WTC Coin nedir? Güncel Waltonchain (WTC) Coin yorum ve grafiği

WTC Coin nedir? Güncel Waltonchain (WTC) Coin yorum ve grafiği

Haberler.com - Haberler | Gündem
WTC Coin nedir? Güncel Waltonchain (WTC) Coin yorum ve grafiği

Son dönemlerde kripto paralarda çeşitlilik hız kazandı. Bunlardan biriside Waltonchain. WTC coin, blockchain, RFID teknolojisi ve IoT'yi (Nesnelerin İnterneti) birleştiren bir ekosistem inşa ediyor. WTC coin anlık olarak yükseliyor ve düşüyor. Peki, WTC Coin nedir? Güncel Waltonchain (WTC) Coin yorum ve grafiği

Waltonchain bugünkü fiyatı ₺12,66 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺287.196.296 TRY. Waltonchain son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #312, piyasa değeri ₺913.038.947 TRY. Dolaşımdaki arz 72.133.493 WTC coin ve maksimum seviyede. 100.000.000 WTC coin.

WTC COİN NEDİR?

Waltonchain (WTC), blockchain, RFID teknolojisi ve IoT'yi (Nesnelerin İnterneti) birleştiren bir ekosistem inşa ediyor. Walton ekibi, RFID okuyucuları aracılığıyla eşzamanlı olarak blok zincirine yüklenen kendi rastgele kimlik karmalarını oluşturabilen İşlem Kimliği okuyan RFID çipleri geliştirir ve üretir. Bu, özellikle üst düzey giysi tanımlama, gıda ve ilaç izlenebilirliği ve lojistik izleme gibi tedarik zinciri kullanım durumları için gelişmiş operasyonel verimlilik anlamına gelir.

Güncel Waltonchain (WTC) Coin yorum ve grafiği WTCUSD Grafiği

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title