PSG'den ortaklık sonrası yeni kadro - Haberler
Haberi Paylaş

PSG'den ortaklık sonrası yeni kadro

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:

Fransız futbol kulübü Paris Saint-Germain'ın espor takımı Paris Saint German Esports, Kuzey Amerikalı yeni ortağını duyurdu. İki kulübün ortaklık sonrası ilk işleri yeni bir ortak kadro kurmak oldu.

Paris Saint-Germain Esports, geçtiğimiz günlerde internet sitesinden yaptığı duyuru ile Kuzey Amerikalı yeni ortağını duyurdu. PSG ve Kuzey Amerikalı espor organizasyonunun birleşmesinin ardından Fortnite'ta mücadele edecek yeni takım oluşturuldu.

Fransız futbol kulübü Paris Saint-Germain'in espor kulübü PSG Esports, Kuzey Amerikalı espor takımı Team New Age ile ortaklığını duyurdu. PSG Esports, Amerika Kuzey Doğu sunucusunda Fortnite Champions Series'te yer almayı hedefliyor.

Paris Saint-Germain'ın Marka Direktörü Fabien Allagre yapılan duyurular sonrasında, "Kuruluşundan beş yıl sonra PSG Esports yeni bir adım daha attı. Bu, Amerikan topraklarındaki ve dünyanın en popüler oyununa ilk hamlemiz. TNA şimdiden beş kez Şampiyonlar Serisi'ni kazandı." sözlerine yer verdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

PSG Esports ve Team New Age Esports, ortaklığını duyurmasının ardından Amerika'da Fortnite Champions Series'te mücadele etmek üzere yeni kadro oluşturdular. PSG'nin yaptığı açıklamaya göre ise yeni takım Amerika'nın Washington'daki özel bir oyuncu evinde konaklayacaklar.

PSG Esports yeni ortağını duyurdu

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Paris Saint Germain, Espor, PSG, Gamegar, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

KIVANÇ:

Hayat pahalılığı ile mücadele de Devlet kontrol ve denetimleri ciddi bir şekilde yapılmıyor. Önemli görevlere liyakatsiz mevki ve makam sevdalıları dolmuş. Halkın derdi kimin umurunda boş ver milleti. Yerel yönetimler in tamamı imar ve rant peşindeler. YAZIKLAR OLSUN YÜZBİN DEFA.

KIVANÇ:

Hayat pahalılığı ile mücadele de Devlet kontrol ve denetimleri ciddi bir şekilde yapılmıyor. NE YAZIK ki ne yazık ki önemli görevlerde liyakatsiz mevki ve makam sevdalıları dolmuş. Yerel yönetimler sadece imar ve rant derdinde. Halkın derdi kimin umurunda boş ver milleti. Gelsin dolarlar!!!

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title