Ordulu vatandaş, 200 bin dolara satmadığı gizemli taşı Erdoğan'a teslim etmek istiyor

Ordulu vatandaş, 40 yıl önce dedesinin çok kıymetli diye emanet ettiği taşı, 200 bin dolar teklif etmelerine rağmen satmadı. Yıllardır banka kasasında sakladığı taş için kimseye güvenmediğini belirten vatandaş, taşı doğrudan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teslim etmek istiyor.

28.05.2020 10:13 | Son Güncelleme: 28.05.2020 12:04

Ordu'nun Ulubey ilçesinde yaşayan Ş.B. adlı vatandaşın iddiasına göre dedesi yaklaşık 40 yıl önce bir taş emanet etti. Ş.B, arkeologlara da göstermediği yumurta büyüklüğündeki gizemli taşı bir bankanın kiralık kasasında muhafaza ediyor.

200 bin dolar teklif ettiler satmadı! 'Erdoğan'dan başkasına teslim etmem' deyip yıllardır bankada saklıyor

"TAŞI ERDOĞAN'A VERMEK İSTİYOR"

Taşın tarihçesini kesin olarak bilmediğini ve 40 yıl önce dedesinden emanet aldığını belirten Ş.B, "Taşın bu dünyaya ait olmadığını düşünüyorum. Kimseye göstermedim, çünkü itimadım olmadığı için göstermeyi de düşünmüyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a bunu direkt teslim etmek istiyorum" dedi.

200 bin dolar teklif ettiler satmadı! 'Erdoğan'dan başkasına teslim etmem' deyip yıllardır bankada saklıyor

"200 BİN DOLAR TEKLİF EDİLDİ"

"Sosyal medyada bazı araştırmalar yaptım, benimle diyaloğa girmek isteyenler oldu. Rakamları hiçbir zaman dikkate almıyorum" diyen Ş.B, "Çünkü ben bunu devlete teslim etmek istiyorum. Bu taş için aklımda bir rakam var. Daha önceden bu taşı paylaşınca 200 bin dolar gibi bir teklif geldi. Teklif sosyal medya üzerinden geldi, teklifi veren kişi ile pek diyaloğa girmedim. Ben bu taşı bir bankanın kasasında saklıyorum. Ramazan ayının ortalarında kasaya bıraktım. Çünkü çok değerli olduğuna kanaat getirdim ve sakladım" diye konuştu.

Ordulu vatandaş, 200 bin dolara satmadığı gizemli taşı Erdoğan'a teslim etmek istiyor

Kaynak: İHA

Şu an buradasınız: Ordulu vatandaş, 200 bin dolara satmadığı gizemli taşı Erdoğan'a teslim etmek istiyor - Ekonomi
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.6.2020 02:01:33. #1.14#
title