KUTSİ HABERLERİ

Kutsi haber, Kutsi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kutsi - 24.12.2019
Muhafız Alayı darbe girişimi davası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'ndaki eylemlere ilişkin, aralarında eski alay komutanları Muhsin Kutsi Barış ve Muhammet Tanju Poshor'un da bulunduğu 521 kişinin yargılandığı davaya devam edildi.
Kutsi - 23.12.2019
Muhafız alay komutanı darbe başarısız olunca kaçmaya çalışmış
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'ndaki eylemlere ilişkin, aralarında eski alay komutanları Muhsin Kutsi Barış ve Muhammet Tanju Poshor'un da bulunduğu 521 kişinin yargılandığı davaya devam edildi.
Kutsi - 21.12.2019
KKTC'de Milli Mücadele ve Şehitler Haftası
Binbaşı İlhan'ın evinin banyo küvetinde eşi Mürüvet İlhan ve çocukları Murat, Kutsi ile Hakan ölü olarak bulunmuş, baskının yapıldığı ev daha sonra Barbarlık Müzesi adıyla ziyarete açılmıştı.
Kutsi - 21.12.2019
KKTC'de Milli Mücadele ve Şehitler Haftası
Binbaşı İlhan'ın evinin banyo küvetinde eşi Mürüvet İlhan ve çocukları Murat, Kutsi ile Hakan ölü olarak bulunmuş, baskının yapıldığı ev daha sonra Barbarlık Müzesi adıyla ziyarete açılmıştı.
Kutsi - 20.12.2019
TİKA, KKTC'de Rum katliamlarının izlerini taşıyan Barbarlık Müzesi'ni restore edecek
Kıbrıslı Rumlar, 24 Aralık 1963'te emekli Tabip Tuğgeneral Nihat İlhan'ın Lefkoşa'daki Kumsal bölgesinde bir evde bulunan eşi Mürüvvet ve çocukları Kutsi (4), Murat (6) ile 6 aylık Hakan'ı şehit etti.
Kutsi - 19.12.2019
Muhafız Alayı darbe girişimi davasında tanıklar dinleniyor
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'ndaki eylemlere ilişkin aralarında eski alay komutanları Muhsin Kutsi Barış ve Muhammet Tanju Poshor'un da bulunduğu 521 kişinin yargılandığı davaya devam edildi.
Kutsi - 18.12.2019
Traktörün altında kalan ayağı doku nakliyle kesilmekten kurtarıldı
Ali Altıntaş'ın babası Mehmet Altıntaş da oğlunun başına gelen olaya çok üzüldüğünü belirterek, "Hastaneye geldiğimizde ayağı neredeyse kopmak üzereydi. Oğlumun bacağını kesilmekten kurtaran ve 2 aydır emek veren Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Ensar Zafer Barın'a, Ortopedi Dr. Öğretim Üyesi Kutsi Tuncer'e ve Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başasistanı Dr.
Kutsi - 17.12.2019
Darbeci alay komutanından "Cumhurbaşkanını karşılama" yalanı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde, Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'ndaki eylemlere ilişkin aralarında eski alay komutanları Muhsin Kutsi Barış ve Muhammet Tanju Poshor'un da bulunduğu 521 kişinin yargılandığı davaya devam edildi.
Kutsi - 12.12.2019
Muhafız Alayı darbe girişimi davasında tanıklar konuştu
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde, Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'ndaki eylemlere ilişkin aralarında eski alay komutanları Muhsin Kutsi Barış ve Muhammet Tanju Poshor'un da bulunduğu 521 kişinin yargılandığı davaya devam edildi.
Kutsi - 12.12.2019
Milli Eğitim Müdürü Savaşçı, stajyer öğrencileri ziyaret etti
Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, staj gören Ahmet Kutsi Tecer Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencilerini ziyaret etti.
Kutsi - 10.12.2019
Muhafız Alayı darbe girişimi davası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'ndaki eylemlere ilişkin, aralarında eski alay komutanları Muhsin Kutsi Barış ve Muhammet Tanju Poshor'un da bulunduğu 521 kişinin yargılandığı davaya devam edildi.
Kutsi - 09.12.2019
Darbe girişiminin küçük tanığından sanık avukatına "anlamlı" cevap
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'ndaki eylemlere ilişkin, aralarında eski alay komutanları Muhsin Kutsi Barış ve Muhammet Tanju Poshor'un da bulunduğu 521 kişinin yargılandığı davaya devam edildi.
Kutsi - 09.12.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 9 Aralık 2019
(Bursa) 6- FETÖ davaları FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'ndaki eylemlere ilişkin, aralarında eski alay komutanları Muhsin Kutsi Barış ve Muhammet Tanju Poshor'un da bulunduğu 521 kişinin yargılandığı davaya Ankara 19.
Kutsi - 08.12.2019
DARBE GİRİŞİMİNİN FAİLLERİ CEZASIZ KALMADI: Darbeci Semih Terzi ile yazışan Ahmet Otal
Darbe teşebbüsünde adı çok sık geçen eski Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanı Kutsi Barış ile görüşen Otal, sözde "sıkıyönetim direktifleri"nin tugaya gönderilmesinin ardından alarm verdirdi, yakın çevresindeki rütbeli askerlerle Hakkari şehir merkezine inmek üzere hazırlık yaptı ve olay sırasında Meskan Tepe'ye gönderdikleri tugaya ait bölüğü, olayların başlamasından sonra geri çağırdı.
Kutsi - 03.12.2019
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Sivas Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Özcan Binay meslektaşları ile Sivas Ahmet Kutsi Tecer Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret etti.
Kutsi - 02.12.2019
Yurtta sulh konseyi üyeleri yeniden hakim karşısında
Eski albaylar Orhan Yıkılkan, Cemil Turhan, Ramazan Gözel, Osman Kılıç, Doğan Öztürk, Osman Kardal, Fırat Alakuş, Muzaffer Düzenli, Mustafa Barış Avıalan, Bilal Akyüz, Mehmet Şahin, Muhsin Kutsi Barış, Ali Yazıcı, Murat Koçyiğit ve Ahmet Özçetin.
Kutsi - 21.11.2019
Yargıtay 62 darbe davasında karar verdi
Daire, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın alıkonulması davasında ise 14 sanığa verilen ağırlaştırılmış, 5 sanığa verilen müebbet hapis cezası ile eski Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Komutanı Muhsin Kutsi Barış'a verilen 12 yıl hapis cezasını ve olay sırasında ambulans şoförlüğü yapan iki erin beraatini de onadı.
Kutsi - 15.11.2019
Yargıtay, emekli Orgeneral Kamil Başoğlu'nun kaçırılması davasında eski Kurmay Albay Muhsin Kutsi...
Yargıtay, emekli Orgeneral Kamil Başoğlu'nun kaçırılması davasında eski Kurmay Albay Muhsin Kutsi Barış ve Adem Parlak'a verilen 9'ar yıl hapis cezasını onadı.
Kutsi - 15.11.2019
Yargıtay Orgeneral Kamil Başoğlu'nun kaçırılması davasında eski kurmay albay Muhsin Kutsi Barış ve...
Yargıtay Orgeneral Kamil Başoğlu'nun kaçırılması davasında eski kurmay albay Muhsin Kutsi Barış ve Adem Parlak'a verilen 9'ar yıl hapis cezasını onadı.
Kutsi - 08.11.2019
Yargıtay, Fahri Kasırga'nın alıkonulmasına ilişkin davada kararını verdi
Genelkurmay çatı davasında 141 kez ağırlaştırılmış müebbet almıştı Darbe girişimine ilişkin, "Genelkurmay çatı davası"nda da yargılanan ve 141 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edilen eski Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Komutanı kurmay albay Muhsin Kutsi Barış'a, "kişiyi hürriyetinden kılma" suçundan verilen 12 yıl hapis cezası da onandı.
Kutsi - 08.11.2019
Yargıtay, Kasırga'nın alıkonulması davasında, eski Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Komutanı Muhsin...
Yargıtay, Kasırga'nın alıkonulması davasında, eski Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Komutanı Muhsin Kutsi Barış'a verilen 12 yıl hapis cezasını onadı.
Kutsi - 04.11.2019
Başkent Üniversitesi Anadolu OSB Meslek Yüksekokulu açılış töreni
Meslek yüksekokulu projesinin bir inancın ve hayalin gerçekleşmesi olduğunu vurgulayan Haberal, şunları kaydetti: "Bugün itibarıyla 65 öğrenciyle eğitime başlamış bulunmaktayız. Yakın bir süreç içinde buradaki öğrenci sayısı ve programlarımız çok fazla sayıda olacaktır. Bunun örneğini Kahramankazan'da açtığımız meslek yüksekokulunda gördük. Burada 400'e yakın öğrencimizle eğitimi sürdürmekteyiz. Anadolu OSB'nin etrafındaki sanayi kuruluşlarıyla bu bölgede aranan nitelikte elemanlarımızı yetiştireceğiz." "Ara eleman sözüne itiraz ediyoruz" Anadolu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay ise meslek yüksekokulunun temelinin geçen yıl atıldığını, bu yıl da eğitime başlandığını belirtti.
Kutsi - 29.10.2019
Beyoğlu'nda dev Türk bayrağı ile Cumhuriyet yürüyüşü
Beyoğlu'nda dev Türk bayrağı ile Cumhuriyet yürüyüşü Cumhuriyet Bayramı Beyoğlu'nda coşkuyla kutlandı İSTANBUL - 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Beyoğlu'nda Cumhuriyet Yürüyüşü ile kutlandı. Dev Türk bayrağıyla Fetihtepe Mahallesinden Belediye Meydanı'na kadar yürüyen vatandaşlar daha sonra Taksim Meydanı'nda düzenlenen Cumhuriyet Konseri ile unutulmaz bir bayram coşkusu yaşadı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Beyoğlu'nda coşkuyla kutlandı. Yüzlerce vatandaşın katılımıyla Fetihtepe Mahallesi'nde başlayan yürüyüş Fatih Sultan Caddesi güzergahından devam ederek Belediye Meydanı'nda son buldu. Yürüyüşe Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ile binlerce vatandaş katıldı. Vatandaşlar bayram coşkusunu doyasıya yaşadı Dev Türk bayrağıyla birlikte yürüyen vatandaşlar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın coşkusunu doyasıya yaşadı. Yürüyüşe kimi vatandaşlar balkonlarından Türk bayrağı sallayarak, kimi vatandaşlar da araçlarının kornalarına basarak destek verdi. Yürüyüşün ardından vatandaşlar Taksim Meydanı'nda düzenlenen Cumhuriyet Konserine katılarak ünlü şarkıcı Kutsi'nin seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla unutulmaz bir Cumhuriyet Bayramı geçirdi.
Kutsi - 22.10.2019
Anadolu OSB'den Cumhuriyet Bayramı etkinliği
"Üretim ve eğitim taarruzu başlattık" Açıklamada görüşlerine yer verilen Anadolu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, tarihe sahip çıkılması gerektiğini belirterek, "Bizlere vatan bahşeden şehitlerimize ve bugünlere taşıyanlara ödenmeyecek bir borcumuzun olduğunu düşünüyorum.
Kutsi - 14.10.2019
Türk tiyatrosunun son meddahı: Erol Günaydın
Kendi ifadesiyle, Galatasaray'da yatılı okumanın kendisine çok şey kattığını aktaran Günaydın, sınıf maçına gittiği bir gün o dönem İstanbul Şehir Tiyatrolarında olan oyuncu Bilge Zobu ile beraberindekilerin zorlamasıyla oyunculuk imtihanına girmeye karar verdi. Mollier'in "Cimri"sinden bir parça ezberleyerek sahneye çıkan sanatçı, Necdet Mahfi Ayral, Reşit Baran, Ahmet Kutsi Tecer ve Haldun Taner'in jüri olduğu sınavı kazandı.
Kutsi - 02.10.2019
İstihdam garantili yüksekokul, kapılarını öğrencilerine açtı
'AMAÇ, DİPLOMALI İNSANA İSTİHDAM SAĞLAYABİLMEK' Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, Türkiye'de ilk defa bir vakıf üniversitesinin organize sanayi bölgesi içinde yüksekokul açtığını söyledi.
Kutsi - 02.10.2019
İstihdam garantili yüksekokul, kapılarını öğrencilerine açtı
'AMAÇ, DİPLOMALI İNSANA İSTİHDAM SAĞLAYABİLMEK' Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, Türkiye'de ilk defa bir vakıf üniversitesinin organize sanayi bölgesi içinde yüksekokul açtığını söyledi.
Kutsi - 29.09.2019
Sarıkamış'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümü
Hayali, 99 yıl önce Sarıkamış'ta, Çanakkale'de, Anafartalar'da ve Sakarya'da çarpışan, şehit ve gazi olarak tarih yazan insanların sayesinde bu topraklar vatan olduğundan bahsederek, "Sarıkamış, vatanın, bayrağın, toprağın, kanın, namusun, şerefin korunduğu kutsi bir mekandır.
Kutsi - 27.09.2019
Muhafız Alayı darbe girişimi davası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'ndaki eylemlere ilişkin davada, aralarında eski alay komutanları Muhsin Kutsi Barış ve Muhammet Tanju Poshor'un da bulunduğu 521 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kutsi Haberleri | Kutsi Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Kutsi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kutsi kimdir, hayatı ve biyografisi. Binali yıldırım 15 temmuz'da yaşadıklarını anlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 18:00:25. #1.15#

title