Beşiktaş, Adem Ljajic yüzünden yeni transfer yapamıyor - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Beşiktaş, Adem Ljajic yüzünden yeni transfer yapamıyor

Haberler.com - Haberler | Spor

Çifte kupalı Kartal, bu sezon üç kulvarda başarıyı getirecek bir kadro oluşturma peşinde. Ghezzal ve Rosier'de işlem tamam ancak ayrılması gereken isimler de var. Bonuslarla birlikte 3.5 milyon euro maaş alan Adem Ljajic'te çıkmaz yaşanıyor. Bu parayı bırakmak istemeyen Adem, gelen teklifleri geri çeviriyor. Bütçesi sarsılan Kartal, Ljajic'le yolları ayırmak zorunda.

Beşiktaş, Valentine Rosier'i İstanbul'a getirdi. Şimdi sırada Rachid Ghezzal var. Bu iki futbolcunun maliyeti yaklaşık 20 milyon euro gibi bir bedele dayanıyor. Buna bonservis ve maaşlar dahil. Ancak bu iki transfer limitleri zorladı. Üstelik Vida, Ljajic, N'Koudou gibi maliyeti bütçeyi sarsan futbolcular da var. Özellikle Ljajic bir hayli can sıkıyor.

Beşiktaş, Adem Ljajic'in sert tavrı yüzünden yeni transfer yapamıyor

"AYRILMAK İSTEMİYORUM"

Skorer'in haberine göre senelik 3.5 milyon euro maliyeti olan Ljajic, sözlemesini Beşiktaş'ta tamamlamak istiyor.

GENOA'YI REDDETTİ

İtalyan ekibi Genoa'nın senelik 1,7 milyon euroluk maaş teklifini Sırp futbolcu geri çevirdi. Parasını bırakmak istemeyen Adem Ljajic, "Beşiktaş'taki sözleşmeme sadık kalmak istiyorum ve takımdan ayrılmak gibi bir düşüncem yok" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş, Adem Ljajic yüzünden yeni transfer yapamıyor
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (3)
Ay kural:En fazla maaşını karşılayan bir kulübe kiralık gider. Toparlansa müthiş bir oyuncu. Takas yapsınlar.
Orçun Yılmaz:takıma en ufak bi katkın yok zaten aldığın paranın hakkınıda vermiyorsun bırak git takıma maddi yönden bir katkın olsun bari para gözler sizi
Dindar Komünist:keriz mi o parayı bırakıp gitsin de yarı paraya oynasın ? sen 5 bin tl maaş aldıgın yerden cıkıp 2500 tl maaş veren yere gider misin ki adama gi diyorsun ? seni mi düşünecek kendini mi ? para gözmüş ne salakça bi yorumdur bu
500