Kayserispor, teknik direktör Samet Aybaba ile anlaşmaya vardı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Kayserispor, teknik direktör Samet Aybaba ile anlaşmaya vardı

Haberler.com - Haberler | Spor

Kayserispor, Bayram Bektaş'tan boşalan teknik direktörlük koltuğu için bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştırmış Samet Aybaba ile anlaştı. Aybaba, geçtiğimiz sezon sarı kırmızılı ekipte 17 gün çalışmıştı.

Teknik direktör Bayram Bektaş ile yollarını ayıran Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, Samet Aybaba ile anlaşma sağladı.

Başkan yardımcısı İsa Gün, "Kayserispor Yönetim Kurulu olarak Samet Aybaba hocamız ile anlaştık, camiamıza hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullanarak anlaşmanın tamamlandığını duyurdu.

GEÇEN SEZON 17 GÜN ÇALIŞMIŞTI

65 yaşındaki Samet Aybaba, geçtiğimiz sezon Kayserispor'un başında 2 maç görev almış ve 17 günün ardından ardından "Tüm çabaların karşılıksız kaldığını, futbolcu grubunun daha önce karşılaşmadığım bir umursamazlık içerisinde olduğunu, pozitif yönde hiçbir geri dönüş alamadığımızı fark ettim" diyerek istifa etmişti.

Kayserispor, teknik direktör Samet Aybaba ile anlaşmaya vardı
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (8)
deli:bu kayseri yönetiminde bir serce kadar beyin yok cürümüs adam 17 gün durmus takimda begenmemis gitmis sizde hicmi gugurur yok birakip giden birini geri getiriyorsunuz
DOĞRUMU SAMET:Galatasaray maçından sonra istifa eder
FENERLEE:Malum, sıradaki maç Galatasarayla. Kayserispor yönetimi dahiyane bir fikirle. , yüksek lisanslarını Galatasaray üzerine yapan iki kardeşten biri olan Samet Aybabayı göreve getirmiş. Kayseri 4 tane atar. :)))
500