Kral Şakir'in Yeni Kitabı "Dürümler Karışık!" N11.com'da Satışta

Kral Şakir'in Yeni Kitabı "Dürümler Karışık!" N11.com'da Satışta

22.05.2019 12:23 | Son Güncelleme: 22.05.2019 12:23
Kral Şakir'in Yeni Kitabı

İSTANBUL(AA) - Cartoon Network ekranlarında ilk Türk yapımı çizgi film serisi olarak kendini göstermeye başlayan ve 2017 yılında ünlü çizer Varol Yaşaroğlu'nun kaleminden çıkan çizgi filmden resimli hikaye kitabı haline gelen Kral Şakir serisinin altıncı kitabı "Dürümler Karışık!" n11.

İSTANBUL(AA) - Cartoon Network ekranlarında ilk Türk yapımı çizgi film serisi olarak kendini göstermeye başlayan ve 2017 yılında ünlü çizer Varol Yaşaroğlu'nun kaleminden çıkan çizgi filmden resimli hikaye kitabı haline gelen Kral Şakir serisinin altıncı kitabı "Dürümler Karışık!" n11.com raflarında okuyucularla buluştu.

Kral Şakir, aslan ailesi, sevimli obur komşuları Fil Necati ve mahallenin diğer hayvan sakinlerinin başından geçen eğlence ve macera dolu olağandışı hikayeler konu ediliyor. 6-12 yaş aralığındaki çocukların severek okuduğu kitap serisi, ilkokul çağı çocuklarının yaşadıkları zorluklarla başa çıkmalarını, sorumluluk alma ve dayanışma gibi değerleri işliyor.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title