MHK düdük astırmaya tüm hızıyla devam ediyor! Hakem Ümit Öztürk'ün de üzerini çizdiler - Haberler
Haberi Paylaş

MHK düdük astırmaya tüm hızıyla devam ediyor! Hakem Ümit Öztürk'ün de üzerini çizdiler

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

13 hakeme düdük astıran Merkez Hakem Kurulu'nun hedefinde yeni isimler de olduğu öğrenildi. MHK'nin Ümit Öztürk'ün de içinde bulunduğu birçok yardımcı hakemin daha görevine son vereceği belirtildi.

Merkez Hakem Kurulu'nun 13 hakemi liste dışı bırakmasının yankıları sürüyor. Son bir hafta içinde aldığı kararlarla büyük bir tartışmanın fitilini ateşleyen MHK'nin hedefinde başka hakemler de olduğu öğrenildi.

BİRÇOK YARDIMCI HAKEMİN GÖREVİNE SON VERİLECEK

Yeni Şafak'ta yer alan habere göre, Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Ali Palabıyık, Abdülkadir Bitigen, Hüseyin Göçek, Suat Arslanboğa, Bahattin Şimşek, Burak Şeker, Mert Güzenge, Tugay Kaan Numanoğlu, Alper Ulusoy, Halis Özkahya ile yollarını ayıran ve Özgür Yankaya'yı VAR'a çeken MHK'nın, önümüzdeki günlerde de hakem planlamasına devam edeceği belirtildi. Alınan bilgiye göre Merkez Hakem Kurulu, Ümit Öztürk'ün yanı sıra birçok yardımcı hakemin daha görevine son verecek.

Haberler.com - Spor

Fırat Aydınus Cüneyt Çakır Ümit Öztürk Mhk Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title