Başkan Baran Temizlik İşçilerini Ziyaret Etti

Temizlik işçilerini ziyaret eden Körfez Belediye Başkanı Baran, “Sizlerin sayesinde Körfez daha da güzelleşiyor" dediKörfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz ile birlikte temizlik işçilerini ziyaret etti, işçilerle sohbet edip birlikte çay içti.

Başkan Baran Temizlik İşçilerini Ziyaret Etti

Temizlik işçilerini ziyaret eden Körfez Belediye Başkanı Baran, "Sizlerin sayesinde Körfez daha da güzelleşiyor" dedi


Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz ile birlikte temizlik işçilerini ziyaret etti, işçilerle sohbet edip birlikte çay içti. Körfez'in her geçen gün artan nüfusuna rağmen güzelleştiğini belirten Başkan İsmail Baran, temizlik işçilerine de özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Başkan Baran, "Sizlerin sayesinde Körfez'de birçok iş güzel oluyor" ifadelerini kullandı.


Temizlik işçilerinin Körfez'in yükünü taşıdığını belirten Başkan İsmail Baran, "İşinizi gerçekten iyi yapıyorsunuz. İlçemizin temizliği noktasında gösterdiğiniz hassasiyet ve verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Özellikle temizlik ve bu yöndeki yatırımlarda örnek bir belediyeyiz. Bunda en büyük gayret sizlerin" ifadelerini kullandı.


Ziyaret sonrasında temizlik işçileri Başkan Baran'la hatıra fotoğrafı çektirdi. - KOCAELİ

Kaynak: İHA