Haberler

'Ne içiyorsun Rasim?' dedi, bardağı boşalttı! Stüdyodakileri hayrete düşüren sözler

Güncelleme:

Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Trabzonspor - Fenerbahçe maçının hakemi Ali Şansalan'ın operasyon yaptığını ifade etti. Kütahyalı, "Allah var. Ali Şansalan'ı pozisyon pozisyon haklı çıkarabilirim istesem. Ama maçı katletti. İnce ince Fenerbahçe'yi doğradı. Trabzonspor'un hakeme ihtiyacı yok" dedi. Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı'nın bardağını kontrol etti, ateşini ölçtü.

Rasim Ozan Kütahyalı'nın Fenerbahçe'yi savunması Beyaz Futbol yorumcularını şaşırttı. Kütahyalı, Trabzonspor - Fenerbahçe maçında görev yapan Ali Şansalan'ın art niyetli olduğunu ifade etti. Yorumcu Sinan Engin, Kütahyalı'nın bardağını kontrol edip ateşini ölçtü.

"ALLAH VAR FENERBAHÇE'Yİ DOĞRADI"

Rasim Ozan Kütahyalı, "Pozisyon pozisyon hakemi haklı çıkartabilirim.Allah var, ama bütün olarak Fenerbahçe'yi ince ince doğramıştır. Trabzonspor kazanırdı. Trabzonspor'un hakeme ihtiyacı yok" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Rasim Ozan Kütahyalı Sinan Engin Beyaz Tv Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500

Yorumlar (7)

Doğrucu Davud:

Fanatik Fenerli olarak söylemeliyim ki ROK nın lehte konuştuğu bir takımın artık taraftarı dahi olamam. O takım kirlenmiştir gözümde. Fenerbahçe o herifin kurduğu cümlede bile geçmemeliydi.

84
66
yanıtYanıtla
ferfer :

bu roku izleyen varmı hala ya ne oldu balık hafızanız gitmiş yine ahali siz böyle olursanız bunlar daha çooookkk binerler milletin sırtınaaaa

104
22
yanıtYanıtla
ahmet fahlan:

Tek Tek bütün pozisyonlarda Hakem gereğini yapmış ama Feneri katletmiş nasıl oluyor bunu biri bana açıklasın :) ya bu Fener varya nasıl bi takım ya harbi günahların takımı bide darbe girişimi olmuş gibi havaalanına filn toplanıyolar :))

34
42
yanıtYanıtla
KAHRAMAN KAYA :

senin fenerbahçeyi anlamak yada yorumlamak için kapasiten yetmez zorlama kendini kardeş. düşmalık yapacaksan kendi takımının sayfasında yap.

yanıt47
yanıt26
Hayri :

Ya bu patlakların yayına hala var mı v e hala izleniyor mu hayret hele şu apo nun yapmacık hallerine bakın komik olacam diye milleti salak yerine koyup haa aa falan kolpalarına bakın yazık ya bunlar acaba toplum içine çıkıyor mu merak ediyorum şöyle halkın gittiği avm lere lokantalara gidebiliyomu bunlar acaba her yayınlanan videolarının altı kufur dolu çünkü

49
15
yanıtYanıtla
tövbekar 34:

inanmayin rasimin feneri savunduguna hakemi yerdigine aslan bile avini yakalaman önce tebessüm eder iltifat edermis

19
4
yanıtYanıtla
Nurullah Şirin:

içmişte gelmiş zaten

7
4
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title