Burak Kaplan, Yüksel Kayaalp, Mehmet Tosun, Bilal Gülden, Ahmet Devret, İsmail Ayaz (Dk. 77 Gencay Erten), Erkan Yetişmiş, Emrah Metoğlu (Dk. 64 Mehmet Kodeş), Dede Çelik, Barış Memiş (Dk.
Mehmet Tosun - 16.10.2017
Futbol: Tff 2.lig
Stad: Afyonkarahisar Yeni Şehir Stadı Hakemler: Mustafa Murat Oğuz, Emre Doğu, Şeyhmus Baysal Afjet Afyonspor: Bekir Demircan, Türker Toptaş, Bayram Çetin, Yasin Yener (Dk.87 Tugay Adamcıl), Nazmi Candoğan, Ali Kılıç, İsmet Benli, Aykut Uluç, Oltan Karakullukçu, Murathan Buruş(Dk.58 Uğur Durmuş), Erdi Zengin(Dk. 70 Samet Cantürk) Eyüpspor: Mahmut Demircan (Dk.45 Ömer Faruk Ay), Gencay Erten (Dk.45 Erkan Yetişmiş), Doğukan Bad, Mehmet Tosun, Erhan Aydın(Dk.
Mehmet Tosun - 12.09.2017
Gelinlik Giyme Hayali 32 Yıl Sonra Gerçekleşti
Sinop'ta bir kurumda hizmetli olarak görev yapan evli ve 3 çocuk annesi Tosun, arkadaşlarına eşi Mehmet Tosun ile evlendikleri dönemde bazı nedenlerden ötürü gelinlik giyemediğini, bunun içinde hep bir ukde olarak kaldığını anlattı.
Mehmet Tosun - 02.09.2017
Galatasaray'da Yeni Transferler Sahneye Çıktı
Galatasaray maça; İsmail Çipe, Mariano, Maicon, Ahmet Çalık, Yasin Öztekin, Emrah Başsan, Fernando, Atalay Babacan, Recep Gül, Sofiane Feghouli, Bafetimbi Gomis ilk 11 ile başlarken Eyüpspor ise Burak, Yüksel, Ahmet, Cemal, Dede Çelik, Erkan, Mehmet Kodeş, Emrah, Mehmet Tosun, İsmail ve Mert Sinan Pekesen 11'i ile sahada yer aldı.
Mehmet Tosun - 02.09.2017
Galatasaray Hazırlık Maçında Eyüpspor'u 4-2 Yendi
Galatasaray maça; İsmail Çipe, Mariano, Maicon, Ahmet Çalık, Yasin Öztekin, Emrah Başsan, Fernando, Atalay Babacan, Recep Gül, Sofiane Feghouli, Bafetimbi Gomis ilk 11 ile başlarken Eyüpspor ise Burak, Yüksel, Ahmet, Cemal, Dede Çelik, Erkan, Mehmet Kodeş, Emrah, Mehmet Tosun, İsmail ve Mert Sinan Pekesen 11'i ile sahada yer aldı.
Mehmet Tosun - 02.09.2017
Futbol: Hazırlık Maçı
Stat: Eyüp Hakemler: Emre Malok, Bahtiyar Birinci, Deniz Caner Özaral Galatasaray: İsmail Çipe (Dk. 77 Berk Balaban), Mariano (Dk. 46 Tarık Çamdal), Maicon (Dk. 46 Denayer), Ahmet Çalık, Yasin Öztekin, Fernando (Dk. 46 Abdussamed Karnuçu), Feghouli (Dk. 46 Melih Gökçimen), Atalay Babacan (Dk. 75 Celil Yüksel), Emrah Başsan, Recep Gül, Gomis (Dk. 46 Ahmet Sivri) Eyüpspor: Burak Kapan (Dk. 81 Mahmut Demirgan), Yüksel Kayaalp (Dk. 46 Murat Akçay), Ahmet Devret (Dk. 46 Naci Bayraktaroğlu), Cemal İşleyen (Dk. 46 Doğukan Bad), Dede Çelik (Dk. 46 Vahit Yaşar), Erkan Yetişmiş (Dk. 46 Barış Memiş), Mehmet Kodeş (Dk. 77 Berkan Burak Turan), Emrah Metoğlu (Dk. 46 Gencay Erten), Mehmet Tosun (Dk.
Mehmet Tosun - 17.08.2017
Kazada Ölen Patencinin Hayalini Arkadaşları Gerçekleştirdi
Turnuva sonucunda birinci olan Mehmet Tosun'a (16) paten tekeri, ikinci Adnan Tosun'a (17) mp3 çalar ve üçüncü Ozan Uğurlu'ya (16) kulaklık hediye edildi.
Mehmet Tosun - 30.05.2017
Dha Yurt Bülteni-7
"İL SAYISI 101 OLSUN" BBP olarak Yüksekova ve Cizre'nin il yapılmasına karşı olmadıklarını, il yapılmalarını desteklediklerini vurgulayan Destici, "BBP olarak bir ilçeye ayrıcalık yapmıyoruz, il olmayı bekleyen ilçelerimiz var, Polatlı, Nazilli, Suşehri, Yüksekova, Cizre, Alanya gibi. Bu ilçelerimizin tamamının il yapılmasını arzu ediyoruz. İl sayısının 101'e çıkarılmasını arzu ediyoruz. İyi bir etüt çalışması yapılsın ve il sayısı 101 olsun, adı geçen ilçelerin tamamı il yapılsın. Ama özelde şahsen Hakkari'nin ilçeye çevrilerek Yüksekova'nın, ya da Şırnak'ın il hakkını kaybederek Cizre'nin il yapılmasına gönlüm razı değil. Hem Hakkari ve Şırnak il statülerini muhafaza etsin, aynı zamanda Yüksekova ve Cizre de il yapılsın. Verilmiş hakkın doğru olmadığını düşünüyorum. PKK'nın işine gelir. Zaten işsizliğin hat safhada olduğu, eğitim ve gelir düzeyinin düşük olduğu illerimiz, dolayısıyla PKK bu konuyu istismar edecektir" dedi.  "UYUM YASALARI GERİDE BEKLİYOR" Destici 16 Nisan'daki halk oylamasında bir sistem değişikliğinin oylandığını, BBP'nin de desteğiyle 'evet' çıktığını belirterek, şöyle konuştu: "Evet oyu çıktı iş bitmedi. Şimdi bununla ilgili uyum yasaları var. Bunların bir an önce yapılıp, tamamlanıp artık Türkiye'nin yeni sistemle yönetilmeye başlanması gerekiyor. Bunun adımları atıldı HSK üyeleri yeni sisteme göre seçildi, Sayın Cumhurbaşkanı eski partisine yeniden üye oldu ve genel başkan oldu. Allah hayırlı ve mübarek etsin kendisi ve camiası için. Ama esas uyum yasaları geride bekliyor. Bir an önce yapılması lazım."  Uyum yasalarının toplumun tüm kesimlerinin görüşü alınarak, bir mutabakatla hazırlanırsa referandum sürecinde yaşanan kamplaşma, ayrışma ve gerilimin ortadan kaldırılmış olacağını söyleyen Destici, seçim kanunu ve siyasi partiler  yasasında yapılacak değişikliklerle seçim barajının kaldırılması, ön seçim getirilmesi ve seçim iş birliklerinin önündeki engellerin kaldırılması gerektiğini ifade etti.  "YARGIYA GÜVEN YÜZDE 30'UN ALTINDA" Yargının tarafsızlığının garanti altına alınması gerektiğine dikkat çeken Destici, "Yargıya olan güven yüzde 30'un altına düştü. Bu güveninin yukarı çekilmesi için hamleler yapılmalı. Bunların başında da sistem değişikliğindeki yargı maddeleriyle ilgili uyum yasalarının ivedilikle çıkartılmalı, yargının tarafsızlığını, bağımsızlığını garanti altına alacak, millette de o inancı yerleştirecek yasal değişiklikler yapılmalı. Bu milletin kültüründe,  inancında var, ne diyordu Anadoluda insanlar, 'şeriatın kestiği parmak acımaz.' Anlamı ne hukuk yanlış karar vermez, taraflı davranmaz. Birlerinden talimat alarak iş görmez. Doğru karar verir bize de razı olmak, boyun eğmek düşer. O güvenin tekrar sağlanması lazım. Aynı fiiller işlemiş iki insandan biri hapiste biri dışarıda olmaması lazım. Dayısı, parası olanın, siyasi iktidara yakın olanın dışarda, aynı fiili işlemiş fakir, kimsesiz olanların içerde olduğu bir sürecin yaşanmaması lazım." Görüntü Dökümü ------------------------ Mustafa Destici'nin açıklaması Genel ve detay görüntüler Haber: Timur TARLIĞ - Kamera: Yasin TİNBEK / İZMİR, ====================================================== 3)BEDRİ KORAMAN MEZARI BAŞINDA ANILDI MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde yaşamını yitiren ünlü karikatürist Bedri Koraman, ikinci ölüm yıldönümünde mezarı başında anıldı. Karikatüristin yaşamından kesitler ve anıların paylaşıldığı etkinlikte konuşan eşi Nil Koraman, "Bedri benim arkadaşım, eşim, hayatım, çocuğum her şeyimdi. Tam 47 yıl mutlu ve huzurlu bir hayat geçirdik. Ama Bodrumluların da Bedri ağabeyiydi. O'nu unutmayanlara anılarını yaşatanlara teşekkür ediyorum" dedi.  Bodrum'un Torba Mahallesi'ndeki Abdi İpekçi sitesinde eşi Nil Koraman ile birlikte yaşarken 30 Mayıs 2015'te, 87 yaşında yaşamını yitiren ünlü karikatürist Bedri Koraman, 2'inci ölüm yıldönümünde, Torba Mahallesi'ndeki mezarı başında anıldı. Bugün saat 11.00'de düzenlenen anma törenine; eşi Nil Koraman, Abdi İpekçi'nin eşi Sibel İpekçi, emekli orgeneral Çetin Doğan, Konacık eski Belediye Başkanı Mehmet Tosun, sanatçı Fedon, eski manken ve Türkiye güzellerinden Bilun Dohmen, Torba Muhtarı Suat Kaya, tiyatro sanatçısı Çiğdem Sururi'nin de aralarında bulunduğu yaklaşık 100 kişi katıldı.
Mehmet Tosun - 22.05.2017
Çaldıkları Minibüsle Polisten Kaçarken Kaza Yaptılar, Yakalandılar
Kaza, öğle saatlerinde Ulus Mahallesi Sani Konukoğlu Bulvarı'nda meydana geldi. Mehmet Tosun'a ait 27 YJ 640 plakalı minibüsün anahtarını bir çalışanı, kontakta bırakarak pastaneye girdi.
Mehmet Tosun - 22.05.2017
Dha Yurt Bülteni- 9
Kaza, öğle saatlerinde Ulus Mahallesi Sani Konukoğlu Bulvarı'nda meydana geldi. Mehmet Tosun'a ait 27 YJ 640 plakalı minibüsün anahtarını bir çalışanı, kontakta bırakarak pastaneye girdi.
Mehmet Tosun - 15.04.2017
Dha Yurt ///// Sıcak Haber
Görüntü Dökümü ---------------------- -Cep telefonuyla çekilen görüntüleri Olay yerinden görüntüler Ömer Ahmet Arslan ile röp Haber-Kamera: Hüseyin TÜCCAR/Berktuğ ÖNCÜ/BURSA, ======================================== (ÖZEL) Manav, tüfekli saldırgana domates attı Manavın domatesle karşılık vermesi kamerada ŞANLIURFA'nın Akçakale İlçesi'nde, Mahmut P. ablasından boşanan Mehmet Tosun'a, işlettiği manavda tüfekle peş peşe ateş açtı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Tosun Haberleri | Mehmet Tosun Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mehmet Tosun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Tosun kimdir, hayatı ve biyografisi. Ziraat Türkiye Kupası: Kayserispor: 3 - Eyüpspor: 2 (Maç Sonucu).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 11:23:22. #1.14#

title