Bank Asya 1. Lig'de 25. haftanın görünümü

Bank Asya 1. Lig'de 25. hafta maçları bu gece oynanan Kocaelispor - Karşıyaka maçıyla tamamlandı. Lider Eskişehir'in Altay'a yenilmesinden sonra Malatyaspor'u 4 - 0 yenen Sakaryaspor averajla liderliğe yükselirken, Kocaelispor da bu gece oynanan maçta Karşıyaka'yı 1 - 0 yenerek 44 puanla 4. sıradaki yerini korudu.

Bank Asya 1. Lig'de 25. haftanın görünümü

Bank Asya 1. Lig'de 25. hafta maçları bu gece oynanan Kocaelispor - Karşıyaka maçıyla tamamlandı. Lider Eskişehir'in Altay'a yenilmesinden sonra Malatyaspor'u 4 - 0 yenen Sakaryaspor averajla liderliğe yükselirken, Kocaelispor da bu gece oynanan maçta Karşıyaka'yı 1 - 0 yenerek 44 puanla 4. sıradaki yerini korudu.

Ligin 25. haftasında alınan sonuçlar ve puan durumu ile 26. haftanın programı şöyle:

TOPLU SONUÇLAR

Giresunspor - Kartalspor: 2 - 3

Altay - Eskişehirspor: 2 - 1

Diyarbakırspor - Mardinspor: 2 - 0

Antalyaspor - Orduspor: 1 - 1

Kayseri Erciyesspor - Boluspor: 2 - 1

Elazığspor - Samsunspor: 1 - 2

İstanbulspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi: 0 - 5

Sakaryaspor - Malatyaspor: 4 - 0

Kocaelispor - Karşıyaka: 1 - 0

TAKIMLAR O G B M A Y P

1. Sakaryaspor 25 13 8 4 44 23 47

2. Antalyaspor 25 12 11 2 47 28 47

3. Eskişehirspor 25 14 5 6 43 26 47

4. Kocaelispor 25 13 5 7 45 28 44

5. Kayseri Erciyesspor 25 10 9 6 42 30 39

6. Karşıyaka 25 10 9 6 31 25 39

7. Orduspor 25 10 9 6 30 33 39

8. Diyarbakırspor 25 10 8 7 33 25 38

9. Kartalspor 25 9 9 7 37 35 36

10. Boluspor 25 8 11 6 36 36 35

11. Altay 25 10 4 11 31 38 34

12. Gaziantep B.Bld 25 7 9 9 43 39 30

13. Malatyaspor 25 8 5 12 28 33 29

14. Giresunspor 25 6 9 10 28 33 27

15. Samsunspor 25 7 6 12 33 43 27

16. Elazığspor 25 6 5 14 32 46 23

17. İstanbulspor 25 3 6 16 14 43 15

18. Mardinspor 25 3 4 18 20 52 13

- 26. HAFTANIN PROGRAMI -

15 Mart Cumartesi:

13.00 Elazığspor - Kayseri Erciyesspor (Elazığ Atatürk)

16 Mart Pazar:

13.00 Kartalspor - Altay (Kartal)

13.00 Giresunspor - Antalyaspor (Giresun Atatürk)

13.00 Boluspor - Kocaelispor (Bolu Atatürk)

13.00 Karşıyaka - Orduspor (Alsancak)

13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi - Samsunspor (GASKİ Spor Tesisleri)

13.00 Mardinspor - İstanbulspor (21 Kasım)

13.00 Malatyaspor - Diyarbakırspor (Malatya İnönü)

17 Mart Pazartesi:

19.00 Eskişehirspor - Sakaryaspor (Eskişehir Atatürk)