Ghezzal cephesinden 'Hain' diyen taraftarlara çok sert cevap geldi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ghezzal cephesinden 'Hain' diyen taraftarlara çok sert cevap geldi

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Rachid Ghezzal'ın Galatasaray ile Beşiktaş arasında gidip gelmesinden dolayı Türkiye'de temsilcisi Hakan Korkmaz, sosyal medyada ağır hakaretlere maruz kaldı. Korkmaz kötü sözler yazanlara sert çıkıştı. Hakan Korkmaz, "Sizin kadar ben de Beşiktaş'ta kalmasını istiyorum ve oyuncuya da ilettim. Bana komisyoncu dediniz, hain dediniz. Beşiktaş dışında da bir kulüple görüşmedim" dedi.

Yılan hikayesine dönen Rachid Ghezzal transferinde galip gelen taraf Beşiktaş oldu. Ancak transfer bitmesine rağmen tartışmalar devam ediyor. Eleştirilerden nasibini en çok alan isimlerden birisi de menajer Hakan Korkmaz. Korkmaz sosyal medya hesabından kendisine hakaretler iletenlere ağır cevap verdi.

İşte Korkmaz'ın açıklamaları:

"Oyuncuyu getirdiğimde bana komisyoncu dediniz, şimdi ise hain. Ben hiçbir zaman Beşiktaş dışında bir kulüple görüşmedim. Sn. Sergen Yalçın, Sn. Ahmet Nur Cebi ve Sn. Emre Kocadağ'ın olduğu yerde bunu yapmam mümkün değil ve ayrıca etik olmayacağının her zaman farkındaydım.

"TARAFTARIN BİLMESİNİ İSTERİM"

Ben her zaman herkes yerinde güzel mantalitesi ile hareket ettim bunu sevgili Beşiktaş taraftarının bilmesini isterim. Sizin kadar bende oyuncunun Beşiktaş'ta kalmasını istiyorum ve net bir şekilde oyuncuya da illettim konuşmalarımızda.

"SESSİZ KALDIM"

TV'de, basında ve sosyal medyada hakkımda çıkan eleştiri ve iftiralara itibar etmemenizi rica ediyorum. Bu süreçte sesiz kalmamın nedeni oyuncuya ve Beşiktaş Kulübü'ne zarar vermemektir. Yakında görüşmek dileği ile hoşça kalın."

Ghezzal cephesinden 'Hain' diyen taraftarlara çok sert cevap geldi

Ghezzal cephesinden 'Hain' diyen taraftarlara çok sert cevap geldi
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (3)
Gürsoy Çapık:Beşiktaş yapınca etik Galatasaray yapınca etik değil
Vasco KKK TURBO:Ammada sert cevap vermiş
Eren İsmail:Saçmalık. Oyuncu Leicester City nin 1 sezon kiralık diye bjk tapusunu almadı. Barcelona da ilgilenir GS de adanademirsporda bu işler profesyonel işler kimsenin kızmaya hakkı yok
500