Haberler

Arsenal'ı devirmeyi başardı! Galatasaray adını bir üst tura yazdırdı

Gamegar Haberleri

Galatasaray'ın elektronik spor kulübü Galatasaray Espor, Avrupa takımlarıyla beraber katıldığı eFootball Championship Pro turnuvasının ikinci haftasında Arsenal ile karşılaştı. Üç maçlık seri sonucunda 2 galibiyet 1 beraberlik alan Galatasaray Espor, bir üst tura çıkma şansını yakaladı.

Video oyun geliştiricisi Konami'nin geliştiriciliğini üstlendiği eFootball 2022'de düzenlenen eFootball Champions Pro turnuvasında Galatasaray'da dahil olmak üzere toplamda sekiz takım yer alıyor. İlk hafta maçlarında Barça ve Roma'ya takılan Galatasaray'ın ikinci hafta maçlarında yüzü güldü.

TURNUVADAKİ İLK GALİBİYETİNİ ALDI

EFootball Championship Pro'da B grubunun ikinci hafta karşılaşmaları oynandı. Roma, Barcelona, Galatasaray ve Arsenal'ın yer aldığı grupta ikinci haftada Arsenal ile karşı karşıya gelen Galatasaray, üç maçlık seriden 2 galibiyet ve 1 beraberlik ile ayrıldı.

Arsenal'ı devirmeyi başardı! Galatasaray adını bir üst tura yazdırdı

GRUPTAN ÇIKMAYI BAŞARDI

İkinci hafta Arsenal ile oynayan Galatasaray Espor, 2-2, 2-3 ve 0-3'lük skorlar ile Arsenal'ı devirmeyi başardı ve ilk haftaki mağlubiyetlerden sonra istediği puanı elde ederek adını bir üst tura yazdırmayı başardı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Arsenal'ı devirmeyi başardı! Galatasaray adını bir üst tura yazdırdı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

eFootball 2022 Galatasaray Gamegar Spor Haberler

title