Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli

Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli
Haberler.com / Mesut Şahin - Haberler | Ekonomi

Türkiye Tekel Bayiler Başkanı Özgür Aybaş, R...T.... grubuna ait sigaralara 2 TL zam geldiğini duyurdu. Yarından itibaren geçerli olacak fiyat artışının ardından grubun sattığı en ucuz sigara 16 TL'ye, en pahalı sigara ise 17 TL'ye çıkacak. Aybaş, yılbaşında da sigara ve alkole ÖTV zammı geleceğini söyledi.

Son dönemde gıdadan giyime, akaryakıttan enerjiye kadar birçok ürünün fiyatı artıyor. Zam furyasında sigara ve alkol de yer alıyor. Ekim ayında sigaraya, kasım ayında da alkole gelen zammın ardından Türkiye Tekel Bayiler Başkanı Özgür Aybaş'tan bir zam duyurusu daha geldi.

Sosyal medyadan paylaşım yapan Aybaş, R...T.... grubuna ait sigaralara 2 TL zam geldiğini söyledi. Fiyat artışı yarından itibaren geçerli olacak.

Grubun sattığı en ucuz sigara fiyatı 16 TL'ye yükselirken, en pahalı sigara fiyatı ise 17 TL oldu.

Diğer firmaların da yakın zamanda fiyat artışına gitmesinin beklendiğini söyleyen Aybaş, yılbaşında da ÖTV zammı yapılacağını belirtti.

Mesut Şahin
mesut.sahin@haberler.com Haberler.com - Ekonomi Haberleri
Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Sigara, Ekonomi, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (8)
ihsan boran:Bedava yaşıyoruz, bedava; Hava bedava, bulut bedava; Dere tepe bedava; Yağmur çamur bedava; Otomobillerin dışı, Sinemaların kapısı, Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava; Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Cevap Yaz 2 3 Yayından Kaldır
Mikail arman:Bize ne bu para şımarığı kızdan. Bu toplumun gençliğinin bozulmasında sadece kendi bencil yaşam tarzlarını düşünen sözde sanatçı olan kesimin sorumluluğu, vebali çoktur. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Metin Yalcin:Alkol, sigara ve şans oyunları olmasa hazine nasıl eksikleri tamamlayacak, hükümetler en çok bu vatandaşları sever, çünkü bu hizmetlere para vermeyenlerden alamadıklarını, bu yoldan diğerlerinden alır, çok da iyi olur sonuna kadar destek tam destek ..)) Cevap Yaz 70 40 Yayından Kaldır
Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title