CEYHUN YILMAZ HABERLERİ

Ceyhun Yılmaz haber, Ceyhun Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ceyhun Yılmaz

Ceyhun Yılmaz

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 5.10.1976 - ...

Ceyhun Yılmaz Kimdir ?

1976 yılının Ekim ayının 5.günü Bakırköy-Yenimahalle Doğumevi'nde, 21 yaşında bir annenin ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi Ceyhun Yılmaz… İlk yıllar annesi onu her anne gibi ayağında salladığı için uyuyamadı. Henüz 4 yaşındayken ezbere söyleyebildiği adresi Feritselimpaşa Caddesi Sancaktepe Sokak No 35 Bora Apartmanı Daire 10 Bahçelievler İstanbul'da büyüdü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ceyhun Yılmaz - 24.5.2020
Ünlü isimler sevenlerinin bayramını sosyal medyadan kutladı
Komedyen Ceyhun Yılmaz da sevenlerinin bayramını İstanbul fonuyla paylaştığı fotoğrafla tebrik ederken, aile fotoğrafını paylaşan Yavuz Seçkin, "Nes¸eli ve sagˆlıklı bayramlar diliyoruz tu¨m gu¨zel dostlara, bu¨yu¨klere, ku¨c¸u¨klere.
Ceyhun Yılmaz - 22.5.2020
Radyolar bayramın 2. gününde Türkiye için tek ses olacak
Programda Ali Erim, Altan Kiraz, Bay J, Ceyhun Yılmaz, Cezayir Doğan, Duygu Atakan, Doğancan Özadlı, Gezegen Mehmet, Hopdedik Ayhan, Kadir Çöpdemir, Mesut Süre, Modern Sabahlar, Nihat Sırdar, Ömer Erişmen, Polat Labar, Serdar Gökalp, Serkan Kızılbayır, Talha Bora Öge, Tolga Avcı, Tülay İkbal, Tüzün Venhar Sağıroğlu gibi sevilen radyocular yer alacak.
Ceyhun Yılmaz - 18.4.2020
Okan Bayülgen: "Linç kültürü rezil olmayı unutturdu"
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Instagram'da canlı yayınla gerçekleştirilen programın yönetimini komedyen, oyuncu, radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz üstlendi.
Ceyhun Yılmaz - 25.2.2020
Dilek Ödülleri sahiplerini buldu
BERİL YAZICI: UMUT IŞIĞI OLMAYI AMAÇLIYORUZ Burçin Şimşek ve Ceyhun Yılmaz'ın sunuculuğunu yaptığı törenin açılışında konuşan Dilek Gönüllüleri Kulübü Başkanı Beril Yazıcı, 'Yaş aralığı fark etmeksizin toplumun her kesiminden ihtiyaç sahibi insanlarla gönüllülerimizi bir araya getirerek, onların zor günlerini aydınlatarak umut ışığı olmayı amaçlamaktayız.
Ceyhun Yılmaz - 13.2.2020
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, radyocularla buluştu
Vali Yerlikaya, radyonun hızlı ve etkili bir kitle iletis¸im aracı olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Olası bir deprem halinde faaliyet go¨stermek u¨zere 26 c¸alıs¸ma grubumuz var. Bu gruplara bir de iletis¸im c¸alıs¸ma grubunu ekledik. C¸u¨nku¨ bir afet durumunda olması gereken en o¨nemli hizmetlerden birinin dogˆru iletis¸im oldugˆunu du¨s¸u¨nu¨yoruz. Bo¨yle bir durumda insanlarımıza neyle kars¸ı kars¸ıya oldugˆumuzu dogˆru, hızlı ve anlas¸ılır bir s¸ekilde anlatmanın c¸ok o¨nemli oldugˆuna inanıyoruz." Etkinliğe katılan radyo programcılarından Mehmet Akbay, Cem Arslan, Polat Labar, Ceyhun Yılmaz, Murat Kazanasmaz, Hilal O¨zgani, Ayhan Gu¨ngo¨r, URYAD Bas¸kanı Olcay Akay, Serdar Go¨kalp, Adem Metan, Ali Fuat Gu¨lmez, Emrullah Gu¨l ve Ali S¸entu¨rk, Du¨nya Radyo Gu¨nu¨'ne ilis¸kin du¨s¸u¨ncelerini paylas¸arak, organizasyona ev sahipligˆi yapan Vali Yerlikaya'ya tes¸ekku¨r ettiler.
Ceyhun Yılmaz - 4.2.2020
"Müziğin Yıldızları" ödülleri sahiplerini buldu
Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Fazıl Say Salonu'ndaki ödül törenin sunuculuğunu radyo programcısı Ceyhun Yılmaz üstlenirken, etkinliğe çok sayıda sanatçı ve sanatsever katıldı.
Ceyhun Yılmaz - 3.2.2020
'Denizden Gelen'ler Esenler'de Sergilendi
Sergi açılışı sonrasında yönetmenliğini Ceyhun Yılmaz Ket'in yaptığı "Denizden Gelen" isimli belgesel film gösterimi gerçekleşti.
Ceyhun Yılmaz - 24.12.2019
Serkan Çağrı ile Ceyhun Yılmaz "Nev Nefes"te bir araya gelecek
Klarnet sanatçısı Serkan Çağrı "Nev Nefes" programında, komedyen Ceyhun Yılmaz ile aynı sahneyi paylaşacak.
Ceyhun Yılmaz - 19.7.2019
Ceyhun Yılmaz'dan mahkumlara gösteri
Silivri Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda mahkumlara yönelik "Eğitim ve iyileştirme" faaliyetleri kapsamında komedyen Ceyhun Yılmaz, gösteri sundu.
Ceyhun Yılmaz - 23.6.2019
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, eşiyle birlikte oy kullandı
Mehmet Nuri Ersoy ile aynı sandıkta, komedyen ve oyuncu Ceyhun Yılmaz da oy verdi.
Ceyhun Yılmaz - 23.6.2019
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy oyunu kullandı
Mehmet Nuri Ersoy ile aynı sandıkta, komedyen ve oyuncu Ceyhun Yılmaz da oy verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ceyhun Yılmaz Haberleri | Ceyhun Yılmaz Kimdir - Haberler - Ceyhun Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ceyhun Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. DHA YURT BÜLTENİ - 17.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 15:08:38. #1.14#
title