Ali Ece'den Aziz Yıldırım'a sürpriz kontra: 'Marcelo'yu alın' diyorsunuz, siz İsmail Köybaşı'nı aldınız - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ali Ece'den Aziz Yıldırım'a sürpriz kontra: "Marcelo'yu alın" diyorsunuz, siz İsmail Köybaşı'nı aldınız

Haberler.com / Ali Gülhan - Haberler | Spor

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Perşembe günü yaptığı basın toplantısında mevcut başkan Ali Koç'un transfer politikasını eleştirerek, "Herkes serbest. Real Madridli Ramos boşta, git al. Marcelo boşta, al. Benzema'yı al. Git Roma'dan Dzeko'yu al" ifadelerini kullanmıştı. Ünlü yorumcu Ali Ece bu sözlere tepki gösterirken, "Aziz Bey 'Marcelo alın' diyorsunuz ama siz de Caner Erkin'den sonra İsmail Köybaşı'nı aldınız" dedi.

Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım'ın düzenlediği basın toplantısının yankıları devam ediyor. Ünlü yorumcu Ali Ece, Ali Koç'un transfer politikasını eleştiren Yıldırım'a tepki gsöterdi.

AZİZ YILDIRIM'IN SÖZLERİNE TEPKİ GÖSTERDİ

YouTube Vole kanalında yorumlarda bulunan Ali Ece, Aziz Yıldırım'ın basın toplantısında Ali Koç'a yönelik söylediği, "Herkes serbest. Real Madridli Ramos boşta, git al. Marcelo boşta, al. Benzema'yı al. Git Roma'dan Dzeko'yu al" sözlerine tepki gösterdi. Ece, "Aziz Bey 'Marcelo'yu alın' diyorsunuz ama siz de Caner Erkin'den sonra İsmail Köybaşı'nı aldınız" dedi.

Ali Ece'den Aziz Yıldırım'a sürpriz kontra:
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (1)
Ali Kemal BATUMLU:Ali ECE şahsında sözüm ona spor yazar ve yorumcularına sesleniyorum,tıpkı siyaset yorum ve yazarlığı gibi Futbol yorumcu ve yazarlığındada güce teslim olunmuşluğu görüyorum.İsmail kÖYBAŞI na hakaret etmiyormusunuz,Milli Takıma seçilirken seçenleri konuşamadınız,Sn KOÇ un medyadaki gücü ortada,desteklemek için brilerinin ismini kullanmanıza gerek yok.Bırakın artık bu goy goy culuğuda Futbol umuz doğru ellerde yükselsin....
500