Fatih Terim'in şart koştuğu transferler için 50 milyon euroluk bütçe gerekiyor

Fatih Terim'in şart koştuğu transferler için 50 milyon euroluk bütçe gerekiyor

Haberler.com - Haberler | Spor

Galatasaray'da sözleşmesi biten Fatih Terim konusunda belirsizlik sürüyor. Sarı-kırmızılılarda Yiğit Şardan dışındaki adayların seçilmesi durumunda kapısını çalacağı İmparator'un yaklaşık 50 milyon euroluk bir transfer bütçesi istediği iddia edildi. Tecrübeli teknik adamın ayrıca yeni yönetimden işine karışmamasını ve futbol şubesinin kendisine bağlanmasını talep edeceği öne sürüldü.

Galatasaray'da 4 başkan adayının seçilmesi durumunda kapısını çalacağı Fatih Terim'in göreve devam etmesi için önemli şartları bulunuyor.

KALİTELİ FUTBOLCULAR İSTİYOR

Sabah'ın haberine göre, Fatih Terim göreve devam edecekse bu kez iddialı bir kadro kurulmasını bekliyor. Sol bek, stoper, 6 ve 8 numaranın yanı sıra iyi bir 10 numara, en az bir de kanat oyuncusu alınmalı. Bunun için de 50 milyon euro'luk transfer bütçesi oluşturulması gerekiyor.

İŞİNE KARIŞILMAMASINI ŞART KOŞTU

Terim; Feghouli ve Falcao gibi oyuncuların elden çıkarılması ve gençleşme operasyonunun sürmesi gerektiğini düşünüyor. Mevcut yönetimle yaşadığı sorunların ardından tecrübeli teknik adam, futbolun her hattıyla kendisine bağlanmasını ve işine karışılmamasını bekliyor.

Fatih Terim'in şart koştuğu transferler için 50 milyon euroluk bütçe gerekiyor
Haber Yorumları (3)
HÜSEYİN DAĞDEVİREN: Başka kulübün anahtarinida verelim mi?
OSMAN TOKGONUL: Bu para miktarı transferle, sıkmacı MELAHAT teyzede şampiyon yapar.
AHMET SAY: gel yarın imza at desen koşa koşa atar şart koşacak halimi kalmış kaç yaşına gelmiş
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title