Thodex firarisinden ilk kare! Kaçtığı ülkede kameralara böyle yakalandı

Thodex firarisinden ilk kare! Kaçtığı ülkede kameralara böyle yakalandı

Haberler.com / Mesut Şahin - Haberler | Ekonomi

108 milyon dolar vurgun yapan Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in Türkiye'den kaçtıktan sonra gittiği Arnavutluk'taki ilk görüntüsü ortaya çıktı.

Arnavutluk'a kaçan Faruk Fatih Özer'in yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ederken, yeni ayrıntılar da gün yüzüne çıkıyor. Özer'in Arnavutluk'taki ilk görüntülerine ulaşıldı. Görüntülerde Özer'i havalimanında karşılayan kişinin başka birine ait pasaportla otele yerleştirdiği görülüyor.

Söz konusu olayla ilgili gelişmeyi aktaran TRT Haber muhabiri Ceyda Muslu, şu ifadeleri kullandı:

"20 Nisan saat 19.50'de İstanbul Havalimanı'ndan Arnavutluk'un başkenti Tiran'a gelmişti. Görüntülerdeki kırmızı beyazlı kişi, Özer'i havalimanından alıp otele götüren kişi.

"KENDİ İSMİYLE KAYIT YAPTIRMADI"

Biz Özer'in kaldığı otele gittiğimizde, kendi ismiyle kayıt yaptırmadığını öğrendik. Bu nedenle fotoğraftaki pasaportun kime ait olduğunu tam olarak bilmiyoruz. Yanındaki isme ait olma ihtimali yüksek.

Firari Özer'den ilk kare! Thodex vurguncusu kameralara böyle yakalandı

"ÖNCEDEN İRTİBATTA OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI"

Söz konusu şahısla daha önceden irtibatta olduğu da ortaya çıktı. Özer'in yakalanmasına ilişkin Türkiye'de de operasyonlar devam ediyor. Bugün gözaltına alınan isimlerden birinin, Özer'i havalimanında karşılayan bu Arnavutluk vatandaşıyla irtibatta olduğu ortaya çıktı."

Thodex firarisinden ilk kare! Kaçtığı ülkede kameralara böyle yakalandı
Haber Yorumları (3)
RİFAT BAZ: Bana ordaki bütün masrafımı verin gidip parayı alıp geleyim :????
ERSAN KIRNAPCI: Helal olsun bu ülkede keriz olduğu sürece ne çiftliği ne kripto dolandırıcılığı bitmez ?? sırada ne var acaba cennet store açılsın birde
THEO: Arnavutluk tam yerine gitmiş Arnavurlar dolandırıcıkta bir numara
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title