Göztepe, Sözleşmesi Biten Nani'yi Kadrosuna Katmak İstiyor

Göztepe, Demba Ba'nın takımdan ayrılmasının ardından kadrosuna yıldız futbolcu katmak istiyor. İzmir temsilcisi, Lazio ile sözleşmesi sonra eren eski Fenerbahçeli Nani'yi listeye aldı.

Teknik direktörlüğe Bayram Bektaş'ı getirdikten sonra transfer çalışmalarına başlayan ve ilk imzayı Alpaslan Öztürk'e attıran Göztepe'den bomba hamle... Demba Ba'nın ayrılmasının ardından kadrosuna dünyaca ünlü bir yıldız kazandırmak isteyen Sarı-Kırmızılılar'ın gündemine bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Luis Nani geldi.

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Geçen sezonu kiralık olarak Lazio'da geçiren Portekizli hücum oyuncusunun Valencia'yla bir yıl daha sözleşmesi var. Ancak kadroda düşünülmüyor. Menacerler aracılığıyla Göztepe'ye önerilen 31 yaşındaki futbolcunun bu nedenle maliyeti de çok yüksek değil. Taraftarı heyecanlandıracak, ürün satışlarına da etki yapacak, aynı zamanda katkı da verebilecek bir isim düşünen yönetimin bu kapsamda görüşmelere başladığı belirtildi.

TWUMASI DE LİSTEDE

Göztepe'de Patrick Twumasi'nin transferi de yine gündeme geldi. Kazakistan'da FC Astana forması giyen 24 yaşındaki Ganalı oyuncuyu menacerlerin Göztepe'ye yeniden önerdiği öğrenildi. Sarı- Kırmızılılar'ın, Astana'yla sözleşmesi süren oyuncuyu ancak yüksek maliyetinde indirim yaptırabilirse transfer edeceği bildirildi

Kaynak: Haberler.Com