ELTON JOHN HABERLERİ

Elton John haber, Elton John son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Elton John - 30.11.2011
Bu Akşam İstanbul'da Gitar Şöleni Var
Lukather'ın çalışmalarına konuk olduğu isimler arasında Elton John, Miles Davis, Aretha Franklin gibi isimler de var.
Elton John - 26.11.2011
"Türkiye'de Hıv/aıds Virüsü Arttı"
Toplantıya Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Gökengin, Hacettepe Üniversitesi Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serhat Ünal, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilimdalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Volkan Korten ve Londra Royal Free Hospital HIV Klinik Araştırma Direktörü ve Elton John AIDS Vakfı Medikal Danışmanı Dr.
Elton John - 24.11.2011
İstanbul'da Kültür-sanat
Pop müzik tarihinin en çok satan albümü Michael Jackson'ın "Thriller" albümünde de çalan Lukather'ın uzun ve görkemli kariyeri boyunca konuk olduğu yüzlerce ismin arasında Elton John, Miles Davis, Rod Stewart, Aretha Franklin, Quincy Jones ve George Benson da bulunuyor.
Elton John - 24.11.2011
Efsane Gitarist Lukather İstanbul'da Konser Verecek
Pop müzik tarihinin en çok satan albümü Michael Jackson'ın "Thriller" albümünde de çalan Lukather'ın uzun ve görkemli kariyeri boyunca konuk olduğu yüzlerce ismin arasında Elton John, Miles Davis, Rod Stewart, Aretha Franklin, Quincy Jones ve George Benson da bulunuyor.
Elton John - 15.11.2011
Holywood Yıldızlarını Bodrumlu Yapacak
ABD'nin Los Angeles kentinde oturan, Holywood filmlerine yaptığı yatırımlarla dikkat çeken ve dünyaca ünlü bir çok yıldızın Türkiye'ye gelmesini sağlayan eski manken ve iş kadını Demet Öger, Beşiktaş Spor Kulübü yöneticilerinden Sinan Vardar'ın Bodrum'da yaptığı lüks villaların bulunduğu siteyi ABD'de tanıtma kararı aldı. Öger, "Elton John ve David Beckham başta olmak üzere birçok ünlü yıldızın Bodrum'a gelerek tatil yapmasını ve mümkün olursa villa satın almasını sağlayacağım.
Elton John - 09.11.2011
Elton John'dan Aıds Mücadelesine Destek
Şarkıcı Elton John, Ukrayna'da AIDS hastalığıyla mücadele projesi başlattı.
Elton John - 02.11.2011
Akbank, Bir Çifti Oscar'a Götürüyor
Akbank, Kasım ve Aralık aylarında bireysel internet şubesi kullanıcılarına, Sir Elton John'un ev sahipliğinde gerçekleşecek Oscar töreni sırasında yapılacak, Oscar Töreni İzleme Partisi'ne gitme şansı sunuyor.
Elton John - 17.10.2011
Elizabeth Taylor İçin Anma Töreni
Törene, Michael Caine, Elton John ve Taylor'ın çocukları da katıldı.
Elton John - 28.09.2011
Aslan Kral 3d İçin Geri Sayım
Unutulmaz bir hikâye, nefes kesici bir animasyon, sevilen karakterler ve ödüllü müzikler, "kral olmak için can atan" gözüpek aslan yavrusu Simba için zemini hazırlamıştı. Ama kıskanç amcası Skar'ın tahta geçmek için planları vardır ve Simba'nın krallıktan sürülmesini sağlar. Yalnız ve başıboş kalan Simba, Timon adlı bir market ve sıcakkalpli düğmeli domuz arkadaşı Pumbaa'yla arkadaş olur ve onların çılgın maceralarına katılır. Onların "Hakuna Matata" felsefesini ve tasasız yaşam tarzını benimseyen Simba, sorumluluklarını ihmal eder. Ta ki kaderinin farkına varıp Pride Lands'e dönerek "Hayat Çarkı"ndaki yerini geri almaya çalışana kadar. İlk olarak 1994'te sinemalarda gösterime giren "Aslan Kral," En İyi Film Müziği (Hans Zimmer) ve En İyi Şarkı (Elton John/Tim Rice "Can You Feel the Love Tonight") dallarında Oscar® kazandı.
Elton John - 23.09.2011
Aslan Kral 3D Filmi
Unutulmaz bir hikâye, nefes kesici bir animasyon, sevilen karakterler ve ödüllü müzikler, “kral olmak için can atan” gözüpek aslan yavrusu Simba için zemini hazırlamıştı. Ama kıskanç amcası Skar’ın tahta geçmek için planları vardır ve Simba’nın krallıktan sürülmesini sağlar. Yalnız ve başıboş kalan Simba, Timon adlı bir market ve sıcakkalpli düğmeli domuz arkadaşı Pumbaa’yla arkadaş olur ve onların çılgın maceralarına katılır. Onların “Hakuna Matata” felsefesini ve tasasız yaşam tarzını benimseyen Simba, sorumluluklarını ihmal eder. Ta ki kaderinin farkına varıp Pride Lands’e dönerek “Hayat Çarkı”ndaki yerini geri almaya çalışana kadar. İlk olarak 1994’te larda gösterime giren “Aslan Kral,” En İyi film Müziği (Hans Zimmer) ve En İyi Şarkı (Elton John/Tim Rice “Can You Feel the Love Tonight”) dallarında Oscar® kazandı.
Elton John - 21.09.2011
UNICEF İçin Haydi Stüdyoya
Amerika'da yaşayan Demet Öger, adını son yıllarda Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü yıldızlara seyahatlerinde eşlik eden kişi olarak duyurdu. Yurt dışında modellik yapan, aynı zamanda bir film yapım şirketi sahibi olan Öger, son zamanlarda Elton John ve Matt Dillon gibi isimlere İstanbul gezilerinde eşlik etti.
Elton John - 14.09.2011
Hollywood'un En Çok Kazananı
ABD'li oyuncu, yönetmen ve yapımcı Tyler Perry, 130 milyon dolarlık geliriyle geçen yıl Hollywood'un en çok kazananı oldu. Eğlence dünyasının en çok kazanan isimlerini açıklayan Forbes. com, ABD'nin Atlanta kentinde kendine ait film ve televizyon stüdyosu bulunan Tyler Perry'nin, 2010 yılının Mayıs ayından 2011'in aynı ayına kadar kazandığı 130 milyon dolarla sektörün en çok kazanan ismi olduğunu duyurdu. Perry, 2005 yılında çıkış yaptığı "Diary of a Mad Black Woman" adlı film ve "Tyler Perry's House of Payne" adlı TV şovu ile tanınıyor. Forbes'un listesinde Perry'i, 113 milyon dolarlık geliriyle ünlü yapımcı Jerry Bruckheimer izliyor. Listenin üçüncü sırasında ise geçen yıl 107 milyon dolar kazanan yönetmen ve yapımcı Steven Spielberg yer alıyor. Eğlence sektörünün en çok kazanan diğer isimlerinden bazıları ve gelirleriyse şöyle: "Müzisyen Elton John (100 milyon dolar), TV kişiliği ve müzik yapımcısı Simon Cowell (90 milyon dolar), yazar James Patterson (84 milyon dolar), "Dr.
Elton John - 07.09.2011
Uluslararası Aıds Kongresi İstanbul'da
Tamer Toğanaş - Dünyanın en büyük ve önemli kongrelerinden biri olan Uluslararası AIDS Kongresi, 2014 yılında İstanbul'da yapılacak. İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB) Başkanı Murat Yalçıntaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ICVB olarak, dünyanın en büyük ve saygın kongrelerinden biri olan Uluslararası AIDS Kongresi'ni Türkiye'ye getirmekten büyük mutluluk duyduklarını, İstanbul ve Türkiye için çok güzel bir iş yaptıklarını ifade etti. Bu kongreyi İstanbul'a getirmek için uzun zamandır çalıştıklarını anlatan Yalçıntaş, bu çalışmaların sonucunda İstanbul'un, Melbourne ve Sao Paolo ile birlikte finale kalan üç kent arasında yer aldığını, daha sonra Uluslararası AIDS Derneği Konseyince 2014 kongresine ev sahipliği yapmak üzere seçildiğini belirtti. Kongrenin seçilen kentte yapılabilmesi için Konseyin, o ülkenin hükümetinin onayı ve desteğini de aradığını bildiren Yalçıntaş, Uluslararası AIDS Derneği üyesi ve 2012-2014 döneminde başkanlığını yapacak Prof. Dr. Francoise Barre Sinoussi'nin de Türkiye'ye bu daveti almak üzere geldiğini kaydetti. Prof. Dr. Sinoussi'nin Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile görüştüğünü dile getiren Yalçıntaş, her iki bakanın da daveti yinelediklerini ve Türkiye Cumhuriyeti olarak kongrenin İstanbul'da yapılmasını istediklerini Prof. Dr. Sinoussi'ye bildirdiklerini söyledi. Konuya ilişkin resmi mektubun hazırlandığını kaydeden Yalçıntaş, Konseyin, gelecek ay Uganda'nın başkenti Kampala'da yapılacak yönetim kurulu toplantısında, İstanbul'un 2014 yılındaki kongreye ev sahipliği yapacağının ilan edileceğini belirtti. Yalçıntaş, söz konusu kongrenin ilk defa Müslüman bir ülkede gerçekleştirilecek olmasının da ayrı bir anlamı olduğunu ifade etti. -DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER DE KATILIYOR- İki yılda bir düzenlenen, 130 ülkeden yaklaşık 25 bin katılımcısı olan ve yaklaşık 2 bin civarında basın mensubu tarafından takip edilen Kongreye, konunun öneminden dolayı, her zaman dünya çapında önemli insanların devlet başkanlarının katılarak AIDS ile ilgili mesajlar verdiğini anlatan Yalçıntaş, önceki kongrelere, Nelson Mandela, Bill Clinton, Elton John, Bill Gates gibi isimlerin katıldığını ifade etti.
Elton John - 23.08.2011
30 Eylül'de ASLAN KRAL 3D Olarak Vizyonda
Ama kıskanç amcası Skar'ın tahta geçmek için planları vardır ve Simba'nın krallıktan sürülmesini sağlar. Yalnız ve başıboş kalan Simba, Timon adlı bir market ve sıcakkalpli düğmeli domuz arkadaşı Pumbaa'yla arkadaş olur ve onların çılgın maceralarına katılır. Onların "Hakuna Matata" felsefesini ve tasasız yaşam tarzını benimseyen Simba, sorumluluklarını ihmal eder. Ta ki kaderinin farkına varıp Pride Lands'e dönerek "Hayat Çarkı"ndaki yerini geri almaya çalışana kadar. İlk olarak 1994'te sinemalarda gösterime giren "Aslan Kral," En İyi Film Müziği (Hans Zimmer) ve En İyi Şarkı (Elton John/Tim Rice "Can You Feel the Love Tonight") dallarında Oscar® kazandı.
Elton John - 15.07.2011
Sevimli Cüceler Cino ve Jülyet Filmi
Elton John’un muhteşem müzikleriyle karşımıza çıkan başarılı animasyon Sevimli Cüceler Cino ve Jülyet izleyenleri kahkaha tufanına sürükleyen bir macera.
Elton John - 07.07.2011
Başkentte Elton John Coşkusu
Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John, dünya turnesi kapsamında geldiği Ankara'da konser verdi.
Elton John - 06.07.2011
Başkentte Elton John Coşkusu
Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John, dünya turnesi kapsamında geldiği Ankara'da konser verdi. "Sir" unvanlı sanatçıyı, hayranları büyük ilgiyle dinledi.
Elton John - 06.07.2011
Elton John İstanbul'da
Elton John, dünya turnesi kapsamında geldiği İstanbul'da, Maçka Küçükçiftlik Park'ta konser verdi.
Elton John - 06.07.2011
Elton John Ankara'da
Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci "Sir" unvanlı Elton John, dünya turnesi kapsamında konser vermek üzere Ankara'ya geldi.
Elton John - 06.07.2011
Elton John İstanbul'da
Dünyaca ünlü İngiliz sanatçı Elton John, dünya turnesi kapsamında geldiği İstanbul'da, Maçka Küçükçiftlik Park'ta konser verdi.
Elton John - 05.07.2011
Elton John İstanbul'da Konser Verdi
Dünyaca ünlü İngiliz sanatçı Elton John, dünya turnesi kapsamında geldiği İstanbul'da, Maçka Küçükçiftlik Park'ta konser verdi.
Elton John - 05.07.2011
Elton John Konser İçin İstanbul'a Geldi
İngiliz şarkıcı Elton John'a Atatürk Havalimanı'nda adeta ikili perdeleme yapıldı.
Elton John - 05.07.2011
Elton John İstanbul'da
Ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John, dünya turnesi kapsamında 2 konser vermek için özel bir uçakla Türkiye'ye geldi.
Elton John - 01.07.2011
Efsanenin Ankara Konserine Günler Kaldı
Elif Koçak - Ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John, dünya turnesi kapsamında 6 Temmuz'da Ankara Spor Salonu'nda hayranlarıyla buluşacak.
Elton John - 29.06.2011
İstanbul Konseri Öncesi Elton John'un İlginç İstekleri
Sir ünvanlı ünlü İngiliz Şarkıcı Elton John, 5 Temmuz 2011 Salı günü Maçka Küçükçiftlik parkında İstanbullularla buluşacak.
Elton John - 29.06.2011
Elton John'un İstanbul'da
Ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John'un İstanbul'da vereceği konser için yoğun talep üzerine ekstra 1. ve 2. kategori oturmalı bölüm satışa açıldı.
Elton John - 29.06.2011
Yok Daha Neler Elton!
İstanbul'da konser verecek olan ünlü İngiliz şarkıcı Elton John'un istekleri herkesi şaşırttı.
Elton John - 27.06.2011
Caz Dünyasının Ünlü İsimleri Haziran Ayı Boyunca Akbank Sanat’ta
Müziğe dokuz yaşında New York'a taşındıktan sonra başlayan Kolombiya'lı sanatçı, kariyeri boyunca Elton John, Victor Wooten ve The Spanish Harlem Orchestra gibi Grammy ödüllü isimlerle çalıştı.
Elton John - 24.06.2011
Başkentde Tarih Yazılmasına Sayılı Günler Kaldı!
Dünyadaki En Uygun Fiyatlı Elton John Konserinde Biletler 50 Tl'den Başlıyor.
Elton John - 23.06.2011
İstanbul'da Kültür-Sanat
Dünyaca ünlü müzisyen James Blunt, yarın Küçükçiftlik Park'ta vereceği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak. "Goodbye My Lover", "You're Beautiful" gibi şarkılarıyla dünya çapında hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Blunt, yeni albümü "Some Kind of Trouble"un tanıtım konseri için ilk kez Türkiye'de konser verecek. Sanatçı, İstanbul ve İzmir'de vereceği konserlerle hayranlarıyla buluşacak. Uluslararası alanda büyük üne sahip, besteci, piyanist ve gitarist Itamar Erez, 25 Haziran'da Akbank Sanat'ta konser verecek. Katıldığı birçok caz festivalinin yanı sıra kazandığı birçok ödülle tanınan sanatçıya vereceği konserde saksafonda Yoram Lachish, kontrbasta Yorai Oron ve davulda Dani Benedikt'ten oluşan The Adama Ensemble isimli grup eşlik edecek. Yine Akbank Sanat'ta 28 Haziran'da gerçekleşecek konserde, "The Snow Owl" olarak bilinen Juan Sebastian Garcia-Herreros sahne alacak. Müzik hayatı boyunca Elton John, Victor Wooten ve The Spanish Harlem Orchestra gibi Grammy ödüllü sanatçılarla birlikte konser veren müzisyene İstanbul performansında, piyanoda Hector Martignon, perküsyonda Roberto Quintero, saksafonda Klaus Dickbauer, trompette Alexander Wladigeroff ve davulda Stoyan Yankulov destek verecek.
Elton John - 23.06.2011
Açıkhava'da İspanyol Rüzgarı Esecek
"Flamenko'nun Bohem Prensi" olarak bilinen ünlü İspanyol dansçı Joaquin Cortes, yarın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde İstanbullular için performansını sergileyecek. İkinci kez geldiği İstanbul'un büyüleyici atmosferinde dans etmekten çok mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren başarılı dansçı, flamenko müziğine getirdiği özgün dans ritmleriyle hazırladığı sıra dışı performansıyla unutulmaz bir gösteri sunacak. Murat Mahmutyazıcıoğlu'nun yönettiği, "Limonata", 27 Haziran tarihinde İkinci Kat Sahnesi'nde tiyatroseverlerle buluşacak. Sami Berat Marçalı'nın kaleme aldığı ve karmaşık kent yaşamı arasında kaybolan aile yapısının, gerçekleşen bir aile ziyareti etrafında anlatıldığı oyunda, Banu Çiçek Barutçugil, Heves Duygu Tüzün, Deniz Türkali, Tevfik Şahin, Barış Gönenen ve Sezgi Mengi karakterleri canlandıracak. "Generaller, Savaş ve Barbekü" isimli oyun, 29 Haziran'da Enka Açık Hava Tiyatrosu'nda perdelerini açacak. Boris Vian'ın yazıp Engin Alkan'ın yönettiği oyunda, ekonomik krizden çıkmak için düşmanlığı körükleyen Batı uygarlığının saldırgan davranışları Aşkın Şenol, Umut Temizaş, Ayça Koyunoğlu, Deniz Özmen, Ahmet Kaynak, Volkan Girgin, Ercüment Acar ve Fatih Koyunoğlu tarafından izleyiciye anlatılacak. -JAMES BLUNT İstanbul'DA- Dünyaca ünlü müzisyen James Blunt, yarın Küçükçiftlik Park'ta vereceği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak. "Goodbye My Lover", "You're Beautiful" gibi şarkılarıyla dünya çapında hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Blunt, yeni albümü "Some Kind of Trouble"un tanıtım konseri için ilk kez Türkiye'de konser verecek. Sanatçı, İstanbul ve İzmir'de vereceği konserlerle hayranlarıyla buluşacak. Uluslararası alanda büyük üne sahip, besteci, piyanist ve gitarist Itamar Erez, 25 Haziran'da Akbank Sanat'ta konser verecek. Katıldığı birçok caz festivalinin yanı sıra kazandığı birçok ödülle tanınan sanatçıya vereceği konserde saksafonda Yoram Lachish, kontrbasta Yorai Oron ve davulda Dani Benedikt'ten oluşan The Adama Ensemble isimli grup eşlik edecek. Yine Akbank Sanat'ta 28 Haziran'da gerçekleşecek konserde, "The Snow Owl" olarak bilinen Juan Sebastian Garcia-Herreros sahne alacak. Müzik hayatı boyunca Elton John, Victor Wooten ve The Spanish Harlem Orchestra gibi Grammy ödüllü sanatçılarla birlikte konser veren müzisyene İstanbul performansında, piyanoda Hector Martignon, perküsyonda Roberto Quintero, saksafonda Klaus Dickbauer, trompette Alexander Wladigeroff ve davulda Stoyan Yankulov destek verecek.
Elton John - 21.06.2011
Sir Elton Jonh Ankara'ya Ayak Basıyor
Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John, dünya turnesi kapsamında Türkiye'de 2 konser verecek
Elton John - 21.06.2011
Caz Dünyasının Ünlü İsimleri Haziran Ayı Boyunca Akbank Sanat’ta
Snow Owl olarak tanınan dünyaca ünlü bas gitar sanatçısı Juan Sebastian Garcia-Herreros liderliğinde ünlü müzisyenlerden oluşan Art Of Contrabass Guitar, 28 Haziran 2011, Salı günü sıradışı ve özgün müziğiyle Akbank Sanat'ta. Akbank Sanat'taki performansında Juan Sebastian Garcia-Herreros'a, piyanoda Hector Mertignon, perküsyonda Roberto Quientero, saksofonda Klaus Dickbauer, trompette Alexander Wladigeroff ve davulda Stoyan Yankulov eşlik edecek. Müziğe dokuz yaşında New York'a taşındıktan sonra başlayan Kolombiya'lı sanatçı, kariyeri boyunca Elton John, Victor Wooten ve The Spanish Harlem Orchestra gibi Grammy ödüllü isimlerle çalıştı.
Elton John - 21.06.2011
John'u 20 Bin Kişi Ayakta Alkışladı
İngiliz sanatçı Elton John, yaklaşık 20 bin kişiye unutulmaz anlar yaşattı.
Elton John - 29.04.2011
Prens William ve Kate Middleton Evlendi
Prens William ve Kate Middleton, Westminster Kilisesi'nde evlendi. Dünyada tahminen 2 milyar kişinin izlediği düğünde, Prens William ve Kate Middleton karı koca ilan edildi. Düğün için Londra sokaklarını 1 milyon kişi doldururken, törene futbol yıldızı David Beckham ve müzisyen Elton John gibi yaklaşık 1900 kişi katıldı.
Elton John - 26.04.2011
Kraliyet Düğününe Çeviköz Katılacak
İngiltere kraliyet düğününde, Türkiye'yi Londra Büyükelçisi Ünal Çeviköz temsil edecek. İngiltere Kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ile nişanlısı Kate Middleton'ın cuma günü Westminster Kilisesinde yapılacak düğününe, 1, 900 kişinin katılması bekleniyor. 1, 900 kişiden 1000'inin çiftin aileleri, akrabaları, tanıdıkları ve arkadaşları, 50'e yakın kişinin ise dünya genelindeki kraliyet aileleri mensupları olacağı bildiriliyor. İngiliz Milletler Topluluğu ülkelerinden yaklaşık 60 temsilcinin katılmasının beklendiği düğüne, İngiltere ile diplomatik ilişkileri olan diğer tüm ülkelerin İngiltere'ye akredite Büyükelçileri de katılacak. Türkiye'yi ise düğünde, Londra Büyükelçisi Ünal Çeviköz temsil edecek. Düğüne İngiliz şarkıcı ve besteci Sir Elton John, Victoria ve David Beckham gibi ünlü kişiler de katılacak.
Elton John - 24.04.2011
1900 Davetli Belli Oldu
İngiltere'de Cuma günü yapılacak Prens William ve Kate Middletown'un yılın düğünü için geri sayım sürerken, 1900 kişilik davetiye listesindeki isimler belli oldu. İngiliz medyasındaki haberlere göre, listedeki isimlerin en üst sıralarında Prens William'ın annesi Prenses Diana'nın en yakın arkadaşlarından şarkıcı Elton John ve eşi yer alıyor.
Elton John - 23.04.2011
Elton John Temmuz'da Türkiye'de
Sir Elton John, dünya turnesi kapsamında Türkiye'ye gelecek.
Elton John - 21.04.2011
Elton John Türkiye'ye Geliyor
Elton John, dünya turnesi kapsamında Türkiye'de 2 konser verecek. "Sir" unvanı alan sanatçı, İstanbul ve Ankara'daki konserlerinde hayranlarına muhteşem bir gece yaşatacak.
Elton John - 16.03.2011
Joan As Polıce Woman 19 Mart Cumartesi Akşamı Salon’da!
Konser ve albümlerinde Lou Reed, Sherly Crow, Dave Gahan, Elton John, Antony and the Johnsons, Rufus Wainright gibi isimlerle iş birliği yapan Joan Wasser, henüz ilkokul yıllarında piyano ve keman çalarak başladığı müzik hayatına, genç yaşta evden kaçışıyla birlikte profesyonel olarak devam etti.
Elton John - 07.03.2011
İngiltere Bu Düğüne Kilitlendi
-ALTIN DAVETİYELERDEN OBAMA'LARA YOK- Kraliyet ailesi düğün için üzerinde altın arma bulunan 1900 davetiye gönderdi. Düğüne ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John, futbolcu David Beckham ve eşi Victoria Beckham gibi ünlü kişilerin de çağrıldığı, ancak örneğin ABD Başkanı Barack Obama ve eşinin ya da Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ve eşinin davet edilmediği ifade ediliyor.
Elton John - 14.02.2011
İngiltere'de Eşcinsel Evliliğe İzin Yolda
Ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John sevgilisi David Furnish ile 2005 yılında, bir önceki İşçi Partisi hükümetinin AB İşlerinden Sorumlu Dışişleri Bakan Yardımcısı Chris Bryant da geçen yıl Jared Cranney ile medeni ortaklık yoluyla hayatını birleştirmişti.
Elton John - 09.02.2011
Kamyonlarını "Ev Yaptılar", Dünyayı Geziyorlar
Almanya'da renkli bir yaşamı olduğunu belirten Kloth, bugüne kadar katıldığı davetlerde, Jane Fonda, Prenses Diana ve Elton John gibi ünlü kişilerle tanışma fırsatı bulduğunu anlattı.
Elton John - 19.01.2011
Elton John'dan Bebeği İle İlk Poz
İngiliz Şarkıcı Elton John ve Partneri David Furnish, Geçen Yılın Sonunda Dünyaya Gelen 'zachary Jackson Levon Furnish-john' Adını Verdikleri Bebekleriyle İlk Kez Poz Verdi.
Elton John - 19.01.2011
Elton John'dan Bebeği İle İlk Poz
Geçen Yılın Sonunda Dünyaya Gelen 'Zachary Jackson Levon Furnish-John' Adını Verdikleri Bebekleriyle İlk Kez Poz Verdi
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Elton John Haberleri | Elton John Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Elton John haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Elton John kimdir, hayatı ve biyografisi. İngiltere, Kraliçenin Tahta Çıkışının 60. Yıldönümüne Hazırlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.7.2021 18:40:13. #1.16#

title