Haberler

Çin-Güney Asya Fuarı'ndan çeşitli görüntüler

Güncelleme:

Çin'in güneybatısındaki Yunnan eyaletinin merkezi Kunming'de devam eden yedinci Çin-Güney Asya Fuarı, 85 ülke ve bölgeden 30.000'den fazla katılımcı, temsilci ve misafirin çevrimiçi ve fiilen katılımını sağladı. Bazı katılımcılar fuarla ilgili görüşlerini paylaştı.

1. Çin- Güney Asya Fuarı'ndan çeşitli görüntüler

Çin'in güneybatısındaki Yunnan eyaletinin merkezi Kunming'de devam eden yedinci Çin-Güney Asya Fuarı, 85 ülke ve bölgeden 30.000'den fazla katılımcı, temsilci ve misafirin çevrimiçi ve fiilen katılımını sağladı.

Bazı katılımcılar Çarşamba günü başlayan beş günlük fuarla ilgili görüşlerini paylaştı.

" Kunming'i Çin-Güney Asya Fuarı'na katıldığımız birçok kez ziyaret ettik. Kunming fuarının giderek büyüdüğüne tanık olduk ve Yunnan idaresinden, halkından ve organizatörlerden büyük destek gördük. Fuarımız süresince çok keyifli bir konaklama oldu. Çinli iş insanlarıyla ortak bir girişimde bulunmak için iyi bir işbirliğini dört gözle bekliyoruz."

"Bu fuar çok iyi. Ürünlerimizi satmak için iyi bir platform."

"Daha önce gitmediğim farklı ülkelerin kültürlerini deneyimleme fırsatı buluyorum. ve çok farklı insanlarla tanışıyoruz. Bunun giderek daha da iyi olacağını düşünüyorum."

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Kunming'den bildiriyor. (XHTV)

Kaynak: Xinhua / Ekonomi

Güney Asya Kunming Turizm Ekonomi Haberler

Helikopterin enkazını bulan Akıncı, İran'da paniğe neden oldu: Füzelerimizin yeri ifşa oldu

Helikopterin enkazını bulan Akıncı, İran'da paniğe neden oldu: Füzelerimizin yeri ifşa oldu

Erdoğan'dan İmamoğlu'na gönderme: Belediyelerin görevi gazetecileri şarap festivaline götürmek değil

Erdoğan'dan İmamoğlu'na gönderme: Belediyelerin görevi gazetecileri şarap festivaline götürmek değil

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İran'daki helikopter kazası nedeniyle 1 günlük milli yas ilan ediyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İran'daki helikopter kazası nedeniyle 1 günlük milli yas ilan ediyoruz

Bakmadan Geçme

Milli yasta bankalar açık mı? 21 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? X çöktü mü, Twitter çöktü mü, sorun mu var, problem ne? 21 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 21 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 21 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 21 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 21 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 21 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 21 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Cüneyd öldü mü, intihar mı etti? Kızıl Goncalar Cüneyd diziden ayrıldı mı? 21 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Gaddar neden bitiyor? FİNAL YAPIYOR! Gaddar niye final yapıyor?
İran Cumhurbaşkanı Reisi helikopter kazasında hayatını kaybetti! İşte son 24 saatte tüm yaşananlar

İran Cumhurbaşkanı Reisi helikopter kazasında hayatını kaybetti! İşte son 24 saatte tüm yaşananlar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title