Haberi Paylaş

Deprem nedeniyle Türkiye Espor Futbol Ligi süresiz olarak ertelendi

Gamegar Haberleri

Deprem nedeniyle Türkiye Espor Futbol Ligi süresiz olarak ertelendi

Kahramanmaraş'ın iki ilçesinde meydana gelen 7.7 ve 7.6'lık deprem nedeniyle espor organizasyonları ikinci bir duyuruya kadar ara verildi. FIFA 23'te düzenlenen Türkiye Espor Futbol Ligi'nin süresiz olarak ertelendiği bildirildi.

Türkiye Espor Futbol Ligi'nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda Türkiye Espor Futbol Ligleri süresiz olarak ertelenirken ikinci bir duyuruya kadar maçların oynanmayacağı açıklandı.

TÜRKİYE ESPOR FUTBOL LİGİ ERTELENDİ

Fıfa 23'te düzenlenen Türkiye Espor Futbol Ligi operasyonları, Kahramanmaraş depremi nedeniyle ikinci bir duyuruya kadar süresiz olarak ertelendiği bildirildi.

Deprem nedeniyle Türkiye Espor Futbol Ligi süresiz olarak ertelendi

DEPREM 10 İLİ VURDU

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki deprem meydana geldi. Deprem; Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay'da yıkıma neden oldu.

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremden etkilenen tüm bölgelere maddi ve manevi desteklerini "var gücüyle göndermeye devam edeceğiz. Başta depremden etkilenen 10 şehir olmak üzere tüm ülkemize tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." şeklinde açıklamada bulundu.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

FIFA 23 Deprem Gamegar Spor Haberler

title