Haberi Paylaş

Cübbeli Ahmet Hoca'dan ekonomi yorumu: Doların yeri dolar, vatanın yeri dolmaz

Güncel Haberler

Cübbeli Ahmet Hoca adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Merkez Bankası'nın faiz kararının ardından rekor üstüne rekor kıran dolarla ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. 2018 yılında bir televizyona kanalına verdiği röportajı yeniden paylaşan Ünlü, attığı tweet'e "Doların yeri dolar, vatanın yeri dolmaz" notunu düştü.

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, döviz kurundaki yükselişe ilişkin sosyal medya hesabından geçmişte Show Haber'e verdiği bir röportajı yeniden paylaştı. Ünlü, paylaşımına "Doların yeri dolar, vatanın yeri dolmaz" notunu düştü.

Cübbeli Ahmet Hoca'dan ekonomi yorumu: Doların yeri dolar, vatanın yeri dolmaz

"KAFİRLER BİZİMLE UĞRAŞIYOR"

Ünlü verdiği röportajda, "Doların yeri dolar. Vatanın yeri dolmaz. Kafirler bizimle uğraşıyorlar. Bizim hiç mi günahımız mı suçumuz yok. Biz neyi değiştirdik de ekonomi değişti? Çok günahlar var. Memlekette görüyorsunuz. Haksızlık, eziyet, kadın cinayetleri… Ne yapacak bu insanlar Allah'a dönecek, tövbe edecek. Bir kuruş dolarım yok. Vallahi yok" ifadelerini kullanmıştı.

Cübbeli Ahmet Hoca Ahmet Mahmut Ünlü Ekonomi Döviz dolar Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

HAKAN ARSLANOĞLU:

Ülkemize Ekonomik darbe yapılıyor. Bu darbe de geçici..

Kemal Y:

Hocam bırakın bu işleri.. Zamanında vatandaşa "faiz haram, döviz alın" diyeceklerine "cem olmanın ilk şartı birlikte olmak bir araya gelin üretin, bu ülke sosyalist değil her şey devletten beklenmez. Hem üretin insanlara işgücü açarak yardımcı olun hem kazanın fakir fukaranya zekat verin" deselerdi bu ülke daha farklı olurdu. Hale bak muhalefetin bile iktidar olma niyeti yok. Herkes işi Allaha havale etmiş haşa, sanki Allahı imtihan eder gibi. bırakın bu memur zihniyetini üretin bir arada

HALİS ER:

bi bitmediniz ....

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title