Cengiz Günay Haberleri

Cengiz Günay haber, Cengiz Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Günay - 02.05.2018
Tekirdağ'da Kısa Kısa
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, bir otelde düzenlenen toplantıya Başkan Albayrak'ın yanı sıra, Tekirdağ milletvekilleri Metin Akgün ve Ayşe Doğan, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, bazı oda, birlik başkanları ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
Cengiz Günay - 05.04.2018
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Ticaret Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, TSO Yönetim Kurulu ve banka yöneticilerinin katılımıyla Tekirdağ TSO'da "Nefes Kredisi" kapsamında basın açıklaması toplantısı gerçekleştirdi.
Cengiz Günay - 23.02.2018
Trakyaka Yönetim Kurulu Toplandı
Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA), şubat ayı yönetim kurulu toplantısı Kırklareli'de yapıldı. Kırklareli Valisi Orhan Çi·ftçi·'nin başkalığında, valilik binasında gerçekleşen toplantıda, bir önceki toplantıda alınan kararlar ile gündem maddeleri görüşüldü. Toplantıya, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Saffet Üresin, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.
Cengiz Günay - 29.01.2018
Teder'den Günay'a Ziyaret
Trakya Engelli Haklarını Koruma ve Geliştirme Derneği, Tekirdağ Ticaret Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay'ı ziyaret etti.
Cengiz Günay - 23.01.2018
Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin olarak bir değerlendirmede bulundu.
Cengiz Günay - 11.01.2018
Etso Heyeti Asyaport'u İnceledi
Ardından tanıtımı gerçekleştirilen liman gezilerek inceleme yapıldı. ETSO heyeti daha sonra Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri katılım sağladı.
Cengiz Günay - 29.12.2017
Tekirdağ Tso Başkanı Günay Açıklaması
Tekirdağ TSO'dan yapılan açıklamaya göre, odanın aralık ayı meclis toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında hazırlanan yeni sistemi 11 Aralık'tan itibaren Türkiye'deki 365 oda ve borsa ile Tekirdağ TSO'nun da kullanmaya başladığını belirtti.
Cengiz Günay - 26.12.2017
Tekirdağ'da Kentsel Dönüşüm Bilgilendirme Toplantısı
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Başkanlık Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Prof.
Cengiz Günay - 25.11.2017
İltisak Hatlarının Kategorize Edilmesi Toplantısı
Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada, TSO Konferans Salonu'ndaki toplantıya, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Fahrettin Akçal, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan yetkililer, lojistik ve nakliye firma temsilcileri ile iş adamlarının katıldığı bildirildi.
Cengiz Günay - 23.11.2017
Trakyaka Yönetim Kurulu Toplantısı
Ajanstan yapılan açıklamaya göre, Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi başkanlığında yapılan toplantıya, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Saffet Üresin, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altınel, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.
Cengiz Günay - 09.11.2017
Atatürk'ün Ebediyete İntikalinin 79. Yılı
Bu duygu ve düşüncelerle, ebediyete intikalinin 79. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Onun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyorum." Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 24.10.2017
Başkan Eşkinat Süleymanpaşa Otogarı'nın Temel Atma Törenine Katıldı
Düzenlenen temel atma törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Eski Belediye Başkanı Op.
Cengiz Günay - 23.10.2017
Tekirdağ'da Yeni Otobüs Terminalinin Temeli Atıldı
Temel atma törenine, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten ve vatandaşlar katıldı.
Cengiz Günay - 20.10.2017
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Güngör Karakoç, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay'ı makamında ziyaret etti.
Cengiz Günay - 20.10.2017
21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü
1860 yılında ilk özel siyasi gazete olan Tercümanı Ahval'ın çıkmaya başladığı gün olan 21 Ekim'in Gazeteciler Bayramı olarak kutlandığını anımsatan Albayrak şunları kaydetti: "Türkiye sansürün uygulandığı, gazetecilerin cezaevlerine atıldığı, kaleme aldıkları yazılar nedeniyle işten atıldıkları veya baskı nedeniyle otosansür uygulamak zorunda kaldıkları dönemleri yaşamıştır ve zaman zaman yaşamaktadır. Ancak ülkemiz bu dönemleri aşacaktır. Çünkü tarihin akışı geriye çevrilemez. İnanıyorum ki, demokrasi ilerledikçe ve özgürlükler arttıkça basınımız da daha iyi bir duruma gelecektir. " 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay da "21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 20.10.2017
Türkiye-Kazakistan Kadın Girişimciler İş Forumu
Edirne Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu ile Kazakistan'dan gelen kadın girişimciler arasında ortak projeler geliştirmeyi amaçlayan Türkiye-Kazakistan Kadın Girişimciler İş Forumu İstanbul'da TOBB binasında yapıldı. TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Ruhsar Pekcan'ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, Kazakistan Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly de katıldı.
Cengiz Günay - 19.10.2017
Ekonomiye Kadın Eli Değiyor
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Ruhsar Pekcan'ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, Kazakistan Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly de katıldı.
Cengiz Günay - 19.10.2017
Türk ve Kazak İş Kadınları Güçlerini Birleştiriyor
"Müteahhitlik firmalarımız 20 milyar dolarlık projeye imza attı" TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Türk şirketlerin gıdadan sağlık sektörüne, savunma sanayisinden kimya sektörüne kadar pek çok alanda Kazakistan'a 2 milyar dolar yatırım yaptığını belirterek, "Şirketlerimiz Kazakistan'da 15 binden fazla kişiye istihdam sağlıyorlar.
Cengiz Günay - 12.10.2017
Tekirdağ Tso'dan Eğitim Yardımı
Tekirdağ TSO Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu (TOBB) üyesi Cengiz Günay, yardımlara ilişkin, "TOBB'un finans desteği ile her yıl geleneksel hale getirilen eğitim yardımları neticesinde, bu yıl öğrencilerimiz için ayakkabı ve mont satın alınması yönünde bir karar aldık.
Cengiz Günay - 10.10.2017
Türkiye ile ABD Arasında Vize İşlemlerinin Askıya Alınması
"Hükümetimizin aldığı kararları destekliyoruz" Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (Tekirda TSO) Başkanı Cengiz Günay, ABD'nin vize işlemlerini askıya almasını kınadıklarını söyledi.
Cengiz Günay - 11.09.2017
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Açıklaması
Törene Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Metin Akgün ve Mustafa Yel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Ticaret ve Sanayi Odası Cengiz Günay, iş adamları ve protokol üyeleri katıldı.
Cengiz Günay - 29.08.2017
30 Ağustos Zafer Bayramı'na Doğru
Tekirdağ AK Parti Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 29.08.2017
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
-Günay'dan bayram mesajı Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 16.08.2017
Tekirdağ İhracat Hedefini Büyüttü
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, "Bu yılın sonunda ihracatın geçen yıla göre yüzde 12'lik artışla 815 milyon dolar civarında gerçekleşmesini hedefliyoruz.
Cengiz Günay - 31.07.2017
Trakyaka Aylık Olağan Toplantısı Yapıldı
Toplantıya, Edirne Valisi Günay Özdemir, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Saffet Üresin, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altınel ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.
Cengiz Günay - 05.07.2017
Tekirdağ'da "Tarım Sektörü Ekonomi Toplantısı" Yapıldı
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Tekirdağ Ticaret Sanayi Odası'nda gerçekleşen toplantıya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Zekeriya Sarıkoca, Vali Yardımcısı Suat Yıldız, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı, Namık Kemal Üniversitesi Dekanı Prof.
Cengiz Günay - 04.07.2017
Tekirdağ Tso Başkanı Günay'a Ziyaret
Özel Eğitim Kurumları Derneği, Tekirdağ temsilcileri Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay'ı ziyaret etti.
Cengiz Günay - 03.07.2017
14. Karadeniz Yayla Şenliklerinde Muhteşem Final
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, TESKİ Genel Müdürü Şafak Başa, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve daha birçok ismin katıldığı Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Karadeniz İlleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 14.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Günay Haberleri | Cengiz Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Cengiz Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Serdar Akdoğan Yeniden TOBB Ticaret Odaları Konseyi'ne Seçildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 05:12:32. #1.15#

title