Haberi Paylaş

Transferi takım arkadaşı açıkladı! Dört büyükleri peşine takan milli stoper, İstanbul devine imzayı atıyor

Spor Haberleri

Fenerbahçe, Adana Demirspor'un milli stoperi Samet Akaydın'a imzayı attırıyor. Demirspor'un kalecisi Ertaç, "Samet'in transferi söz konusu. Tayyip Talha'yı Beşiktaş'a göndermiştik, İnşallah Samet de başarılı olur" diyerek transferin duyurusunu yaptı.

Süper Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un kalecisi Ertaç Özbir, Tivibu Spor'a açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'nin gündemindeki Samet'in transferini Ertaç duyurdu.

"TRANSFERI SÖZ KONUSU"

33 yaşındaki file bekçisi, adı Fenerbahçe ile anılan Samet Akaydın'ın durumunun sorulması üzerine, "Savunma ile iletişimimiz bu zamana kadar gayet güzeldi. Samet'in bir transferi söz konusu. inşallah onun hakkında hayırlısı olur, güzel işler olur. Hem kulübümüz hem de Samet hakkında hayırlısı olur" ifadelerini kullandı.

Transferi takım arkadaşı açıkladı! Dört büyükleri peşine takan Samet, İstanbul devine imzayı atıyor

"TAYYİP TALHA DA BEŞİKTAŞ'A GİTTİ"

Takım olarak güzel işler yaptıklarını söyleyen Ertaç Özbir, "Çocuklar da gerçekten bazı şeyleri hak etti. Tayyip Talha da Beşiktaş'a gitti. Güzel işlere imza attık hep beraber. Bir şeyleri başarmak için beraber hareket ettik. Aynı anda aynı şeyleri düşündük. Aynı şeyleri yaptığımızda da göze batan ve hoş futbolla, iki kardeşimizi yollama gayretindeydik. Tayyip Talha gitti, inşallah bu sene de Samet'in senesi olur" ifadelerini kullandı.

Adana Demirspor Samet Akaydın Fenerbahçe Spor Haberler

title