Haberi Paylaş

Ronaldo ayrılığı sonrası deprem! Manchester United'ın sahiplerinden tarihi karar

Spor Haberleri

Manchester United'da Ronaldo ayrılığı sonrası kaos çıktı. Sponsorlardan tavır gören Glazer ailesi, olağanüstü toplantı kararı aldı. Uzun yıllardır başarıya hasret olan United, her sene yapılan çılgın harcamaların faturası masaya yatırıldı. Manchester United'da 17 yıllık Glazer döneminin son bulması bekleniyor.

Manchester United'ın 17 yıldır sahibi olan Glazer ailesi sonunda pes etti. Uzun yıllardır yapılan çılgın harcamalara rağmen bir türlü başarı göremeyen Kırmızı Şeytanlar'da Ronaldo ayrılığı sonrası taşlar yerinden oynadı.

OLAĞANÜSTÜ ZİRVE

Glazer ailesi kulübün satışı için olağanüstü toplantı kararı aldı. Resmi açıklamanın gelmesi ise an meselesi. Ayrıca Ronaldo ayrılığı kulübe pahalıya patlayacak gibi gözüküyor.

Ronaldo sonrası deprem! Manchester United'ın satışı için olağanüstü toplantı

SPONSORLARDAN TAVIR

Kulübün sponsorları da Ronaldo'dan sonra Manchester United'a ültimatom verdi. Kırmızı Şeytanlar'ın ekonomik olarak hiç beklemediği tepkileri görmesi kuvvetle muhtemel.

Ronaldo ayrılığı sonrası deprem! Manchester United'ın sahiplerinden tarihi karar

Manchester United FC Cristiano Ronaldo Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Nazlı Muhip:

Ee ronaldo bu. Adami ipe götürür.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title