GEORGE CLOONEY HABERLERİ

George Clooney haber, George Clooney son dakika haberleri ve gelişmeleri.

George Clooney - 26.05.2016
Bu Hafta 10 Film Vizyona Girecek
Jodie Foster'ın yönettiği ve başrollerini George Clooney, Julia Roberts, Jack O'Connell, Dominic West, Caitriona Balfe ile Giancarlo Esposito'nun paylaştığı "Para Tuzağı", izleyici ile buluşacak.
George Clooney - 22.05.2016
Cannes'da Altın Palmiye, İngiliz Yönetmen Ken Loach'ın Filmine
Festival boyunca aralarında Julia Roberts, Jodie Foster, Sean Penn, Robert de Niro, Charlize Theron, Mel Gibson ve George Clooney'nin de bulunduğu pek çok ünlü kırmızı halıdan geçmiş, festival boyunca bazı polemikler ve tartışmalar da yaşanmıştı.
George Clooney - 19.05.2016
Para Tuzağı "MONEY Monster" 27 Mayıs'ta Sinemalarda
Risklerin büyük olduğu, gerçek zamanlı gerilim "Money Monster/Para Tuzağı"nda, George Clooney ve Julia Roberts finans televizyonu sunucusu Lee Gates ve yapımcısı Patty Fenn'i canlandırıyorlar.
George Clooney - 13.05.2016
Julia Roberts Cannes'da Topuklu Tabusunu Yıktı
Ünlü aktör George Clooney ile birlikte yönetmenliğini Jodie Foster'ın yaptığı filmin ilk gösterimine giden Roberts, kırmızı halıda çıplak ayakla yürüyerek dikkatleri üzerine çekti.
George Clooney - 12.05.2016
Amerikalı Aktör Clooney, Trump'ın Kazanamayacağını Savundu
Amerikalı ünlü aktör George Clooney, ABD'de kasım ayında yapılacak başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçilerin adayı olması beklenen iş adamı Donald Trump'ın başkanlık yarışını kazanamayacağını savundu.
George Clooney - 11.05.2016
69. Cannes Film Festivali Başladı
Festival boyunca aralarında Julia Roberts, Jodie Foster, Sean Penn, Robert de Niro, Charlize Theron ve George Clooney'nin de bulunduğu pek çok ünlü kırmızı halıdan geçecek.
George Clooney - 09.03.2016
35. İstanbul Film Festivali'ne Sayılı Günler Kaldı
FESTİVALİN AÇILIŞ FİLMİ: Midnight Special –Jeff Nichols Bol ödüllü Take Shelter / Sığınak ile tanıdığımız Jeff Nichols'ın Berlin'de Altın Ayı için yarışan yeni filmi Midnight Special 80'li yılların fantastik filmlerine bir saygı duruşu adeta. Film, oğlunu dini bir tarikata kaptıran bir baba ile özel güçlere sahip olduğu için sadece tarikatın değil devletin de peşine düştüğü oğlunun nefes kesen kaçışlarının hikâyesini anlatıyor. Michael Shannon, Joel Edgerton, Adam Driver ve Kirsten Dunst'ın başrollerini paylaştığı, baştan sona nefes nefese izlenen bu fantastik gerilimle Nichols, Spielberg, Carpenter ve Shyamalan gibi yönetmenlere göndermeler yaparken kendi tarzını korumayı da başarıyor. 18 Mart tarihinde Amerika'da gösterime girecek film sadece 20 gün sonra İstanbul Film Festivali kapsamında izleyicilerle buluşacak. Hail, Caesar! / Yüce Sezar! – Ethan & Joel Coen Hollywood'un 1950'lerdeki "altın çağı"nı konu eden Hail, Caesar! / Yüce Sezar!, özellikle yıldız oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor. Filmde başroldeki Josh Brolin'e Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Frances McDormand, George Clooney, Scarlett Johansson, Jonah Hill ve Channing Tatum eşlik ediyor.
George Clooney - 28.02.2016
Alman Medya Ödülü, Ban Ki Moon'a Veriliyor
Dha DIŞ HABER- 2015 "Alman Medya Ödülü" Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Güney Koreli Ban Ki Moon'a veriliyor. Almanya'nın Baden Baden kentinde 7 Mart tarihinde verilmesi planlanan ödül törenine çok sayıda siyasetçi, iş adamı, sanat ve spor dünyasının tanınmış simalarının katılması bekleniyor. 2007 yılından bu yana Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri görevinde bulunan deneyimli siyasetçi ve diplomat Ban Ki Moon (72) başarılı çalışmalarından dolayı piyasa araştırma kurumu 'Media Control' tarafından ödüle layık görüldü. Merkezi Baden Baden kentinde olan Media Control 1992 yılından bu yana ödül törenine ev sahipliği yapıyor. Bugüne kadar ödül alanlar arasında Dalai Lama, Boris Yeltzin, Ürdün Kralı Hüseyin, Steffi Graf, Andre Agassi, George Clooney, Angela Merkel, Gerhard Schröder, Hillary ve Bill Clinton, Helmut Kohl, Nelson Mandela bulunuyor.
George Clooney - 21.02.2016
Altın Ayı Mülteci Dramına Verildi
Cannes ve Venedik ile birlikte dünyanın en prestijli üç sinema festivalinden biri olan Berlinale'de, 77 ülkeden 434 film sinemaseverlerle buluştu. Festivalin açılış galasına George Clooney, Meryl Streep ve Tilda Swinton gibi beyaz perdenin ünlü isimleri de katıldı.
George Clooney - 12.02.2016
Merkel-Szydlo Ortak Basın Toplantısı
Merkel, ünlü oyuncu George Clooney, eşi Amal Clooney ve eski İngiltere Dışişleri Bakanı David Miliband'in bugün kendisini ziyaret ettiğinin hatırlatılması üzerine de bu görüşmede sivil toplum kuruluşlarıyla hükümetlerin, insanların ülkelerinden kaçış sebepleriyle mücadelede birlikte çalışmalarına ilişkin fikir alış verişinde bulunulduğunu kaydetti.
George Clooney - 12.02.2016
Merkel, Clooney'i Ağırladı
Berlin Film Festivali kapsamında Almanya'da bulunan ABD'li sinema sanatçısı George Clooney, Başbakan Angela Merkel'i makamında ziyaret etti.
George Clooney - 11.02.2016
66. Uluslararası Berlin Film Festivali Başladı
Almanya'nın başkenti Berlin'de 66'ncısı düzenlenen Uluslararası Berlin Film Festivali, Joel ve Ethan Coen kardeşlerin yönettiği, George Clooney ve Josh Brolin'in oynadığı "Hail, Caesar!" filminin gösterimiyle başladı.
George Clooney - 02.02.2016
66. Berlin Film Festivali'ne Doğru
Berlinale Direktörü Kosslick, bu yıl ünlü yönetmen Spike Lee, oyuncular Jude Law, Julianne Moore ve George Clooney gibi birçok tanınmış ismin kırmızı halıdan yürüyeceğini kaydetti.
George Clooney - 02.02.2016
66. Berlin Film Festivali'ne Doğru
Yedi kişilik uluslararası jüride Alman oyuncu Lars Eidinger, İngiltere'den filim eleştirmeni Nick James, Fransız fotoğraf sanatçısı Brigitte Lacombe, İngiliz oyuncu Clive Owen, İtalyan oyuncu Alba Rohrwacher yer alıyor. Berlinale Direktörü Kosslick, bu yıl ünlü yönetmen Spike Lee, oyuncular Jude Law, Julianne Moore ve George Clooney gibi birçok tanınmış ismin kırmızı halıdan yürüyeceğini kaydetti.
George Clooney - 24.01.2016
Oscar'daki "Ayrımcılık" Tartışması
Oscar'a karşı "ayrımcılık" ve "ırkçılık" suçlamalarıyla ilgili tartışmaya ünlü sinema oyuncusu George Clooney de katılarak, "Kaliteli filmlerde azınlıklara çok az rol verildiği ve bu yüzden aday çıkmadığı" eleştirisinde bulunmuştu.
George Clooney - 29.10.2015
Vatan Partisi'nden George Clooney'e 1915 Olaylarıyla İlgili Yanıt
Amerikalı aktör George Clooney'nin 1915 olaylarıyla ilgili tartışmalara katılarak "1915 yılında Ermenilere soykırım yapıldı, bu tartışma götürmez bir gerçektir" demesi üzerine Vatan Partisi'nden konuyla ilgili bir açıklama yapıldı.
George Clooney - 19.10.2015
Güneydoğu'ya İtalyan Dokunuşu
"GEORGE CLOONEY'İN ESTETİK CERRAHI DİYARBAKIR'A GELECEKTİ" 6-7 Ekim olayları başlamadan önce Diyarbakır'da bir klinik kurmaya karar verdiğini anlatan Ariatta, "İtalya'daki hocalarımın da çok büyük desteği oldu.
George Clooney - 15.10.2015
AİHM'nin 1915 Olaylarına İlişkin Kararı
Perinçek, İsviçre'de yaptığı 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddialarını reddeden konuşmaları nedeniyle bu ülkede 2007 yılında çeşitli cezalara çarptırılmış ve bunun ardından 2008 yılında AİHM'ye başvurmuştu. AİHM'ye yaptığı başvuruda Perinçek, AİHS'nin 10. maddesinin ihlal edildiğini" savunmuştu.  AİHM başvuruya ilişkin 17 Aralık 2013'te aldığı kararda, İsviçre'nin insan hakları ihlalinde bulunduğuna hükmetmişti. Mahkeme, daha sonra İsviçre'nin yaptığı itiraz başvurusunun Büyük Daire tarafından değerlendirilmesini kararlaştırmıştı.  Büyük Daire'de 28 Ocak'ta görülen temyiz duruşmasında mahkeme üyeleri tarafları dinlemişti. Davaya müdahil olan Ermenistan hükümeti adına ABD'li aktör George Clooney'in eşi avukat Amal Alamuddin de katılmıştı.
George Clooney - 15.10.2015
AİHM'deki 1915 Olaylarına İlişkin Tarihi Karar
Mahkemeye eşi Şule Perinçek, Vatan Partisi Genel Başkanı Yardımcısı Yaşar Okuyan'la gelen Doğu Perinçek karar sonrası açıklamalarda bulundu. Perinçek şöyle konuştu:  "Avrupa'da düşünce hürriyeti uğruna yüzyıllarca büyük mücadeleler verildi. Başka bir karar da zaten hiçbir zaman beklenemezdi. Galile'nin dediği gibi Dünya, Güneş'in etrafında ve kendi etrafında dönüyor. Biz de o büyük özgürlükçülerden aldığımız cesaretle, milletimizin özgürlük tarihine dayanarak Dünya'nın döndüğünü söylüyorduk."  Perinçek, İsviçre'de yaptığı 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddialarını reddeden konuşmaları nedeniyle bu ülkede 2007 yılında çeşitli cezalara çarptırılmış ve bunun ardından 2008 yılında AİHM'e başvurmuştu. AİHM'e yaptığı başvuruda Perinçek, AİHS'nin 10. maddesini ihlal ettiğini" savunmuştu.  AİHM başvuruya ilişkin 17 Aralık 2013'te aldığı kararda, İsviçre'nin insan hakları ihlalinde bulunduğuna hükmetmişti. Mahkeme, daha sonra İsviçre'nin yaptığı itiraz başvurusunun Büyük Daire tarafından değerlendirilmesini kararlaştırmıştı.  Büyük Daire'de 28 Ocak'ta görülen temyiz duruşmasında mahkeme üyeleri tarafları dinlemişti. Davaya müdahil olan Ermenistan hükümeti adına ABD'li aktör George Clooney'in eşi avukat Amal Alamuddin de katılmıştı.
George Clooney - 09.10.2015
Filipinler'in Eski Devlet Başkanına BM'den Destek
Arroyo'nun avukatı Larry Gadon, yaptığı açıklamada, Amerikalı aktör George Clooney'in eşi insan hakları avukatı Amal Clooney'in müvekkili Arroyo'ya bir elektronik posta gönderdiğini söyledi.
George Clooney - 21.05.2015
Sinema - Yarının Dünyası
Yarının Dünyası filminin fragmanı İSTANBUL - Brad Bird'in yönettiği ve George Clooney, Hugh Laurie, Britt Robertson ile Raffey Cassidy'nin oynadığı Yarının Dünyası (Tomorrowland), sinema severlerle buluşuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: George Clooney Haberleri | George Clooney Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - George Clooney haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. George Clooney kimdir, hayatı ve biyografisi. Dianne Reeves, kariyerinin 40. yılında Zorlu PSM'de....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 14:01:21. #1.15#

title