Haberler

Shakira'dan Pique'ye olay gönderme! Yeni şarkısının klibi ve sözleri ortalığı karıştıracak

Güncelleme:

Barcelona'nın yıldızı Pique ile 12 yıllık birlikteliğini sonlandıran Shakira, klip çektiği son şarkısındaki sözleri ile gündem oldu. Kolombiyalı şarkıcının, Pique'yi hedef aldığı belirtilen parçada, "Narsist" ve "Noel Kadar soğuk" sözleri yer aldı. Ayrıca klipte Shakira'nın kalbinin bir silahla vurulması da sözlerin Pique'ye yönelik olduğu iddialarını güçlendirdi.

Pique tarafından ihanete uğrayan ünlü şarkıcı Shakira, Ozuna ile birlikte söylediği yeni şarkıda Barcelona'lı futbolcuya göndermelerde bulundu.

"NOEL KADAR SOĞUK"

Shakira'nın Monotonia şarkısında yer alan ifadelerle Pique'yi hedef aldığı belirtildi. Gündeme oturan şarkıda, "Bu gerekli bir veda. Eskiden inanılmaz olan şey rutin hale geldi" denilirken, "Narsist" ve "Noel Kadar soğuk" ifadeleri yer aldı. "Kolombiyalı şarkıcının ayrıca video klipte kalbinden vurulması da parçanın Pique'ye gönderme olduğu iddialarını güçlendirdi.

"BENCİLLİĞİN SUÇ ORTAĞIYDIK"

Shakira ile Ozuna'nın şarkısında yer alan ve dikkat çeken şarkı sözleri şöyle:

"İkimiz de aynı şeyi yapıyoruz

Bencilliğin suç ortağıydık

Ne olduğumuzu unutuyoruz ve en iyisi böylesi

Bu bizim değil, monotonluğun suçuydu."

Haberler.com / Ali Gülhan - Spor

Gerard Piqué Shakira Spor Haberler

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

Bakmadan Geçme

Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 16 Haziran günü maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi? Kurban kesilirken okunacak dua nedir? Kurban kesilirken niyet nasıl edilir, hangi salavat getirilir? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli? Kurban kesmeden önce ne söylenir, nasıl tekbir getirilir? Kurbanlık keserken nelere dikkat edilmelidir? KURBAN BAYRAMI NAMAZI KILINIŞI | Kurban Bayramı namazı kaç rekat, nasıl kılınır? Bayram namazına nasıl niyet edilir, kaç tekbir alınır? Kurban kesilirken okunacak dua nedir? Kurban kesilirken niyet nasıl edilir, hangi salavat getirilir? Kurban Bayramı özel sektöre 9 gün tatil mi? Kurban Bayramı tatili toplam kaç gün, 9 gün tatil kimleri kapsıyor?
Özel'den Erdoğan'ın 'İadeiziyareti hazmedemediler' sözlerine sert yanıt

Özel'den Erdoğan'ın "İadeiziyareti hazmedemediler" sözlerine sert yanıt

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title