Galatasaray'ın yeni transferi Patrick van Aanholt, İstanbul'a geldi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Galatasaray'ın yeni transferi Patrick van Aanholt, İstanbul'a geldi

Haberler.com - Haberler | Spor

Galatasaray'ın yeni transferi Patrick van Aanholt, İstanbul'a geldi. Sağlık kontrollerinin ardından resmi sözleşmeye imza atacak Hollandalı futbolcu için sarı-kırmızılı kulübün kısa süre içinde KAP açıklaması yapması bekleniyor.

Galatasaray transferlerde gaza bastı. Sarı-kırmızılılar yeni transferi Patrick van Aanholtu, İstanbul'a getirdi. Yıldız futbolcunun transferine ilişkin KAP açıklamasının kısa süre içinde gelmesi bekleniyor.

SOL BEK TRANSFERİNDE MUTLU SON

Sarı-kırmızılı kulüp uzun süredir bitirmeye çalıştığı sol bek transferinde mutlu sona ulaştı. Premier Lig'de Chelsea, Newcastle, Leicester, Wigan, Sunderland ve Crystal Palace forması giyen tecrübeli futbolcu Patrick van Aanholt, Galatasaray'la anlaşmaya vardı. İstanbul'a gelen Hollandalı futbolcu, sağlık kontrollerinin ardından yeni sözleşmeye imza atacak.

Galatasaray'ın yeni transferi Patrick van Aanholt, İstanbul'a geldi
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (2)
Güray Dilli :Hoparlörün sesi bu kadar açılır mı ? Hasta var, işten gelen ,işe gidecek var, yorgun var ,ezandan soğuyacağız bu gidişle ! Milleti sağır mı sanıyorsunuz
Google ile kayıt ol :Düzene bak. adam top oynayarak dünyaları kazanıyor, devletin polisi peşinde korumalık yapıyor.... hey gidi günler hey.
500