Haberi Paylaş

500 milyon dolarlık servetinin hepsini kadınlara harcayan efsane boksör Mike Tyson'ın çocuklarına bırakacak parası kalmadı

Spor Haberleri

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi boksörlerinden biri olarak gösterilen Mike Tyson, kariyeri boyunca kazandığı 500 milyon dolarlık servetini kadınlara harcadığını açıkladı. 'Demir Mike' lakaplı efsane boksör yaptığı açıklamada, "Hiçbir şeyim kalmadı, her şey gitti. Bütün parayı kadınlara harcamam 15-16 yıl kadar sürdü." dedi. Tyson çocuklarına miras para bırakmayacağını belirtirken, "Çocuklarıma bırakabildiğim şey çok çalışmak ve çok dua etmeyi öğretmek. Para onlara yardım etmez." şeklinde konuştu.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen efsane boksör Mike Tyson, geçtiğimiz günlerde katıldığı podcast programında çarpıcı bir itirafta bulundu.

"BÜTÜN PARAYI KADINLARA HARCAMAM 15-16 YIL KADAR SÜRDÜ"

Sözcü'de yer alan habere göre, "Boksör olarak kazandığım 500 milyon doların son kısmı rehabilitasyonuma harcandı. Hiçbir şeyim kalmadı, her şey gitti. Bütün parayı kadınlara harcamam 15-16 yıl kadar sürdü. Çok fazla param var gibi geldi ama bitti." ifadelerini kullanan Mike Tyson, çocuklarına miras para bırakamayacağını da açıkladı.

"İYİ BİRİ OLMAYI PARAYLA ÖĞRENEMEZLER"

'Demir Mike' lakaplı efsane boksör, "Çocuklarıma bırakabildiğim şey çok çalışmak ve çok dua etmeyi öğretmek. Para onlara yardım etmez. Onlara zarar verirdi çünkü iyi biri olmayı parayla öğrenemezler. Sıkıntıların üstesinden gelmek ve çalışkan olmak için kendi başlarının çaresine bakacaklar" dedi.

Haberler.com - Spor

Mike Tyson Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

Sadık GÜNEŞ:

Son söyledikleri çok güzel, çocuklarına miras birakmiycakmiş ,bizde miras için birbirimizi yiyoruz çok kötu

Ercan Yaşar:

Sen ye iç kadınlarla sonra çocuklarina akıl ver ben olsam o çocuklarin yerinde yüzüne bile bakmam oda kendi başının çaresine baksın.

Aykut Kalanoğlu:

Başına yumruk yemekten ringlerde yerlere serilmekten akıl kalmamış,,para kazanması çok çok zor harcaması da bir o kadar çok kolaydır her şeyin bir sınırı var o sınır aşılırsa birilerinin 5 kuruş yardımına çoluk çocuk muhtaç kalırsınız !

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title