Burak Yılmaz'ın babası Fikret Yılmaz, "Hükümetten destek alıyor" iddialarına yanıt verdi!

Burak Yılmaz'ın babası Fikret Yılmaz, "Hükümetten destek alıyor" iddialarına yanıt verdi!

Haberler.com - Haberler | Spor

Beşiktaş'ın deneyimli golcüsü Burak Yılmaz'ın babası Fikret Yılmaz, "Burak Yılmaz'dan ve hükümetten destekli olduğuma dair söylemler beni rahatsız ediyor. Biliyorsunuz Sayın Cumhurbaşkanımız futbolculuğu döneminde benim takım kaptanımdı." dedi.

Burak Yılmaz'ın babası Fikret Yılmaz, Radyospor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yılmaz, "Burak, Allah nasip ederse en fazla bir hafta içerisinde antrenmanlara başlayacak. Burak sezonun ilk maçında da Beşiktaş formasıyla sahada olacak. Burak için Lecce transfer teklifi yaptı. Fakat Burak, Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmüyor." dedi.

"CUMHURBAŞKANINA ULAŞMAM SÖZ KONUSU DEĞİL"

Yılmaz, "Burak Yılmaz'ın babası olmam konusu beni her zaman rahatsız etti. Burak Yılmaz'dan ve hükümetten destekli olduğuma dair söylemler beni rahatsız ediyor. Biliyorsunuz Sayın Cumhurbaşkanımız futbolculuğu döneminde benim takım kaptanımdı. Teknik direktör olarak bazı takımların gündemine geldiğimde 'Devletten destekli ve torpille göreve geliyor' şeklinde yorumlar yapılıyor. Asla ve asla Türkiye'nin Cumhurbaşkanı'na bu konuda benim ulaşabilmem söz konusu olamaz." diye konuştu.

Burak Yılmaz'ın babası Fikret Yılmaz, 'Hükümetten destek alıyor' iddialarına yanıt verdi!
Haber Yorumları (4)
CONİ: Ulan benim vergilerimden haksiz 1 kurus geciyosa kimsenin bogazindan beter olsunlar, ozellikle Dirilis dizisi, Miting harcamalari, Makam arabalari . . . .
ALİ AGA: Fikretin futbolculuğunu ve adamlığını biliyormusunuzda eleştiriyorsunuz ey çapsızlar. Onun futbolculuğuna çapınız yetmez sizin.
FENER BİR SEVDADİR: paraya söhrete tapan asalaklar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title