Beşiktaş coin var mı? Beşiktaş token çıktı mı? Beşiktaş token ne zaman gelecek? Beşiktaş token ne zaman gelecek? Beşiktaş coin ön satış ne zaman? - Haberler
Haberi Paylaş

Beşiktaş coin var mı? Beşiktaş token çıktı mı? Beşiktaş token ne zaman gelecek? Beşiktaş token ne zaman gelecek? Beşiktaş coin ön satış ne zaman?

Beşiktaş coin var mı? Beşiktaş token çıktı mı? Beşiktaş token ne zaman gelecek? Beşiktaş token ne zaman gelecek? Beşiktaş coin ön satış ne zaman?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Beşiktaş Token ne zaman çıkacak? Fenerbahçe Token'ın 9 Ağustos'ta piyasaya sürüldüğünü açıklamasının ardından Beşiktaş token'ın olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Peki, Beşiktaş token var mı? Beşiktaş token çıktı mı? Beşiktaş token ne zaman gelecek? Beşiktaş coin var mı?

Fenerbahçe tokenin piyasaya sürülmesinin ardından Beşiktaşlı taraftarlar tarafından Beşiktaş Token'ın olup, olmadığı merak edilmekte. Vatandaşlar internette "Beşiktaş token var mı? Beşiktaş token çıktı mı? Beşiktaş token ne zaman gelecek? Beşiktaş coin var mı?" sorularına cevap aramakta. Beşiktaş Token'ın olup, olmadığı ve ne zaman çıkacağı ile ilgili detaylar haberimizde...

BEŞİKTAŞ TOKEN VAR MI?

Galatasaray ve Trabzonspor'un Socios ile, Fenerbahçe'nin ise Paribu ile kripto para dünyasına adım atmasının ardından, Beşiktaş Token'ın ne zaman çıkacağı merak edilmekte. Kısa süre içerisinde internette en çok merak edilen konular arasında yer alan Beşiktaş Token, için Kointra ile anlaştı.

BEŞİKTAŞ COİN NE ZAMAN GELECEK?

Juventus, Barcelona, Manchester City gibi Türkiye'nin büyük kulüplerinin de token çıkartmasının ardından harekete geçen Beşiktaş yönetiminin rakipleri gibi token (coin) çıkartılması yönünde görüşmeler yaptığı ve yakın zaman içerisinde token dünyasına giriş yapacağı gelen bilgiler arasında.

Kointra ile anlaştı!

Kara Kartal'ın 600 milyon liralık Beşiktaş Token satışı için kripto para borsası Kointra ile anlaştığı öğrenildi.

Anlaşmaya göre piyasaya sunulacak olan Beşiktaş Token'ın toplam değeri 600 milyon TL olacak. Sözleşme şartlarından önemli bir maddesi uyarınca, tıpkı Fenerbahçe'de olduğu gibi, ilk etapta Beşiktaş Token'ların bir kısmı satışı sunularak işleme açılacak. Söz konusu miktar 200.000.1903 adetle sınırlı olacak. Zaman içinde ise 600 milyonluk token satışı gerçekleştirilecek.

Öte yandan Beşiktaş taraftarlarının Beşiktaş 1903 Token'nin birçok avantajından faydalanacağı belirtildi.

Şampiyonlar Ligi'nde yer alan Beşiktaş Token'ın da büyük bir taleple karşılaşması ve global bir başarı getirmesi bekleniyor.

SOCİOS NEDİR?

Socios.com futbol tutkunları için geliştirilen yeni bir uygulama. Sevdiğiniz kulübün kararlarını etkilemek için oy sahibi olun. Sesinizi duyurun, tuttuğunuz takıma özel ödüller kazanma şansı yakalayın ve hayatınızın fırsatını yaşamak için yarışın. için geliştirilen yeni bir uygulama.

Haberler.com - Gündem

Fenerbahçe, Beşiktaş, Kripto, token, , Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title