Galatasaray yönetiminin Torrent ile başı dertte! İspanyol hocanın 'şampiyonluk primi' istediği öne sürüldü - Haberler
Haberi Paylaş

Galatasaray yönetiminin Torrent ile başı dertte! İspanyol hocanın 'şampiyonluk primi' istediği öne sürüldü

Haberler.com - Nezih Yücel Akşener - Spor
 - Güncelleme:

Galatasaray başkan seçilen Dursun Özbek ve yönetimi, geçen sezon takımı çalıştıran Domenec Torrent ile yolları ayırmaya hazırlanıyor. İki cephe arasındaki tazminat pazarlığı sürerken, İspanyol hocanın, kazanmadığı şampiyonluğun primini de istediği iddia edildi.

Galatasaray'da yeni yönetim teknik direktörlük koltuğu için Okan Buruk ile anlaştı. Bu anlaşmanın duyurulmasından önce ise mevcut teknik adam Domenec Torrent ile ayrılık görüşmeleri sürüyor.

Galatasaray yönetiminin Torrent ile başı dertte! İspanyol hocadan akılmaz istek

TORRENT PRİMİNİ İSTİYOR İDDİASI

Burhan Can Terzi'nin haberine göre; Domenec Torrent ve yardımcılarından kalan toplam hak ediş 2 milyon 149 bin Euro. Galatasaray yönetimi, Torrent'in avukatlarıyla tazminat pazarlığını sürdürüyor. Ancak Torrent cephesi indirim yapmama konusunda ısrarlı. İndirime yanaşmayan Torrent'in kazanmadığı şampiyonluğun primini de yeni yönetimden istediği iddia ediliyor. Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, en kısa sürece bu konuyu çözüme kavuşturup transfere ve yeni sezona odaklanmak istiyor.

Haberler.com / Nezih Yücel Akşener - Spor

Domenec Torrent Dursun Özbek Galatasaray Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Eğrioturdoğrukonuş:

Yabancı hocalara futbolculara çuvalla Milyon Euroları verin. sonra battık bittik diye devletten sgk affı vergi indirimi isteyin . Bu miletin parasını çar çur edin. Yenilince de hakemler yüzünden yenildik...! Futbol camiasına tek kuruşluk vergi sgk gibi indirim yapmayın..

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title