Üçpınar Haberleri

Üçpınar haber, Üçpınar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Üçpınar - 27.11.2017
Kamyonetteki Gps Hırsızları Yakalattı
GPS ile uydu takip istemi kayıtlarına göre, şüphelilerin 15 Ağustos 2017'de Soma Dualar Mahallesi'nden 5, 12 Eylül'de Yunusemre Üçpınar bölgesi Buyukarpacık Mahallesi'nden 3, 20 Eylül'de Soma Dualar Mahallesi'nden 2, 20 Kasım'da Yunusemre ilçesi Üçpınar Mahallesi'nden 3, 24 Kasım'da Akhisar Sarıçalı Mahallesi'nden 1 büyükbaş hayvan hırsızlığı ve 19 Ekim'de Soma Cenkyeri Mahallesi'nde hırsızlığa teşebbüs olaylarını gerçekleştirdikleri tespit edildi.
Üçpınar - 25.11.2017
Akhisar'da Hayvan Hırsızlığı İddiası
Kiralık aracın daha önce gittiği yerleri araştıran jandarma, Soma ilçesi Dualar Mahallesi'nden 5, Yunusemre ilçesi Üçpınar Büyükarpacık Mahallesi'nden 3, Soma ilçesi Cenkyeri Mahallesi'nde hırsızlığa teşebbüs, Yunusemre ilçesi Üçpınar Mahallesi'nden 3 ve son olarak Akhisar ilçesi Sarıçalı Mahallesi'nden 1 büyükbaş hayvan hırsızlığının aynı araçla gerçekleştirildiğini ve çalınan hayvanların satılmak üzere Akhisar'ın Beyoba Mahallesi'ndeki bir ahıra getirildiğini belirledi.
Üçpınar - 14.11.2017
Vali Topaca Muhtarlarla Buluştu
Toplantıya, Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar ile diğer kurum müdür ve temsilcileri katıldı.
Üçpınar - 05.11.2017
Para Etmiyor" Diye Bin 200 Nar Ağacını Kesti
Edinilen bilgiye göre Şanlıurfa'nın Suruç ilçesine bağlı Üçpınar Mahallesi'nde yaşayan İzzet Özberk, arazisinde bulunan narların bu yıl düşük fiyattan alıcı bulduğunu iddia ederek, topladığı nar meyvelerini araziye attı.
Üçpınar - 28.10.2017
ODTÜ'den Geçecek Yol Ağaçlandırılıyor
Açıklamada ifadelerine yer verilen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Vedat Üçpınar, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in "Protokolde iki katı ağaç dikimi öngörülmesine rağmen biz 4 katından fazla dikeceğiz.
Üçpınar - 26.10.2017
Ankara'da Kazı Sezonunda Son Gün 31 Ekim
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Genel Kurulunda kazı sezonunun 31 Ekim'de sonlandırılması kararlaştırılmıştı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, ilçe belediyeleri ve ilgili kuruluşların yetkilileriyle yapılan toplantıda 3 Nisan'da başlayan 2017 kazı sezonunun 31 Ekim'de sona ermesinin kararlaştırıldığını belirterek, "Bu tarihten sonra Nisan ayında kazı sezonu açılıncaya kadar acil durumlar ve arızalar dışında kazı yapılamayacak" dedi.
Üçpınar - 13.10.2017
Keban'da Köy Yollarının Asfaltlanması
Keban ilçesinde Topkıran köyü Malatya bağlantı yolu, Üçpınar köy Yolu, Denizli ve Nimri köylerinin yolları asfaltlanarak hizmete sunuldu.
Üçpınar - 11.10.2017
Hastaneler Bölgesinin İlk Kavşağı Hızla Yükseliyor
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Bilkent Şehir Hastanesini kentin dört bir yanına bağlayacak ve 33 kilometre uzunluğunda bulvarlar, 29 köprülü kavşak, geçit ve 2 tünelden oluşan dev proje için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Projenin en büyük kavşağı olan ODTÜ Teknokent Kavşağı'ndan çalışmalara başlayan Büyükşehir Belediyesi, burada yapılacak köprünün fore kazık imalatlarına devam ediyor. ODTÜ Teknokent Kavşağı'nın 3 katlı olacağını ve 2 köprü ile 2 alt geçitten oluşacağını ifade eden Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, "Hastane kampüsü doğu bölgesinde ODTÜ Teknokent Kavşağı noktasında 2 adet köprü ve 2 adet alt geçit yer alacak.
Üçpınar - 02.10.2017
Elazığ'da Çapa Makinesi Devrildi: 3 Yaralı
İlçeye bağlı Örenyaka köyünden Üçpınar köyüne giden Recep Gedik yönetimindeki çapa makinesi, Zırkı grup köy yolu Çandikan mevkisinde devrildi.
Üçpınar - 27.09.2017
Haymana-Ankara Duble Karayolu Çalışması
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Vedat Üçpınar, konuya ilişkin değerlendirmesinde, 32 kilometre uzunluğunda tek gidiş ve tek geliş olan yolun, emniyet şeritleriyle birlikte 3 gidiş, 3 gelişe çıkarıldığını belirtti.
Üçpınar - 24.09.2017
Hakkari'de 31 Bölge, 'Özel Güvenlik Bölgesi' İlan Edildi
Valilik'ten yapılan açıklamada, PKK ve diğer terör örgütlerinin son zamanlardaki terör ve yıldırma saldırılarının, kentin sosyal ve ekonomik gelişmesini olumsuz etkilediği belirtildi. Saldırılar sonucu halkın ekonomik ve sosyal faaliyetlerini yürütme ile seyahat etme haklarını kullanmaktan mahrum kaldıkları kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Günlük hayatları olumsuz etkilenen vatandaşlarımız büyük mağduriyet yaşamaktadır. Valilik makamımız, öncelikle vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, mevcut huzur ve güven ortamının sürdürülmesi, devlet ve milletimizin her türlü terör tehdidi ve saldırısından korunması maksadıyla bölgesinde emniyet ve asayiş temin etmek için ilgili mevzuat çerçevesinde her türlü tedbiri almaktadır. Tedbirler kapsamında Askeri Yasak Bölgeler ve Güvenlik Bölgeleri Kanunu'nun ilgili maddesi gereğince kent merkezi ile Çukurca, Şemdinli ve Yüksekova ilçeleri sınırlarındaki 31  bölgenin, 26 Eylül'de saat  saat 00.01'den 10 Ekim 2017 günü saat 23.59'a kadar  Mayıs saat 00.00'a kadar  'Özel güvenlik bölgesi' ilan edilmiştir." Açıklamaya göre, Özel Güvenlik Bölgesi ilan edilen yerleşim yerleri ise şöyle:   "Koryürek - Samanlı Bölgesi (Samanlı Mah.-94/5-94/7 Batısı, Kıytikkara T.-Koryürek Mah. Güneyi,  arasında kalan bölge),Mehendi Bölgesi (Aslan Dağı güneyi, Beyyurdu batısı, 2148 Rakımlı Tepe batısı, Akpınar Dağı batısı, Leylek Dağı kuzeyi, Verimsiz Toprak mevkii ve Herki Deresi doğusu arasında kalan bölge (Aktütün Mahallesi, Dereyanı Mahallesi, Konur Köyü, Uğuraçan Köyü ve Yeşilbayır Mahallesi yerleşim birimleri hariç),Küçe T. - Meydan T. – Yayla T.-2792 Rk.T.- Müzgikaya T. Bölgesi (Yumrutaş Mah.Güneyi, Arpalı T.Doğusu, Üçpınar T.
Üçpınar - 20.09.2017
Milletvekili Özdemir'in Beyşehir Ziyareti
AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Beyşehir ilçesini ziyaret etti. Akburun, Sadıkhacı, Sevindik, Üçpınar, Yenidoğan, Çukurağıl ve Yunuslar Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Özdemir, mahallelinin sorunlarını dinledi.
Üçpınar - 20.09.2017
Sincan Çimşit Mezarlığı'ndaki Cami Ekim Sonunda Açılacak
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Vedat Üçpınar, tesislerin, cenaze sahiplerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde projelendirildiğini belirtti.
Üçpınar - 08.09.2017
Başkentte Kazı Sezonu 31 Ekim'de Sona Eriyor
Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, yol ve kaldırımların altyapı kurumları tarafından tekrar tekrar kazılıp bozulmasını önlemek için AYKOME'nin, bu kurum ve kuruluşlar arasında koordinasyon sağladığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Üçpınar Haberleri | Üçpınar Haber - Haberler - Sayfa 8 - Üçpınar haberleri, son dakika üçpınar haber ve gelişmeleri burada. Üreticiler Belediyenin Fidanları ile Kalkınacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 04:05:23. #1.14#

title